Kde nájdete oceán v Fortnite kapitola 2 sezóna 3

Kde nájdete oceán v Fortnite kapitola 2 sezóna 3 1

Fortnite kapitola 2 sezóna 3 práve prehral, ​​a tentoraz máme kopu nových šéfov, ktorí bojujú a zarobia si dobrú zmenu. Jedným z týchto nových šéfov je oceán a v tomto článku sa pozrieme na to, kde nájdeme tohto šéfa a zabijeme ju. Ocean je veľmi vzrušujúca šéfka, pretože môže byť neuveriteľne agresívna. Nie je ťažké ju zabiť, ale určite by bojovala, pretože sa môže stať agresívnou. Po vydaní vydá spoločnosť Ocean Mytický Burst Assault Rifle, mýtický dno nadhadzovačov Chug a kľúčovú kartu trezora.

Ocean však nie je sám, pretože má s ňou niekoľko hangárov, ktorí strážia túto oblasť. Ak pôjdete bez veľkej palebnej sily, je veľká šanca, že vás zabijú jej stúpenci, ktorí sú pomerne robustní a odolní. Našťastie sa zvyčajne rodí v určitej časti hry, takže ak sa nachádzate v správnej oblasti, nemali by ste mať s ňou problémy. Pozrime sa na podrobnosti, kde ju nájdete.

Kde nájdete oceán v Fortnite?

Kde nájdete oceán v Fortnite kapitola 2 sezóna 3 2

Morské hliadky v mieste Fortilla na bitke kráľovskej mapy. Fortilla je ako mohutná pevnosť, kde nájdete všetky druhy lupičov, ktoré vám môžu pomôcť pri pokračovaní v hre. Nachádza sa v juhozápadnej oblasti mapy a je zaplavená vodou všade okolo. Keď vyskočíte z bojového autobusu, môžete pristáť priamo v tomto regióne, alebo sa k nemu môžete dostať tak, že niekde v okolí padnete a plávate smerom k nemu.

Kde nájdete oceán v Fortnite kapitola 2 sezóna 3 3

Ako už bolo spomenuté vyššie, oceán je dosť agresívny a bojuje dokonca aj s lupinami žralokov, ktoré sa v nej nachádzajú. Má veľký rozsah aggro, takže keď sa k nej priblížite, musíte byť opatrní. Zvyčajne sa kladie na západnú stranu Fortilly, takže sa môžete dostať po tejto oblasti a starostlivo ju hľadať. Akonáhle ju nájdete, môžete sa ju pokúsiť zabiť z diaľky bez toho, aby ste sa priblížili.

Fortilla je oblasť s rôznymi časťami, ktorá sa skladá zo schodov a chodieb okolo. Keď prvýkrát zabijete oceán, zoberte všetko, čo sa na tomto mieste stratilo, a pomocou kľúčového strážcu trezoru získajte viac koristi z neďalekého trezoru. Teraz je trezor chránený dvoma ochrannými delami, takže keď sa k nemu priblížite, buďte opatrní, pretože vás môžu zabiť celkom rýchlo. Ale ak sa dokážete obísť týmito dvoma, budete mať na seba korbu, čo vás pravdepodobne pravdepodobne nastaví na zvyšok hry. Nájdete dostatok arzenálu dokonca na to, aby ste vyhrali zápas. Ak máte problém nájsť trezor, pozrite sa toto video od scannerbarkley.

Takže teraz viete, kde nájdete oceán a prečo Fortilla môže byť skvelým miestom na návštevu pri prvom stretnutí. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto príručky, komentujte nižšie. Ďalšie užitočné informácie nájdete aj v našich ďalších článkoch o tipoch a trikoch pre iPhone, tipoch a trikoch pre Android, tipoch a trikoch pre počítače a oveľa viac.