Kde používať vírivku vo Fortille Umiestnenie: Fortnite sezóna 3 Výzva

Kde používať vírivku vo Fortille Umiestnenie: Fortnite sezóna 3 Výzva 1

Fortnite sezóna 3 poskytuje hráčom nové výzvy a výzva Whirlpool je pomerne ľahká na splnenie v prvom týždni. Veci sa od minulej sezóny zmenili a Deadpool už nie je licencovaným viazaním. V tejto sezóne máme k dispozícii show Aquaman spoločnosti DC Aquaman a tieto superhrdinové motívy môžeme očakávať aj v budúcnosti. Keďže je vládcom mora, vývojári sa rozhodli pridať trochu bitky k kráľovskej mape bitky. Väčšina kráľovských máp je teraz čiastočne pod vodou.

Ak chcete získať bitku a získať čo najskôr exkluzívnu kozmetiku Aquaman, musíte splniť výzvy novej sezóny. Akonáhle sa dostanete sezónu 3 Po nainštalovaní sa zobrazí zoznam nových výziev. Pravdepodobne najjednoduchšie z nich je výzva Whirlpool a to je presne to, čo sa tu pozrieme v tomto článku. Názov výzvy je „Použite vírivku vo Fortille“. Pozrime sa, ako to dokončiť.

Kde je Fortilla a ako používať vírivku vo Fortile?

Fortilla je miesto, ktoré sa nachádza v juhozápadnom rohu mapy. Je tiež obklopená vodou a niekoľkými krajinami, konkrétne Holly Hedges a Rickety Rig. Po otvorení mapy z hry sa samozrejme neuvidia názvy miest. V úvodnom videu tejto sezóny uvidíte všetky názvy miest v úvodnom videu 3, Aby sme to uľahčili, priložili sme na mapu fotografiu znázorňujúcu polohu Fortilly.

Kde používať vírivku vo Fortille Umiestnenie: Fortnite sezóna 3 Výzva

Teraz vo Fortille nie je žiadne konkrétne miesto, kde nájdete vírivku. Objavujú sa na náhodných miestach, ale jedno uvidíte, keď skočíte z oblohy v diaľke. Aby ste mohli používať Whirlpool, všetko, čo musíte urobiť, je pristáť s klzákom v strede Whirlpoolu a bude vás to poháňať do vzduchu, kde budete distribuovať klzák a vaša výzva bude úplná.

Whirlpool at Fortilla Poloha

Keďže vírivky sú viditeľné z neba, váš najlepší spôsob, ako sa do nej dostať, je, keď prvýkrát pristáť v hre. Teraz je problém, že ostatní hráči sa tiež pokúsia dokončiť túto výzvu, takže s nimi možno budete musieť súťažiť. Tiež dávajte pozor na okolie a uistite sa, že na vás nikto nečaká na blízkom mieste, aby vás zostrelil, keď sa budete blížiť k vírivke.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto príručky, komentujte nižšie. Ďalšie užitočné informácie nájdete aj v našich ďalších článkoch o tipoch a trikoch pre iPhone, tipoch a trikoch pre Android, tipoch a trikoch pre počítače a oveľa viac.