Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Kedy sa začína zimný výpredaj Steam 2020?

Kedy sa začína zimný výpredaj Steam 2020? 1

Koniec roka sa rýchlo blíži a pre PC hráčov to znamená, že sa blíži zimný výpredaj Steam. Zimný výpredaj je jedným z dvoch najväčších predajov roka pre Steam spolu s letným výpredajom a je to veľká udalosť pre hráčov počítačových hier, ktorí môžu mať prázdniny v škole alebo v práci. Aj keď Steam ešte priamo nepotvrdil dátum začiatku zimného výpredaja, máme dobrú predstavu o tom, kedy sa začne.

Konkrétne SteamDB – ktorý tieto veci v minulosti mnohokrát uviedol do poriadku – uvádza, že zimný predaj Steam 2020 sa začne 22. decembra o 13:00 EST/10:00 PST. To je pre tých z vás, ktorí nemajú poruke kalendár, zajtra, takže pred spustením zimného výpredaja v službe Steam máme pravdepodobne necelých 24 hodín.

Samozrejme to znamená, že by ste sa dnes mali pravdepodobne vyhnúť nákupu hier, pretože je veľmi veľká pravdepodobnosť, že zajtra v tomto čase bude zľavnená hra, ktorú chcete. Aj keď nie všetky hry sa predávajú počas týchto veľkých ročných výpredajov, ako sú letné a zimné výpredaje, veľká časť katalógu Steamu je zľavnená, takže je rozhodne dobré zdržať sa všetkých nákupov, ktoré chcete ešte chvíľu odložiť. .

Môžeme očakávať, že zimný výpredaj pobeží dva týždne na nose, pretože SteamDB hovorí, že by sa mal skončiť 5. januára. Zimný výpredaj v Steame nadväzuje na jesenné výpredaje, ktoré sa konali koncom novembra, a na Halloweenske výpredaje, ktoré sa očividne uskutočnili koncom októbra, poriadne horúco.

Takže tu to máte: Ak by vás zaujímalo, kedy sa začne zimný výpredaj v službe Steam, vyzerá to, že sa na to môžete spoľahnúť od zajtra. Zimný výpredaj Steam je, samozrejme, len jedným z koncoročných predajov hier, ktoré sa práve teraz dejú, a v skutočnosti niektorí z najväčších konkurentov Steamu už začali svoje vlastné veľké výpredaje.