Kde k├║pi┼ą t├ęmy aplik├íci├ş WordPress

┼ápecifick├Ż typ t├ęmy WordPress, ktor├í ukazuje, ako sa neuverite─żne flexibiln├Ż WordPress stal ÔÇ×aplika─Źn├Żmi mot├şvmiÔÇť. Aplika─Źn├ę mot├şvy (skratka pre aplika─Źn├ę mot├şvy) v├ím umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą jedine─Źn├ę weby s pokro─Źil├Żmi funkciami ┼ípecifick├Żmi pre konkr├ętny n├ípad, zvy─Źajne v├Żklenok, ako s├║ adres├írov├ę servery, panely ├║loh, slu┼żby riadenia projektov, rezerva─Źn├ę syst├ęmy at─Ć.

Pre mnoho typov webov├Żch str├ínok m├┤┼żete samozrejme pou┼żi┼ą v┼íeobecnej┼íiu t├ęmu spolu s radom vysoko ┼ípecializovan├Żch doplnkov na dosiahnutie rovnak├ęho ├║─Źinku. Z├şskanie neprepojen├Żch t├ęm a doplnkov v┼íak nie je v┼żdy ─żahk├ę spoji┼ą a vytvori┼ą po┼żadovan├Ż efekt. Preto je pre niektor├ę weby (napr├şklad pre tie, ktor├ę chc├║ za─Źa┼ą s minim├ílnym zm├Ątkom) ove─ża lep┼íie n├íjs┼ą rie┼íenie ÔÇ×v┼íetko v jednomÔÇť pripraven├ę na pou┼żitie.

Ale kde si m├┤┼żete k├║pi┼ą tieto typy vysoko ┼ípecializovan├Żch aplika─Źn├Żch t├ęm? Tu je zoznam hlavn├Żch hr├í─Źov na trhu s t├ęmami aplik├íci├ş WordPressÔÇŽ

AppThemes

AppThemes je jedn├Żm z najuzn├ívanej┼í├şch v├Żvoj├írov aplik├íci├ş WordPress na trhu a ned├ívno osl├ívil ┼íiesty rok predaja t├ęm WordPress. P├┤sobiv├ę!

AppThemes pred├íva ┼íes┼ą svojich vlastn├Żch ┼ípecializovan├Żch t├ęm aplik├íci├ş a 233 ─Ćal┼í├şch t├ęm a doplnkov prostredn├şctvom ─Źoraz ob─ż├║benej┼íieho AppThemes Marketplace. T├ęmy zah┼Ľ┼łaj├║ klon Fiverr, nez├ívisl├Ż trh, slu┼żbu spr├ívy kup├│nov, pracovn├║ radu a ─Ćal┼íie.

Moj├şm osobn├Żm favoritom je kontrola kvality – t├ęma, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje premeni┼ą WordPress na sledovac├ş syst├ęm. Kontrola kvality umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vytv├íra┼ą l├şstky, prira─Ćova┼ą stavy, definova┼ą kateg├│rie a ove─ża, ove─ża viac.

Ceny za AppThemes za─Ź├şnaj├║ na 99 dol├írov za jednu t├ęmu s 12 mesa─Źnou podporou a aktualiz├íciami.

Pr├şstup k v┼íetk├Żm dizajnom AppThemes, ako aj k viac ako 20 trhov├Żm polo┼żk├ím vytvoren├Żm AppThemes, stoj├ş 199 dol├írov.

Oficiálna web stránka

templári

templári

Templar pon├║ka 87 t├ęm WordPress, z ktor├Żch 53 je klasifikovan├Żch ako aplika─Źn├ę t├ęmy.

