Kde k├║pi┼ą t├ęmy aplik├íci├ş WordPress

Konkr├ętny typ t├ęmy WordPress, ktor├í ukazuje, ako sa neuverite─żne flexibiln├Ż WordPress stal t├ęmami ÔÇ×Aplik├ícieÔÇť. Aplika─Źn├ę t├ęmy (skratka pre aplika─Źn├ę t├ęmy) v├ím umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą jedine─Źn├ę webov├ę str├ínky s pokro─Źil├Żmi funkciami, ktor├ę s├║ ┼ípecifick├ę pre ur─Źit├║ my┼ílienku, vo v┼íeobecnosti s├║ ├║zko prepojen├ę, napr├şklad adres├írov├ę webov├ę str├ínky, pracovn├ę dosky, slu┼żby riadenia projektov, syst├ęmy rezerv├ície at─Ć.

Pre mnoho typov str├ínok m├┤┼żete samozrejme pou┼żi┼ą v┼íeobecnej┼íiu t├ęmu spolu so s├ęriou vysoko ┼ípecializovan├Żch doplnkov, aby ste dosiahli rovnak├Ż ├║─Źinok. Nie je v┼íak v┼żdy ─żahk├ę z├şska┼ą neprepojen├ę t├ęmy a doplnky, ktor├ę ich spoja a vytvoria po┼żadovan├Ż efekt. Ove─ża lep┼íie teda pre niektor├ę weby (napr├şklad pre t├Żch, ktor├ş chc├║ ├şs┼ą s minim├ílnym zm├Ątkom) n├íjs┼ą rie┼íenie pripraven├ę na pou┼żitie all-in-one.

Ale kde si m├┤┼żete k├║pi┼ą tieto druhy vysoko ┼ípecializovan├Żch t├ęm aplik├íci├ş? Tu je zoznam najlep┼í├şch hr├í─Źov na trhu s t├ęmami aplik├íci├ş WordPressÔÇŽ

AppThemes

AppThemes je jedn├Żm z najuzn├ívanej┼í├şch v├Żvoj├írov aplik├íci├ş WordPress v odbore a ned├ívno osl├ívil ┼íiesty rok predaja t├ęm WordPress. ├Ü┼żasn├ę!

AppThemes pred├íva ┼íes┼ą svojich vlastn├Żch ┼ípecializovan├Żch t├ęm aplik├íci├ş a 233 ─Ćal┼í├şch t├ęm a doplnkov prostredn├şctvom ─Źoraz ob─ż├║benej┼íieho AppThemes Marketplace. T├ęmy zah┼Ľ┼łaj├║ klon Fiverr, nez├ívisl├Ż trh, slu┼żbu spr├ívy kup├│nov, pracovn├║ radu a ─Ćal┼íie.

Moj├şm osobn├Żm favoritom je kontrola kvality – t├ęma, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje premeni┼ą WordPress na sledovac├ş syst├ęm. Kontrola kvality umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vytv├íra┼ą l├şstky, prira─Ćova┼ą stavy, definova┼ą kateg├│rie a ove─ża, ove─ża viac.

Ceny za AppThemes za─Ź├şnaj├║ na 99 dol├írov za jednu t├ęmu s 12 mesa─Źnou podporou a aktualiz├íciami.

Pr├şstup k v┼íetk├Żm dizajnom AppThemes, ako aj k viac ako 20 trhov├Żm polo┼żk├ím vytvoren├Żm AppThemes, stoj├ş 199 dol├írov.

Oficiálna web stránka

Templar

Templar pon├║ka 87 t├ęm WordPress, z ktor├Żch 53 je klasifikovan├Żch ako aplika─Źn├ę t├ęmy.

Maj├║ t├ęmy aplik├íci├ş pre adres├íre, webov├ę str├ínky s nehnute─żnos┼ąami, re┼ítaur├ície, webov├ę str├ínky s denn├Żmi ponukami, hotelov├ę rezerva─Źn├ę syst├ęmy a ─Ćal┼íie rezerva─Źn├ę webov├ę str├ínky. Jedn├Żm z dizajnov, ktor├Ż pova┼żujem za obzvl├í┼í┼ą zauj├şmav├Ż, je Editor – t├ęma vytvoren├í na pomoc s nastaven├şm. internetov├Ż obchod na predaj digit├ílnych produktov, ako s├║ elektronick├ę knihy.

