Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Kde predobjednať Street Fighter V Champion Edition za najlepšiu cenu?

Sprievodca vydaním Street Fighter V Champion Edition

Street Fighter je už 33 rokov súčasťou bojových hier. Prvý opus siaha do roku 1987 na Amige, Amstrad CPC, Atari ST, Commodore64, MS-DOS alebo dokonca ZX Spectrum. Od roku 1987 sa ich počet nezmenil 9 po sebe nasledujúce hlavné hry s 18 ďalšími hrami, čo predstavuje celkový počet 27 hier Street Fighter od vytvorenia licencie. Vydanie Street Fighter V Champion Edition zahŕňa 27. hru s licenciou a pristane 14. februára na počítačoch PS4 a PC (v digitálnej verzii len na počítači). Tu je sprievodca, ako predobjednať svoju hru za najlepšiu cenu!

ŠAMPIÓN BOJA VPREDU OBJEDNÁVKY

Preorder Street Fighter V: Šampión vydanie (štandard)

Edícia Street Fighter V Champion

Presse-citron.net

Prvé vydanie Street Fighter V: Champion Edition na PlayStation 4 je preto štandardným vydaním. Tá bude preto ponúkaná v cenovom rozpätí okolo 29,99 (podľa predajcov). Za túto cenu-l budete mať právo:

  • Kópia hry.

ŠAMPIÓN BOJA VPREDU OBJEDNÁVKY

Champion Edition: Konečná verzia Street Fighter V na PS4 a PC

Street Fighter V: Champion Edition, ktorá bola oznámená na konci roku 2019, sľubuje, že bude konečnou verziou bojovej hry na PS4. Street Fighter V, ktorý je k dispozícii od februára 2016, mal už v roku 2018 právo na arkádovú verziu. Tento rok, ako to tradícia požaduje v tejto bojovej licencii, prichádza nový náklon.

Táto konečná verzia bude ponúkať všetok exkluzívny obsah Capcom (takže to nezahŕňa DLC a ďalšie partnerstvá s inými značkami / licenciami atď.) Od vytvorenia Street Fighter v roku 1987. To je 40 znakov, 34 sád a viac ako 200 kostýmov. Veľkou udalosťou pre fanúšikov licencie je návrat Gill, posledného šéfa Street Fighter III, ktorý sa vracia k radosti hráčov. Rozpoznateľná postava vďaka svojmu štýlu: dlhé vlasy spiace s polovicou modrej a napoly červenej farby.

Street Fighter V: Champion Edition bude preto k dispozícii od 14. februára na PS4 (fyzická a digitálna verzia) a na PC (iba digitálna verzia). Pre všetkých hráčov, ktorí si hru predobjednávajú, bude k dispozícii Upgrade Kit, ktorý im umožní mať ďalší obsah.

ŠAMPIÓN BOJA VPREDU OBJEDNÁVKY