Maj├║ aplika─Źn├ę t├ęmy pre adres├íre, webov├ę str├ínky s nehnute─żnos┼ąami, re┼ítaur├ície, webov├ę str├ínky s denn├Żmi ponukami, hotelov├ę rezerva─Źn├ę syst├ęmy a ─Ćal┼íie rezerva─Źn├ę str├ínky. Jedn├Żm z dizajnov, ktor├Ż pova┼żujem za obzvl├í┼í┼ą zauj├şmav├Ż, je editor – t├ęma vytvoren├í s cie─żom pom├┤c┼ą v├ím ho nastavi┼ą. internetov├Ż obchod na predaj digit├ílnych produktov, ako s├║ elektronick├ę knihy.

Editor spolupracuje s doplnkami Templatic pre digit├ílne s┼ąahovanie a doplnkami Tevolution, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou t├ęmy, a svoj obchod m├┤┼żete integrova┼ą do eJunkie alebo priamo odkazova┼ą na str├ínku predaja na adrese Amazon, K dispoz├şcii je tie┼ż syst├ęm kup├│nov, ktor├Ż pom├íha propagova┼ą va┼íe produkty, a nakoniec m├┤┼żete spravova┼ą objedn├ívky a generova┼ą preh─żady predaja.

Jedna licencia na dizajn Templatic sa pred├íva za 65 dol├írov a pon├║ka jeden rok podpory a aktualiz├íci├ş, zatia─ż ─Źo a┼ż 99 dol├írov umo┼żn├ş pr├şstup k p├┤vodn├Żm s├║borom Photoshopu. Poslednou mo┼żnos┼ąou je pripoji┼ą sa k tematick├ęmu klubu za jednorazov├Ż poplatok 299 dol├írov, ─Źo v├ím umo┼żn├ş pr├şstup k 73 templ├írskym modelom a eliminuje potrebu plati┼ą ro─Źn├ę udr┼żiavacie poplatky.

Oficiálna web stránka

EngineThemes

EngineThemes

EngineThemes napreduje na tematickom trhu WordPress od svojho uvedenia na trh takmer pred tromi a pol rokmi. V s├║─Źasnosti pon├║kaj├║ kolekciu 13 tematick├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ ├║plne ohromuj├║ce.

Maj├║ t├ęmy aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żu zmeni┼ą v├í┼í web na dosku pr├íce, diskusn├ę f├│rum, hotel rezerva─Źn├Ż syst├ęm a ─Ćal┼íie. Pre m┼ła je v┼íak najv├Żraznej┼íou t├ęmou FreelanceEngine – profesion├ílne navrhnut├í trhov├í t├ęma, ktor├í v├ím pom├┤┼że ─żahko vytvori┼ą vlastn├Ż nez├ívisl├Ż trh.

FreelanceEngine v├ím umo┼ż┼łuje ├║─Źtova┼ą pou┼ż├şvate─żom poplatky za nahr├ívanie z├íznamov, za jednorazov├Ż poplatok alebo za vytv├íranie bal├şkov├Żch pl├ínov. Dodato─Źn├ę poplatky sa m├┤┼żu ├║─Źtova┼ą aj za vyhotovenie zoznamov (napr├şklad pon├║kan├Żch).

V┼íetky t├ęmy a roz┼í├şrenia EngineThemes je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą samostatne. Alternat├şvne pon├║kaj├║ aj tri klubov├ę bal├ş─Źky v rozmedz├ş od 199 do 689 dol├írov, v z├ívislosti od t├ęm a roz┼í├şren├ş, ku ktor├Żm chcete z├şska┼ą pr├şstup.

Aktualiz├ícia – Viac inform├íci├ş o EngineThemes n├íjdete v na┼íej novej podrobnej anal├Żze EngineThemes.

Oficiálna web stránka

SiteMile

SiteMile

─Äal┼í├ş dod├ívate─ż dlhodob├Żch aplika─Źn├Żch t├ęm, SiteMile, p├┤sob├ş u┼ż viac ako AppThemes a pon├║ka 12 pon├║k aplika─Źn├Żch t├ęm vr├ítane t├ęmy inzercie, t├ęmy trhu, t├ęmy adres├írov a akcie. pr├íce.

Jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch t├ęm je DealPress – in┼ípirovan├Ż predajn├Żm servisom skupiny Groupon, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje vytvori┼ą denn├║ ponuku alebo webov├║ str├ínku skupinov├ęho nakupovania.

Platby z├íkazn├şkov m├┤┼żu by┼ą prij├şman├ę prostredn├şctvom slu┼żby PayPal a m├┤┼żete tie┼ż integrova┼ą Mapy Google do svojich zoznamov pon├║k, zatia─ż ─Źo pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu nahr├íva┼ą svoje vlastn├ę ponuky a dost├íva┼ą e-mailov├ę upozornenia, ke─Ć im niekto nie─Źo k├║pi.

Jedna licencia na t├ęmu SiteMile sa za─Ź├şna na 69 dol├írov a dosahuje a┼ż 199 dol├írov, ak potrebujete ─Ćal┼íie mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov a prioritn├║ podporu. Pr├şstup k v┼íetk├Żm t├ęmam sa za─Ź├şna na $ 199, s ro─Źn├Żm udr┼żovac├şm poplatkom vo v├Ż┼íke 39 dol├írov.

Oficiálna web stránka

PremiumPress

PremiumPress

Ako ─Ćal┼í├ş ve─żmi ob─ż├║ben├Ż poskytovate─ż tematick├Żch aplik├íci├ş (v s├║─Źasnosti s viac ako 30 000 z├íkazn├şkmi) pon├║ka PremiumPress 13 ┼ípecializovan├Żch t├ęm vr├ítane t├ęmy adres├íra, t├ęmy mikro pr├íce a t├ęmy inzercie.

Jednotliv├ę mot├şvy PremiumPress stoja 79 dol├írov alebo, ak uprednost┼łujete, pon├║kaj├║ VIP klub, ktor├Ż poskytuje okam┼żit├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm va┼íim t├ęmam a produktom za 599 USD (v s├║─Źasnosti zn├ş┼żen├Ż na 249 USD).

Oficiálna web stránka

Elegantn├ę t├ęmy

Elegantn├ę t├ęmy

Elegantn├ę t├ęmy s├║ jednou z najuzn├ívanej┼í├şch dizajn├ęrskych spolo─Źnost├ş v komunite WordPress. V├í┼í obchod obsahuje 87 t├ęm WordPress, z ktor├Żch desa┼ą je t├ęm aplik├íci├ş.

Elegantn├ę t├ęmy - T├ęmy aplik├ície

V kateg├│rii t├ęm aplik├ície je ┼íirok├í ┼ík├íla, od t├ęmy zjednodu┼íenej vizitky po pokro─Źilej┼íie t├ęmy, ako je napr├şklad t├ęma recenzie, InReview a t├ęma nehnute─żnost├ş, ElegantEstate.

Mojou ob─ż├║benou t├ęmou skupinovej aplik├ície je Rozlo┼żite─żn├ę – rozlo┼żenie vytvoren├ę pre cestovn├ę blogy, adres├íre a pr├şru─Źky, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje priradi┼ą miesto v┼íetk├Żm va┼íim blogov├Żm pr├şspevkom a zobrazi┼ą ich na mape na z├íklade polohy.

Va┼íe mot├şvy aplik├ície s├║ zahrnut├ę v pl├ínoch ─Źlenstva ElegantThemes; osobn├Ż pl├ín pre ElegantThemes pred├íva za 69 dol├írov ro─Źne a poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm 87 t├ęmam.

Pl├ín pre v├Żvoj├írov stoj├ş iba 89 dol├írov ro─Źne a okrem zabezpe─Źenia pr├şstupu ku v┼íetk├Żm 87 t├ęmam poskytne aj v┼íetky p├┤vodn├ę vrstven├ę s├║bory Photoshopu a pr├şstup ku v┼íetk├Żm ┼ít├Żlov├Żm doplnkom Theme Plugins – ako jeho vynikaj├║ci doplnok. optin email, Flor; mimoriadne popul├írny doplnok soci├ílnych m├ędi├ş s n├ízvom Monarch; a jeho relat├şvne nov├Ż doplnok WordPress, Divi Builder.

