Kedy sa Bandicoot zrúti 4: Je čas: Dátum vydania – Čo vieme?

Kedy sa Bandicoot zrúti 4: Je čas: Dátum vydania - Čo vieme? 1

Po veľkom úspechu v roku 1998, Crash Bandicoot robí comeback s Crash Bandicoot 4: Je čas. Tentoraz budeme mať Activision spustiť show, skôr než Naughty Dogs. Ale kedy príde na trh? V deň vydania nasledujúceho titulu od Activision máme nejaké nové aktualizácie.

V roku 1998 bol Crash Bandicoot veľkým úspechom a dokonca aj teraz sú fanúšikovia lojálni k hre. Keď správy o príchode Crash Bandicoot 4 krúžil internet, humbuk, ktorý dostal, bol celkom extra. Z toho je zrejmá popularita starších verzií. Čo však vieme o pripravovanej hre? V tomto článku sa teda pozrime na všetko, čo sme doteraz v tejto hre mali.

Kedy sa Bandicoot zrúti 4: Je čas: Dátum vydania - Čo vieme?

Crash Bandicoot 4: Jedná sa o čas vydania Dátum vydania:

Tentoraz budeme mať Activision spustiť show s týmto názvom Crash Bandicoot. Activision však zatiaľ nič nepotvrdil o príchode alebo existencii tejto pripravovanej hry. Všetko, čo sa rozšírilo, sú úniky a zvesti o tejto hre. Teraz sa nič nepotvrdilo, ale počet únikov únikov naznačuje, že túto hru budeme mať v budúcnosti aj pre používateľov PS4 a Xbox One.

Tchajwanský ratingový výbor nedávno zaznamenal únik, ktorý naznačuje, že príchod hry bude veľmi skoro. A len o deň neskôr máme online únikovú snímku obrazovky, ktorá zobrazuje dátum vydania nadchádzajúcej hry. Fotografia je nízkej kvality a nevyzerá veľmi konkrétne, ale dátum na obrázku je október 9, 2020. Vzhľadom na správy o príchode tejto hry a dátume streľby v októbri sa zdá, že by to mohlo byť správne.

Hra bola pôvodne spustená 22. júna na letnom hernom festivale. Ale pandémia to úplne zmenila a teraz vidíme, že sa oficiálne začala v októbri. Activision zatiaľ nepovedal jediné slovo o príchode tejto hry. Vezmite všetko so štipkou soli. Activision nás môže dokonca prekvapiť a začať hru v oveľa neskoršom termíne. Ale vzhľadom na príchod ďalšej verzie PS a Xbox by spustenie hry malo byť veľmi blízko nás.

Prehľad toho, čo má prísť, je zatiaľ: „Crash uvoľňuje a skúma svoj ostrov počas svojho času, 1998, keď v jaskyni Lani-Loli nájde záhadného červa. Maska je jednou z kvantových masiek a samozrejme pozná Aku-Aku, priateľa Crashovej masky! Kvantové masky sa vracajú a Quantum Rift sa objavuje v blízkosti našich hrdinov. Rozhodli sa statočne prejsť rôznymi časmi a dimenziami, aby zastavili, kto je zodpovedný. “

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto príručky, komentujte nižšie. Ďalšie užitočné informácie nájdete aj v našich ďalších článkoch o tipoch a trikoch pre iPhone, tipoch a trikoch pre Android, tipoch a trikoch pre počítače a oveľa viac.