Každý produkt, ktorý spoločnosť OnePlus dnes oznámila

Dnes, na pódiu pred prázdnou miestnosťou – koniec koncov, toto je rok 2020 – OnePlus ohlásil svoje najnovšie jednotky. Hlavnou atrakciou živého podujatia bol OnePlus 8 Pro, pre ktoré menšie a lacnejšie OnePlus 8 hral druhé husle, ale to nebolo všetko ohlásené. Debutovala aj bezdrôtová nabíjačka, ktorá vyzerá trochu ako vesmírna loď a niektoré lacnejšie bezdrôtové slúchadlá, ako aj niektoré nové báječné príslušenstvo.

OnePlus 8 a 8 pre

OnePlus 8 Pro je telefón fanúšikovia spoločnosti snívali o rokoch. Má špičkový procesor, krásnu obrazovku, je rýchlejšia a plynulejšia ako kedykoľvek predtým a nakoniec má aj bezdrôtové nabíjanie a hodnotenie IP. Och, má tiež 5G, čo znamená, že je dosť drahý ako 7T Pro – aspoň je stále lacnejší ako konkurencia s podobnými špecifikáciami.

Ak nie ste ochotní platiť prémiu za prémiové funkcie, môžete získať OnePlus 8 miesto. Vyzerá to ako OnePlus 8 Pro, ale zdieľa množstvo rovnakých špecifikácií ako 7T za ďalších 100 dolárov. Ak hľadáte 5G telefón v USA, ktorý neporuší banku, nenájdete lacnejšie ten práve teraz. Obrazovka má takmer rovnakú veľkosť, ale je iba 90 Hz ako predchádzajúca generácia. Mnoho z najlepších funkcií zostáva, napríklad rýchly skener odtlačkov prstov, rýchle nabíjanie drôtom a rýchly rýchly výkon všade okolo.

Úplnú špecifikáciu a ďalšie informácie nájdete v našom úplnom oznámení alebo v našich recenziách (OnePlus 8, OnePlus 8 Pro).

Warp Charge 30 Wireless Charger

Každý produkt, ktorý spoločnosť OnePlus dnes oznámila 1

Zatiaľ čo OnePlus 8 Profesionálne nabíjanie pri 10 W pomocou existujúcich nabíjačiek Qi. Ako s tým môže niekto žiť, keď viete, že ho môžete s novým vlastníkom doplniť oveľa rýchlejšie. Nie je to lacné za 70 dolárov, ale jeho výstup 30 W znamená, že váš telefón zhasne 0 na 50% za asi 29 minút, čo je takmer také rýchle, ako dokáže dnes ikonický červený kábel zvládnuť. Je tak silný, že má vlastný ventilátor, ktorý pomáha odvádzať teplo – aké zlé.

Nové doplnky

Každý produkt, ktorý spoločnosť OnePlus dnes oznámila 2

OnePlus bol vždy kráľom prípadov, najmä tých, ktorí emulujú textúrovanú časť OG OnePlus One. Prispôsobenie a povrchová úprava je dokonalá a spoločnosť teraz nastavuje svoju farebnú hrateľnosť rovnako, ako to robila s jej telefónmi. Teraz môžete získať pieskovec Bumper Case v Cyan alebo Smokey Purple, navyše k tradičnejším čiernym a sú mimoriadne krásne. K dispozícii je tiež obvyklý výber puzdier z nylonu, TPU a uhlíka, ktoré váš nový telefón zostanú ostré.

Existuje aj niekoľko návrhov s obmedzeným vydaním, ak chcete do svojho zariadenia pridať ešte väčšiu umeleckú ochranu. Uvedené príklady vytvorili pouličný umelec André Saravia.

Guľky bezdrôtové Z

Nie je to skutočné bezdrôtové slúchadlá, ktoré mnohí očakávali. Nový Bullets Wireless Z je naopak lacnejšou verziou Bullets Wireless 2 ktorý bol uvedený na trh minulý rok. Výdrž batérie je až 20 hodín a stále môžete získať 10 hodín z 10 minút nabíjania (cez USB-C). Vďaka stupňu krytia IP55 sú vhodné na výcvik alebo chytenie v daždi a režim s nízkou latenciou zaručuje audiovizuálnu presnosť. Najlepšia vec na nich je cena – za 50 dolárov sú polovičné ceny ako Bullets Wireless 2, V závislosti od vašej oblasti si môžete kúpiť čiernu, modrú, mätovú a ovsenú farbu.