Vydavate─ż spolupracuje s doplnkami Templatic pre digit├ílne s├║bory na stiahnutie a Tevolution, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou t├ęmy, a svoj obchod m├┤┼żete integrova┼ą do eJunkie alebo priamo odkazova┼ą na str├ínku predaja na adrese Amazon, K dispoz├şcii je tie┼ż syst├ęm kup├│nov, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że propagova┼ą va┼íe produkty, a hlboko dole m├┤┼żete spravova┼ą objedn├ívky a generova┼ą spr├ívy o predaji.

Jedna licencia na dizajn Templatic sa pred├íva za 65 dol├írov a pon├║ka jeden rok podpory a aktualiz├íci├ş, zatia─ż ─Źo a┼ż 99 dol├írov v├ím poskytne pr├şstup k p├┤vodn├Żm s├║borom Photoshopu. Posledn├í mo┼żnos┼ą je pripoji┼ą sa k tematick├ęmu klubu za jednorazov├Ż poplatok 299 dol├írov, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş pr├şstup k 73 templ├írskym ┼íabl├│nam a eliminuje tak potrebu plati┼ą ro─Źn├ę udr┼żiavacie poplatky.

Oficiálna web stránka

EngineThemes

EngineThemes

EngineThemes rozv├şjal tematick├Ż trh WordPress od svojho prv├ęho uvedenia na trh takmer pred tromi a pol rokmi. V s├║─Źasnosti pon├║kaj├║ kolekciu 13 t├ęm aplik├íci├ş, z ktor├Żch v┼íetky vyzeraj├║ ├║plne ├║┼żasne.

Maj├║ t├ęmy aplik├íci├ş, ktor├ę dok├í┼żu transformova┼ą v├í┼í web na dosku pr├íce, diskusn├ę f├│rum, syst├ęm rezerv├ície hotelov a ─Ćal┼íie. Pre m┼ła je v┼íak najv├Żraznej┼íou t├ęmou FreelanceEngine – profesion├ílne navrhnut├í t├ęma trhu, ktor├í v├ím pom├┤┼że ─żahko vytvori┼ą vlastn├Ż nez├ívisl├Ż trh.

FreelanceEngine v├ím umo┼ż┼łuje ├║─Źtova┼ą pou┼ż├şvate─żom poplatky za nahr├ívanie z├íznamov, a to bu─Ć jednorazov├Żm poplatkom, alebo vytvoren├şm pl├ínov bal├şkov. Dodato─Źn├ę poplatky sa m├┤┼żu ├║─Źtova┼ą aj za vytv├íranie zoznamov ÔÇ×ozna─Źen├ŻchÔÇť (tj ozna─Źen├Żch).

V┼íetky t├ęmy a roz┼í├şrenia EngineThemes je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą samostatne. Alternat├şvne pon├║kaj├║ aj tri klubov├ę bal├ş─Źky v rozmedz├ş od 199 do 689 dol├írov, v z├ívislosti od t├ęm a roz┼í├şren├ş, ku ktor├Żm chcete z├şska┼ą pr├şstup.

Aktualiz├ícia – ─Äal┼íie inform├ície o slu┼żbe EngineThemes n├íjdete v na┼íej novej podrobnej kontrole EngineThemes.

Oficiálna web stránka

SiteMile

SiteMile

─Äal┼í├ş dlhoro─Źn├Ż poskytovate─ż tematick├Żch aplik├íci├ş, SiteMile, podnik├í tak dlho, ako AppThemes, a m├í v ponuke 12 tematick├Żch aplik├íci├ş vr├ítane t├ęmy inzer├ítov, t├ęm na trhu, t├ęmy adres├írov a akciov├ęho trhu. pr├íce.

Jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch t├ęm je DealPress – in┼ípirovan├Ż slu┼żbou skupinov├ęho predaja Groupon, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą denn├ę obchody alebo webov├ę str├ínky n├íkupu skup├şn.

Platby z├íkazn├şkov je mo┼żn├ę prij├şma┼ą prostredn├şctvom slu┼żby PayPal. Mapy Google m├┤┼żete tie┼ż integrova┼ą do svojich zoznamov pon├║k, zatia─ż ─Źo pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu nahr├íva┼ą svoje vlastn├ę ponuky a dost├íva┼ą e-mailov├ę upozornenia, ke─Ć ich niekto k├║pil.

Jedin├í licencia na t├ęmu SiteMile sa za─Ź├şna na 69 USD a ak je potrebn├ę ─Ćal┼íie v├Żvoj├írske mo┼żnosti a podpora prior├şt, m├┤┼że to by┼ą a┼ż 199 USD. Pr├şstup ku v┼íetk├Żm t├ęmam sa za─Ź├şna na $ 199, s ro─Źn├Żm udr┼żovac├şm poplatkom vo v├Ż┼íke 39 dol├írov.

Oficiálna web stránka

PremiumPress

PremiumPress

Spolo─Źnos┼ą PremiumPress, ─Ćal┼í├ş ve─żmi ob─ż├║ben├Ż poskytovate─ż t├ęm aplik├íci├ş (ktor├Ż m├í v s├║─Źasnosti viac ako 30 000 z├íkazn├şkov), pon├║ka 13 ┼ípecializovan├Żch t├ęm vr├ítane t├ęmy adres├íra, t├ęmy mikro spracovania a t├ęmy inzercie.

Jednotliv├ę mot├şvy PremiumPress v├ís bud├║ st├í┼ą 79 USD alebo, ak uprednost┼łujete, pon├║kaj├║ VIP klub, ktor├Ż poskytuje okam┼żit├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm ich t├ęmam a produktom za 599 USD (v s├║─Źasnosti zn├ş┼żen├Ż na 249 USD).

Oficiálna web stránka

Elegantn├ę t├ęmy

Elegantn├ę t├ęmy

Elegantn├ę t├ęmy s├║ jednou z najuzn├ívanej┼í├şch dizajn├ęrskych spolo─Źnost├ş v komunite WordPress. Jej obchod obsahuje 87 t├ęm WordPress, z ktor├Żch desa┼ą predstavuje t├ęmy aplik├íci├ş.

Elegant Themes - T├ęmy aplik├ície

V kateg├│rii tematick├Żch aplik├íci├ş je ┼íirok├í ┼ík├íla od jednoduchej t├ęmy vizitky po pokro─Źilej┼íie t├ęmy, ako napr├şklad t├ęma kontroly, InReview a t├ęma nehnute─żnost├ş ElegantEstate.

Mojou ob─ż├║benou t├ęmou skupinovej aplik├ície je Rozlo┼żite─żn├ę – rozlo┼żenie vytvoren├ę pre cestovn├ę blogy, adres├íre a pr├şru─Źky, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje priradi┼ą miesto v┼íetk├Żm va┼íim blogov├Żm pr├şspevkom a potom ich zobrazi┼ą na mape na z├íklade polohy.

T├ęmy va┼íej aplik├ície s├║ zahrnut├ę v pl├ínoch ─Źlenstva ElegantThemes; osobn├Ż pl├ín pre ElegantThemes sa pred├íva za 69 dol├írov ro─Źne a umo┼ż┼łuje v├ím pr├şstup ku v┼íetk├Żm 87 t├ęmam.

Pl├ín pre v├Żvoj├írov stoj├ş iba 89 dol├írov ro─Źne a okrem toho, ┼że v├ím poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm 87 t├ęmam, poskytne v├ím tie┼ż v┼íetky p├┤vodn├ę vrstven├ę s├║bory Photoshopu a pr├şstup ku v┼íetk├Żm ┼ít├Żlov├Żm doplnkom T├ęmy – napr├şklad jeho vynikaj├║ci doplnok pre e-mail pre optin, kvitn├║; mimoriadne popul├írny doplnok pre soci├ílne m├ędi├í s n├ízvom Monarch; a jeho relat├şvne nov├Ż doplnok na tvorbu str├ínok WordPress, Divi Builder.