Celo┼żivotn├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm t├ęmam a doplnkom je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą za jednorazov├Ż poplatok 249 USD.

Oficiálna web stránka

ThemeForest

ThemeForest

Niet divu, ┼że okrem ┼íirokej ┼ík├íly be┼żn├Żch t├ęm WordPress pon├║ka ThemeForest (najv├Ą─Ź┼í├ş trh s online t├ęmami) aj ┼ípecifick├║ kolekciu aplika─Źn├Żch t├ęm WordPress. V s├║─Źasnosti m├í kolekciu viac ako 20 t├ęm ┼ípecializovan├Żch na svoju kateg├│riu aplika─Źn├Żch t├ęm (aj ke─Ć je pravda, maj├║ aj in├ę stovky t├ęm priraden├Żch k in├Żm kateg├│ri├ím, ktor├ę mo┼żno vo─żne klasifikova┼ą ako aplika─Źn├ę t├ęmy).

ThemeForest - T├ęmy aplik├ície

Jednou z v├Żhod trhov s dizajnom je to, ┼że t├ęmy poch├ídzaj├║ od ┼íirokej ┼ík├íly dizajn├ęrov, ─Źo zais┼ąuje ┼íirok├║ ┼ík├ílu n├ívrhov a zdrojov dostupn├Żch v ka┼żdej kateg├│rii. V tematickej kateg├│rii aplik├ície s├║ ─Źasto kladen├ę ot├ízky, pracovn├ę dosky, rezerva─Źn├ę syst├ęmy, zoznamovacie t├ęmy a ─Ćal┼íie.

Jednou z najexkluz├şvnej┼í├şch t├ęm aplik├ície, ktor├ę s├║ tu k dispoz├şcii, je Rescue – t├ęma vytvoren├í od za─Źiatku pre ├║tulky pre zvierat├í.

V─Ćaka jednoduch├ęmu, ale vysoko funk─Źn├ęmu dizajnu, Rescue pon├║ka vynikaj├║cu podporu fotografi├ş a schopnos┼ą integrova┼ą ho so slu┼żbou adopcie dom├ícich mil├í─Źikov Petfinder. Je tie┼ż kompatibiln├Ż s rovnak├Żmi zvieratami ako Petfinder: psy, ma─Źky, vt├íky, ohrady, kone, o┼í├şpan├ę, mal├ę chlpat├ę zvierat├í a plazy.

Ceny za r├┤zne t├ęmy v aplik├ícii sa l├ş┼íia: Z├íchrana napr├şklad stoj├ş 53 dol├írov.

Oficiálna web stránka

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Ak h─żad├íte nika s nieko─żk├Żmi integrovan├Żmi ┼ípecializovan├Żmi funkciami, t├ęma aplik├ície m├┤┼że poskytn├║┼ą presne to, ─Źo h─żad├íte naraz!

Alternat├şvou k pou┼żitiu t├ęmy aplik├ície je da┼ą veci dohromady pomocou nieko─żk├Żch r├┤znych doplnkov a / alebo vlastn├Żch k├│dov, a ak m├íte potreby, ktor├ę nie je mo┼żn├ę uspokoji┼ą inak, m├┤┼że to by┼ą va┼ía jedin├í mo┼żnos┼ą.

Pravdepodobne tie┼ż stoj├ş za zmienku, ┼że aj ke─Ć nen├íjdete presne to, ─Źo h─żad├íte na poli─Źke, ak n├íjdete nie─Źo, ─Źo je najbli┼ż┼íie k tomu, ─Źo potrebujete, m├┤┼żete ho pou┼żi┼ą ako v├Żchodiskov├Ż bod pre v├Żstavbu.

V kone─Źnom d├┤sledku v┼íak rozhodnutie, ─Źi pou┼żi┼ą t├ęmu aplik├ície, z├ívis├ş od va┼íich individu├ílnych potrieb. Ve─ża ┼ítastia!