Kedy by ste mali používať ADS vo Valorante?

Kedy by ste mali používať ADS vo Valorante? 1

Medzi hráčmi sa v poslednom čase dosť intenzívne diskutovalo o využívaní systému [Aim Down Sight] Systém ADS v niektorých zbraniach v Riot Games je populárna bezplatná online hra pre viacerých hráčov, Valorant. Aj keď sú systémy ADS už dávno známe, v Counter-Strike – hre podobnej hre Valorant, sú dosť nezvyčajné. V prvom prípade sa systémy ADS nachádzajú iba v ostreľovacích puškách a Krieg 552.

Zjavnou otázkou, ktorej teraz čelíme, je, kedy je vhodné používať systémy ADS vo Valorante? Spôsobuje to viac škody ako úžitku alebo naopak? Aké sú výhody a nevýhody priameho popálenia bedrového kĺbu? Musíme zvážiť niekoľko scenárov a čo na tieto otázky odpovedať. Poďme si prečítať nášho nového sprievodcu používaním ADS vo Valorante!

Kedy by ste mali používať ADS vo Valorante?

Kedy by ste mali používať ADS vo Valorante?

Je dôležité si uvedomiť, že spoločnosť Valorant pristupuje k fotografickým technikám pomerne starým spôsobom. Na rozdiel od iných moderných streleckých hier, ako je Call of Duty, je mechanika strelných zbraní oveľa realistickejšia. To znamená, že niektoré nepríjemné skutočné javy, ako napríklad ťažký odpor, sú do značnej miery problémom, keď sa tu zapájajú do bojových zbraní. Na zvládnutie tohto štýlu hry budete potrebovať veľa praxe a disciplíny.

Jednou z dobrých vecí v súvislosti s ADS je to, že vám pomôže oboznámiť sa s vyššie uvedenými mechanizmami strelných zbraní. Automatické zbrane v hre majú špecifickú kontrolnú funkciu s názvom „Touchez Efficiency“. To znamená, že vaša zbraň bude mať presnú presnosť pre včasné strely, ktoré vystrelíte, skôr ako sa rýchlo vymknete spod kontroly sprejovým spôsobom. Keď prestanete strieľať a začnete znova, pištoľ znovu získa svoju účinnosť žeriavu. Pušky ťažia z tejto funkcie viac kvôli ich dlhším sudom.

Pomocou systému ADS môžete byť spokojní s vyššie uvedeným fenoménom. Pomôže vám to vyleštiť svoje ciele a mať väčšiu šancu dostať sa k hlave. Akonáhle budete mať dosť dobrých cieľov, môžete skutočne odstrániť nepriateľov pomocou vašich prvých guliek skôr, ako začne klesať účinnosť žeriavu. Môžete tiež ovládať schopnosť strieľať z diaľky na pochmúrne viditeľného nepriateľa. Môžete to použiť počas tréningov v strelnici a tiež keď sa naučíte ovládať svoju zbraň podľa vášho výberu.

Keď sa nepoužívajú ADS vo Valorante

Pamätajte, že používanie systému ADS v skutočnosti nezvyšuje presnosť samotnej zbrane. Keď ho používate, do veľkej miery zakrýva vaše zorné pole. To vás urobí zraniteľnými voči útokom a útokom na slepé uličky. Vaša mobilita sa tiež výrazne zníži pri používaní systému ADS. To znamená, že sa nemusíte dostať z palebnej línie alebo hozeného granátu tak rýchlo, ako potrebujete. ADS tiež znižuje rýchlosť paľby na automatické zbrane, ako je napríklad buldočka a Stinger SMG.

Preto je lepšou stratégiou držať sa vašich pravidelných krížových väzov a pálenia záhy po vyleštení vašej presnosti pomocou systému ADS. Môžete použiť ADS počas dlhých bitiek, kde je riziko zálohy alebo oslepenia relatívne menšie. Pomôže vám to stanoviť presné ciele proti nepriateľom a znížiť ich efektívne bez toho, aby to ohrozilo vaše periférne videnie a mobilitu. Môžete ho zvážiť aj pri dlhodobom držaní uhla.

Dúfame, že náš sprievodca vám pomôže porozumieť viac o systéme ADS vo Valorante, spolu s jeho mnohými výhodami a nevýhodami. Môžete si pozrieť ďalšie príručky pre iPhone a iPad, riešenie problémov s počítačom a príručky pre Android, kde nájdete viac informácií. Chceme, aby ste sa prihlásili na odber darčekov za 150 dolárov YouTube channel, Ak máte akékoľvek pripomienky alebo otázky, komentujte nižšie svoje meno a e-mailovú adresu. Šťastný strelec, vojaci.