Kedy vyjde Honor 30 Pro a čo bude

Vzácny článok o Huawei alebo Honor neobsahuje príbehy o tom, ako zlí strýci pripravili smartfóny týchto značiek o možnosť pracovať so spoločnosťou Google. Dnes sa pokúsime vyhnúť týmto rozhovorom, pokiaľ je to možné, a je najlepšie diskutovať o dlho očakávanom novom produkte od spoločnosti Honor. Písmo sa tradične aktualizuje raz ročne a má veľmi dobré vlastnosti pre svoju cenovú kategóriu. Aspoň v posledných rokoch to bolo presne to. Tentoraz bol smartphone uvedený na trh v nových podmienkach, ale vzhľadom na náladu spoločnosti, ktorej som osobne čelil, majú šancu uspieť. Teraz informácie dorazili v deň vydania a špecifikácie nového Honor 30 a Honor 30 Pro. Poďme to už diskutovať.

Čakáme na prvú show novej cti.

Keď vyjde Honor 30 Pro

Môže sa to považovať za únik, ale je príliš tučný. Informácie sa objavili na weibo social network a čínsky herec Li Xian ju zdieľal. Uverejnite fotografiu seba, smartfónu a meno smartphonu Honor 30 z 15. apríla.

Z toho je zrejmé, že smartphone bude predstavený tento deň, jeden deň po spustení OnePlus 8,

Toto je rovnaký obrázok. Všetko, čo vieme o novom telefóne, je na ňom.

Niekedy je takáto informácia v skutočnosti takmer prázdna. Napríklad, keď sa autor pomýli a zverejní ho vopred. Existujú však prípady, keď spoločnosti oznámia spustenie svojich smartfónov. Najmä ak je v tomto prípade hlavným trhom Čína. Je lepšie využiť tváre slávnych hercov v tejto krajine a propagovať produkt prostredníctvom ich sociálnych sietí.

Honor 30 Pro špecifikácie

Bohužiaľ, z obrázku nie je jasné, ako bude smartphone vyzerať, pretože je takmer úplne pokrytý dvoma rukami. V skutočnosti je možné vidieť jeho farbu a len malú časť bočnej steny.

Na základe toho môžeme s istotou povedať, že smartfón bude vyrobený zo skla a kovu, ako napríklad nedávno uvedený model Huawei P40. Vzhľad nového produktu bude s najväčšou pravdepodobnosťou podobný aj vzhľadom na to, že otvorená časť prípadu je veľmi podobná tej istej časti hlavnej lode Huawei.

Farba na obrázku obsahuje niektoré odtiene ružovej a fialovej. To naznačuje, že spoločnosť je verná myšlienke gradientov, ktoré sa v ich smartfónoch bežne používajú. Ďalej môžeme povedať, že typ farebnej aplikácie bude takmer rovnaký ako model Huawei P40. Dovoľte mi pripomenúť, že používa matné sklo. Vďaka ošetreniu zadnej steny sa farba mení a telo vyzerá v určitom uhle s vydutým vnútorným priestorom. Nezobrazuje sa to na fotografii, ale v živote to vyzerá veľmi zaujímavo.

Pri pohľade na miesto Honor 30 a Honor 30 Pro v rade môžeme bezpečne predpokladať, že bude fungovať pod kontrolou pokročilého procesora Kirin 990 s podporou sietí 5G.

Kedy vyjde Honor 30 Pro a čo bude 2

Toto je najpokročilejší procesor Kirin.

Fotoaparát by mal byť tiež na vrchu. Pravdepodobne nedostanú modul Huawei P40 Pro +, ale pre ne sú k dispozícii jednoduchšie jednotky tejto rodiny. To znamená, že takmer určite uvidíme 50MP kameru vybavenú senzorom Sony IMX700. Hlavnou črtou tohto senzora je schopnosť zoskupovať pixely na základe 4 v 1, Tým sa dosiahne celková veľkosť pixlov 20,24 mikrónu. Jednoducho povedané, je to oveľa viac ako všetci konkurenti. Už som vám povedal, aké by malo byť, aby fotoaparát získal dobré zábery. Veľkosť pixelov je pravdepodobne najdôležitejším ukazovateľom.

Je pravdepodobné, že hlavné jednotky Honor 30 a Honor 30 Pro nebudú úplne odlišné, ale počet ďalších jednotiek sa určite bude líšiť. Menší model tiež nebude vybavený starými exkluzívnymi programami a hardvérom. Obe sa určite z problému dostanú. Bez tohto by som nikde nevysvetlila a ja som naozaj dôvod.

Ak ste zmeškali správy o vydaní modelu Huawei P40 Pro, prečítajte si náš článok.

Niet pochýb o tom, že predná kamera sa umiestni do výrezu obrazovky. Spoločnosť používa toto riešenie už dlhú dobu a je nepravdepodobné, že sa mu bude držať ďalej. Je priskoro hovoriť o vlastnostiach senzora, ale verzia s 32-megapixlovým modulom Huawei P40 pravdepodobne vyzerá.

Nové telefóny Honor

V rámci prípravy na spustenie Huawei P40 a jej starších bratov spoločnosť uviedla na trh Huawei P40 Lite. Vo všeobecnosti je tento krok oprávnený, pretože nie je pochýb o tom, že uvoľnenie P40 je úplné a podľa tohto rozhodnutia neboli vydané žiadne tajomstvá. Spustenie „ľahkej“ verzie nie je normálne, ale je celkom prijateľné.
Rovnako tak aj muži a česť. Už získali česť 30. rokov. Tradične tak menujú dostupnejšiu verziu hlavnej rodiny. Tento krát bol prepustený skôr.

Honor 30S podporuje, rovnako ako očakávané správy, 5G sieť, ale funguje na Kirin 820. A dostal veľkosť IPS obrazovky 6,5 Palec v rozlíšení Full HD +. Predná kamera je umiestnená v slote obrazovky a na zadnej stene je 4 Senzory od 2 Megapixely až 64 megapixelov. Je podporovaná rýchla dodávka, ale služby Google nie sú podporované. Náklady na nové položky vo verzii 8/ 256 GB Má 380 dolárov. Nie je to tak lacné.

Kedy vyjde Honor 30 Pro a čo bude 3

Bohužiaľ, nebudú schopní stretnúť modernitu s veľkým nadšením. Časy nie sú rovnaké.

Oplatí sa kúpiť telefóny Huawei a Honor

Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá. Ak aplikácie neinstalujete často a služby Google sú pre vás prázdne, určite si to zaslúžia.

V obchode AppGallery Brand Store už existuje veľa dôležitých aplikácií. Zvyšok súboru APK je možné nainštalovať. Nie je to ťažké a náš autor Alexander Bogdanov už povedal, ako na to.

Najnovšie správy a analytické analýzy nájdete v službe Google News.

Ale Huawei a Honor sú z technického hľadiska stále veľmi dobré. Jedná sa o moderné smartphony, ktoré sa dokonale varia vo vlastnej šťave. Nedostatočná podpora spoločnosti Google je, samozrejme, nepríjemná, ale vzhľadom na ochotu a schopnosti čínskej spoločnosti môže vytvoriť všetko, čo vlastníte. Má už kancelárske aplikácie a dokonca aj hlasového asistenta. Uvidíme, čo bude ďalej.