Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Kedy sa bude hrať platforma Minecraft Dungeons?

Kedy sa bude hrať platforma Minecraft Dungeons? 1

Mojang sa chystá vydať Minecraft Dungeons budúci mesiac. Kým hra nesie meno Minecraft, má iný štýl hry. Hráči nemusia v hre budovať a vytvárať veci a štruktúry. Namiesto toho bude Minecraft Dungeons obsahovať náhodne generované dungeony s príšerami. Okrem toho musia hráči pri postupe v hre riešiť hádanky a nachádzať skryté poklady.

Hra bude k dispozícii na PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One a počítač. A keďže bude k dispozícii na viacerých platformách, možno sa pýtate, či budú mať Minecraft Dungeons platformové hry. V tomto príspevku budeme hovoriť viac o plošinovke v Minecraft Dungeons a či bude k dispozícii.

Kedy sa bude hrať platforma Minecraft Dungeons?

Budú Minecraft Dungeons hrať platformu?

Krátka odpoveď na túto otázku nie. Po spustení hry nebude existovať podpora platformy. Preto hráči budú môcť komunikovať iba s ostatnými hráčmi, ktorí majú rovnaký hardvér. To znamená, že hráči systému Minecraft Dungeons na PlayStation 4 nebude môcť hrať s hráčmi na počítačoch.

Toto rozhodnutie nepodporovať plošinové hry v Minecraft Dungeons však nie je v kameni. Podľa FAQ, pre hru bude Minecraft Dungeons v budúcnosti podporovať platformové hry. Mojang bude na tejto funkcii pokračovať aj po spustení hry v máji. Hra tiež nepodporuje náhodné zápasy. Preto máte možnosť hrať sólo alebo sa pripojiť k svojim priateľom na rovnakej platforme.

SUM UP

Vidíme veľa herných titulov, ktoré sa dnes spúšťajú s podporou platformy. A zatiaľ čo možno budete musieť chvíľu čakať, Minecraft Dungeons tiež pridá podporu pre túto funkciu. Hry medzi platformami uľahčia hráčom pripojenie sa a hranie so svojimi priateľmi, ktorí hru hrajú na inej platforme. Držitelia herných preukazov Xbox budú mať tiež liečiť, pretože hra bude k dispozícii zadarmo pre nich hrať pri štarte.

Dúfame, že tento príspevok odstránil vašu otázku týkajúcu sa podpory Minecraft Dungeons, ktorá dostáva podporu naprieč platformami. Môžete tiež vyskúšať zoznam nadchádzajúcich počítačových hier do roku 2020 a nadchádzajúcich hier Nintendo Switch v roku 2020. Hráči Minecraft sa môžu pozrieť na najlepšie tipy na opravu v Minecraft: Ako funguje Mending.