Ka┼żdoro─Źn├ę zhroma┼żdenie EVE Online sa kon├í mimo strachu z koronav├şrusov

Spodn├í ─Źiara: V├Żvoj├írske hry CCP Games ozn├ímili, ┼że zru┼íili svoj ka┼żdoro─Źn├Ż fan├║┼íik EVE online. T├íto udalos┼ą sa kon├í ka┼żd├Ż rok v islandskom Reykjav├şku a pri┼ąahuje tis├şce hr├í─Źov online EVE z cel├ęho sveta.

EVE Fanfest 2020 sa tento rok nebude kona┼ą. Spolo─Źnos┼ą s ─ż├║tos┼ąou vydala vyhl├ísenie, v ktorom uviedla, ┼że sa rozhodla stiahnu┼ą z├ístr─Źku z udalosti kv├┤li obav├ím t├Żkaj├║cim sa koronav├şrusu. To bolo predt├Żm napl├ínovan├ę na apr├şl 2 skrz 4,

ÔÇ×Toto rozhodnutie rob├şme s ┼ąa┼żk├Żm srdcom a vieme, ┼że t├íto spr├íva bude pre na┼íu ├║┼żasn├║ komunitu sklaman├şm, ale c├ştime absol├║tne n├║ten├ę sledova┼ą najzodpovednej┼í├ş postup a uprednost┼łova┼ą bezpe─Źnos┼ą a pohodu na┼íich ├║─Źastn├şkov. , na┼íich zamestnancov a samozrejme ┼íirokej islandskej verejnosti. Uvedomujeme si, ┼że situ├ícia od dne┼ín├ęho d┼ła by mohla by┼ą ve─żmi odli┼ín├í, ale sp├┤sob, ak├Żm sa udalosti vyv├şjaj├║ glob├ílne aj v susedn├Żch krajin├ích Islandu, z h─║bkov├ęho a seri├│zneho presk├║mania jasne vyplynulo, ┼że je to nevyhnutn├Ż krok. ÔÇť

Ka┼żdoro─Źn├ę zhroma┼żdenie EVE Online sa kon├í mimo strachu z koronav├şrusov 1

EVE Online Fanfest je len ─Ćal┼íou priemyselnou ┼íou, ktor├í sa stala obe┼ąou pandemick├ęho vystra┼íenia COVID-19. Nieko─żko spolo─Źnost├ş, vr├ítane spolo─Źnost├ş Microsoft, Epic a Unity, opustilo bud├║cu mesiac ├║─Źas┼ą na konferencii Game Developers Conference (GDC). Spolo─Źnos┼ą Sony tie┼ż ust├║pila z programu PAX East, aj ke─Ć sa m├í predvies┼ą nieko─żk├Żmi pripravovan├Żmi hrami.

Zatia─ż ─Źo sa st├íle konaj├║ PAX a GDC 2020, v d├┤sledku strachu boli zru┼íen├ę ─Ćal┼íie priemyseln├ę a obchodn├ę v├Żstavy. Facebook ned├ívno uviedol, ┼że sa tento rok nebude kona┼ą konferencia v├Żvoj├írov F8. Konferencia Mobile World Conference sa konala aj v pr├şpade, ke─Ć sa po─Źet spolo─Źnost├ş vzdal ├║─Źasti.

Pandemick├ę obavy zasiahli technick├Ż priemysel obzvl├í┼í┼ą tvrdo, a to nielen ni─Źen├şm konferenci├ş, ale aj ovplyv┼łovan├şm dod├ívate─żsk├Żch re┼ąazcov nieko─żk├Żch hlavn├Żch v├Żrobcov.