Celo┼żivotn├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm t├ęmam a doplnkom je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą za jednorazov├Ż poplatok 249 USD.

Oficiálna web stránka

ThemeForest

ThemeForest

Niet divu, ┼że okrem ┼íirokej ┼ík├íly be┼żn├Żch t├ęm WordPress pon├║ka ThemeForest (najv├Ą─Ź┼í├ş trh online t├ęm) aj ┼ípecifick├║ kolekciu aplika─Źn├Żch t├ęm WordPress. V s├║─Źasnosti m├í kolekciu viac ako 20 t├ęm ┼ípecializovan├Żch na svoju kateg├│riu aplika─Źn├Żch t├ęm (hoci je pravda, maj├║ stovky ─Ćal┼í├şch t├ęm priraden├Żch k in├Żm kateg├│ri├ím, ktor├ę by mohli by┼ą vo─żne klasifikovan├ę ako aplika─Źn├ę t├ęmy).

ThemeForest - T├ęmy aplik├íci├ş

Jednou z v├Żhod trhov s dizajnom je to, ┼że t├ęmy poch├ídzaj├║ od ┼íirokej ┼ík├íly dizajn├ęrov, ─Źo zais┼ąuje ┼íirok├║ ┼ík├ílu n├ívrhov a funkci├ş dostupn├Żch v ka┼żdej kateg├│rii. V kateg├│rii t├ęm aplik├ície s├║ naj─Źastej┼íie ot├ízky, pracovn├ę dosky, rezerva─Źn├ę syst├ęmy, zoznamovacie t├ęmy a ─Ćal┼íie.

Jednou z najexkluz├şvnej┼í├şch t├ęm aplik├ície, ktor├ę s├║ tu k dispoz├şcii, je Rescue – t├ęma navrhnut├í od z├íkladov pre ├║tulky pre zvierat├í.

V─Ćaka jednoduch├ęmu, ale vysoko funk─Źn├ęmu dizajnu, Rescue pon├║ka skvel├║ podporu fotografi├ş a schopnos┼ą integrova┼ą ho so slu┼żbou adopcie dom├ícich mil├í─Źikov Petfinder. Je tie┼ż kompatibiln├Ż s t├Żmi ist├Żmi zvieratami ako Petfinder: psy, ma─Źky, vt├íky, farm├írske dvory, kone, o┼í├şpan├ę, chlpat├ę najmen┼íie a plazy.

Ceny r├┤znych t├ęm v aplik├ícii sa l├ş┼íia: Z├íchrana napr├şklad stoj├ş 53 dol├írov.

Oficiálna web stránka

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Ak h─żad├íte ┼ípecializovan├║ t├ęmu s mno┼żstvom zabudovanej ┼ípecializovanej funkcie, t├ęma aplik├ície v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą presne to, ─Źo h─żad├íte naraz!

Alternat├şvou k pou┼żitiu t├ęmy aplik├ície je da┼ą veci dohromady, pomocou r├┤znych doplnkov a / alebo vlastn├ęho k├│du, a ak m├íte potreby, ktor├ę sa nem├┤┼żu uspokoji┼ą inak, m├┤┼że to by┼ą va┼ía jedin├í mo┼żnos┼ą.

Pravdepodobne tie┼ż stoj├ş za zmienku, ┼że aj ke─Ć nem├┤┼żete n├íjs┼ą presne to, ─Źo h─żad├íte na poli─Źke, ak n├íjdete nie─Źo, ─Źo sa najviac pribli┼żuje tomu, ─Źo potrebujete, je mo┼żn├ę ho pou┼żi┼ą ako v├Żchodiskov├Ż bod, na ktorom sa d├í stava┼ą.

V kone─Źnom d├┤sledku v┼íak rozhodnutie, ─Źi pou┼żi┼ą t├ęmu aplik├ície, z├ívis├ş od va┼íich individu├ílnych potrieb. Ve─ża ┼ítastia!