Kde nájdete Jules a Fortilla v Fortnite v kapitole 2 sezóna 3 – Sprievodca stránky

Kde nájdete Jules a Fortilla v Fortnite v kapitole 2 sezóna 3 - Sprievodca stránky 1

Fortnite sezóna 3 šéfovia vstúpili do hry s Julesom ako jeden z nich, zatiaľ čo Fortilla je akčný hotspot, ktorý dá obrovský byl, keď hráči môžu otvoriť trezor. Dnes nájdeme oboje.

Jules vám pomôže zmocniť sa mýtickej zbrane a hlavne Jules Drum Gun a Jules Glider Gun. Aj keď Fortilla je miesto na mape, po akcii si vyzdvihne veľké koristi a bojuje proti nepriateľom.

V tejto príručke hľadáme Fortillu a Julesa, ktorí prišli po sezóne 3 aktualizácie. Ako postupujeme v priebehu sezóny 3 pruhy, je odhalených veľa vecí. Začnime nájdením Julesa spolu s Fortillou.

Kde nájdete Jules a Fortilla v Fortnite kapitola 2 sezóna 3 - Sprievodca stránky

Kto je Jules?

V najnovšej verzii systému Windows boli predstavení traja vedúci pracovníci Fortnite, čo je kapitola 2 sezóna 3, Títo manažéri sú veľmi agresívni a budú to ktokoľvek, kto by sa s nimi pokúsil pokaziť. Okrem toho môžu teraz títo manažéri spôsobiť ešte väčšie škody. Ale od vás môžete poraziť týchto šéfov, môžete si zarobiť vynikajúcou mýtickou zbraňou.

Jules je jedným z troch šéfov. Je známa ako inžinierka a má riadiaci štatút orgánu. Môže byť ťažké ju poraziť, ale ak uspejete, odmení vás skrýšou, ktorá obsahuje:

Mythic Glider GunMythic Drum GunArchit Keycard od autority

Vianočný obrázok bol videný pred miestnosť Doomsday v miestnosti Mida pod kartou Battle Pass v hale. Tento obrázok šíri zvesti, že Jules je Midasova dcéra. Môžeme predpokladať to isté, aj keď ešte nebolo potvrdené alebo história nám dala nejakú predstavu o tomto vzťahu.

Nájdite Julesa a Fortillu

Jules

Pred lovom Julesa by ste si mali uvedomiť, že je mocným bojovníkom. Môže mať veľa škôd, ktoré je ťažké poraziť. Na zabitie svojich nepriateľov používa špeciálne zbrane. Ale keď ju dokážete zabiť, máte prístup k jej zbrani.

Ak chcete sledovať Jules, choďte do stredu mapy v hre. Zistite budovu úradu. Úrad je náhradou za budovu agentúry po tom, ako bola počas výroku vymazaná. Táto budova má veľa príbehov a veľké námestie v strede. Suterén budovy obsahuje trezor. Mnoho hráčov uviedlo, že vidia Julesa v prízemí budovy agentúry. Nájdite ju na Main Plaza. Dávajte pozor na Henchmen, keď s ňou bojujete. Stúpenci spolu s ostatnými hráčmi sa vás pokúsia zabiť, keď budete bojovať s Julesom.

Keď sa vám podarí poraziť Julesa, uvoľní pre vás skrýšu predmetov. Použite jej zbraň na zvýšenie úrovne svojej hry. Karta Key Key trezoru vám tiež poskytuje prístup k trezoru. Klenbu môžete nájsť pomocou šípok, ktoré sa objavia ihneď po uchopení karty Keycard.

Fort IIIa

Kde nájdete Jules a Fortilla v Fortnite kapitola 2 sezóna 3 - Sprievodca stránky

Nová mapa kapitoly Fortnite 2 sezóna 3, hráči uvidia vynikajúce nové miesto POI s názvom Fortilla. Fortilla môže byť tiež nazývaná hotspot pre akciu. Toto miesto nahradí agentúra, ktorá sa videla minulú sezónu. Fortilla je plávajúce pirátske mesto. Je vyrezávaný z odpadu. Fortilla môžete ovládať ako „základňu“ na obrazovke ponuky. Boli to správy od Fortnite Medzi vývojárov, ako je Fortilla, patrí aj „Builder Brother“, ktorý to umožňuje Fortnite prehrávač pre zmenu nastavení klzáku.

Fortilla sa nachádza v juhozápadnom rohu mapy novej sezóny 3, Fortilu možno nájsť vznášanie sa v mori vytvorením Midy. Toto miesto by sa vám mohlo zdať nepríjemné. Hráči si možno budú musieť nájsť spôsob, ako dobre prechádzať búrkou, pretože si všetci pamätáme neslávne známe Slurpy Swamps. Fortilla sa zdá byť niečo také z diaľky.

Kde nájdete Jules a Fortilla v Fortnite kapitola 2 sezóna 3 - Sprievodca stránky

Dávajte pozor na smer letu. Ak je to blízko k tomuto bodu záujmu, nájdete veľa davov. Obrázok hore zobrazuje trezor, ktorý vám prinesie veľké koristi.

Dúfame, že tento sprievodca je užitočný pri hľadaní Julesa a Fortilly. Môžete sa pozrieť na našu stránku Windows Sprievodcovia, herné príručky, sociálne médiá, príručky pre iPhone a príručky pre Android s väčším obsahom. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám môžu pomôcť vyhrať našu súťaž 150 dolárov. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, komentujte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým ID a my vám čoskoro odpovieme. Happy Gaming.