Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Každý alternatívny kostým pre trenie v Mortal Kombat 11 odhalený

Každý alternatívny kostým pre trenie v Mortal Kombat 11 odhalený 1

Mortal Kombat 11Najočakávanejšou hosťujúcou postavou všetkých čias je len kúsok od toho, aby urobili svoj veľký vchod.

Neskôr tento mesiac sa Spawn Todda McFarlaneho preplietne, aby zaplnil posledné zostávajúce voľné miesto v rozpise bojovej hry a priniesol s sebou obyvateľov pekla. Vďaka oficiálnemu prívesku na hranie, ktorý bol vydaný včera, sa fanúšikovia už liečili na pekné veľkonočné vajíčko s veľkým darebákom Malebolgia, aj keď by sme boli veľmi prekvapení, že neuvidíme porušovateľa (známeho zobrazením postavy Johna Leguizamo, er, ľudskejšej podoby). Možno v rámci druhej Spawnovej Fatality?

Je samozrejmé, že budeme dávať pozor na akýkoľvek vývoj na tomto fronte, ale dovtedy budete mať omnoho viac, aby ste sa mohli pokochať očami, menovite hrsť kostýmov, ktoré budú k dispozícii ako odomknutia alebo na nákup, príde 17. marca. , K dispozícii sú štyri, z ktorých si môžete celkovo vybrať, a podrobné informácie o každej z nich nájdete nižšie.

Iconic Spawn

Predvolený kostým dostupný pre všetkých, ktorí si kúpia Spawn koncom tohto mesiaca, a kostým, ktorý sa veľmi podobá jeho modernému vzhľadu v komikse.

Comic Spawn

Bezpochyby voľba pre fanúšikov klasického Spawn, bude táto okamžite známa tým, ktorí majú radi spomienky na animované série HBO 90. rokov.

Commando Spawn

Namiesto toho, aby bol založený konkrétne na jednom dizajne, zdá sa, že Commando je mishom rôznych prvkov z ikonickej i užívateľskej kože.

Vlastná pokožka

Na rozdiel od vyššie uvedených je tento súbor jedinečný a vytvorený špeciálne pre Mortal Kombat 11,

Už ste si vybrali svojho obľúbeného? Určite nám dajte vedieť v komentároch, ktoré (moderná alebo 90. rokov inšpirovaná klasická) verzia obleku budete obliecť, keď príde čas zhromaždiť zatratené duše Earthrealmu – a inde – a vziať ich späť na peklo.