Kde nájdeme Barkov obchod s domácimi zvieratami, ktorý je pre nás kľúčom 2

Kde nájdeme Barkov obchod s domácimi zvieratami, ktorý je pre nás kľúčom 2 1

Ako posledný z nás 2 vydané tento týždeň, hráči sú dosť zúfalí nájsť kombinácie klávesov, ako aj ďalšie kľúče potrebné na rozvoj mnohých záhad. Takže dnes máme s nami Barkoho obchod s domácimi zvieratami, ktorý bol presunutý z prekurzora.

Nájdenie kľúča od tohto obchodu s domácimi zvieratami je však oveľa zaujímavejšie ako jeho posledná časť. Poďme teraz k nášmu sprievodcovi a začneme hľadať kľúč od Barkovho obchodu s domácimi zvieratami.

Kde nájdeme Barkov obchod s domácimi zvieratami, ktorý je pre nás kľúčom 2

Miesto pre kľúč do obchodu s domácimi zvieratami Barka

Musíte nájsť cestu na sever, aby ste našli kľúč k obchodu s domácimi miláčikmi Barka. Ak si myslíte, že v obchode je niečo, mýlite sa. Kľúč je nad ľavou hornou stranou kávy z Rustonu, ktorá je zapnutá 5a jar.

Keď prídete k káve Ruston, musíte teraz prejsť k sklenenému oknu a rozbiť ho. 99% času, keď okno vyzerá takto. Ste úplne v poriadku, keď si s nožom najviac zlomíte. Nemusíte ich strieľať ani nič. Hneď nad týmto počítadlom nájdete okolo 12 skrutiek a revolver. A ak bežíte príliš rýchlo, môžete vynechať štvrtinu alkoholovej zložky.

Kde nájdeme Barkov obchod s domácimi zvieratami, ktorý je pre nás kľúčom 2

Na pravej strane nájdete stojan. Na vrchu 12 tabliet sú v tomto stojane. Pripravte sa hneď, ako náhle otvoríte dvere, infikovaný nepriateľ vyrazí z druhého stánku a zaútočí na vás.

Po jej odoslaní choďte dozadu do miestnosti. Na stanici na prebaľovanie plienok nájdete kľúč k obchodu s domácimi miláčikmi Barka.

Ako viete, že toto je kľúč, ktorý potrebujete?

Kde nájdeme Barkov obchod s domácimi zvieratami, ktorý je pre nás kľúčom 2 2

Preskúmajte kľúč. Tam vidíte veľkú kľúčenku v tvare kosti, v ktorej je Barkov pečiatka.

Čo je v Barkoho obchode s domácimi zvieratami?

Akonáhle budete mať kľúče, choďte späť do obchodu s domácimi zvieratami. Potom choďte do stredu vľavo na mape, kde nájdete biele dvere. Otvorte ho a zadajte. Teraz odbočte okamžite doľava, kde získate stránku, ktorá vyzerá ako propaganda vlka. Vo vnútri budeme len pomenovať všetok materiál, ktorý nájdete.

Prvou úplnou alkoholovou zložkou získate polovicu výbušnej zložky. A jedna vec s celou fľašou na vodu, dostanete osem tabliet bolts18 na pravej strane, ak vstúpite doľava. Najdôležitejšou vecou, ​​na ktorú by ste nemali zabudnúť, je puzdro na krátke zbrane.

Ak ešte neviete, budete musieť vymeniť zbrane. Preto musíte ísť do batohu a potom ho vymeniť. Keď máte krátke pištoľové puzdro, máte tu dve pištole. Musíte teda iba dvakrát stlačiť pravé tlačidlo na smerovej doske. Viete, rovnako ako jeden alebo dva, prepínať medzi nimi.

Dúfame, že vám to pomôže. Nezabudnite sa pozrieť na naše ďalšie tapety, Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sociálne médiá, iPhone triky a triky Android pre viac sprievodcov. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám pomôže vyhrať súťaž o darček 150 dolárov. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Vďaka.