Kavi├ír vyroben├Ż iPhone X so zlat├Żmi portr├ętmi futbalov├Żch legiend

Konkr├ętne pre majstrovstv├í sveta 2018, rusk├í zna─Źka luxusu smartphones a pr├şslu┼íenstvo, Caviar, vytvoril zbierku iPhone X ÔÇ×Football LegendsÔÇť so zlat├Żmi portr├ętmi futbalistov z r├┤znych kraj├şn. Medzi nimi s├║ Igor Akinfejev, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi a 5 viac futbalov├Żch hviezd.

Na prahu majstrovstiev sveta vo futbale v Rusku predstavil Caviar exkluz├şvnu ed├şciu ÔÇ×Futbalov├ę legendyÔÇť, kde 8 boli predstaven├ę nov├ę mimoriadne n├ívrhy; Ka┼żd├Ż z nich sa venuje jedn├ęmu modern├ęmu hrdinovi futbalu a n├írodn├ęmu t├şmu, za ktor├Ż hr├í. Ed├şcia obsahuje modely ur─Źen├ę pre: Igor Akinfejev, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Thomas Muller, Paul Pogba, Kevin de Bruyne a Neymar.

Portr├ęty

Dizajn telef├│nov je postaven├Ż jedine─Źn├Żm sp├┤sobom – ka┼żd├Ż smartf├│n sp├íja vkus a osobitos┼ą dvoch kraj├şn naraz – Ruska ako n├íkladovej krajiny ┼íampion├ítu a krajiny n├írodn├ęho t├şmu, v ktorom je hrdina predstaven├Ż na smartf├│ne. hranie.

Ka┼żd├Ż n├ívrh obsahuje portr├ęt volumetrick├ęho hr├í─Źa; Vytvorenie ka┼żd├ęho portr├ętu trvalo jeden t├Ż┼żde┼ł, preto┼że sa dizajn├ęri sna┼żili dosiahnu┼ą absol├║tnu identitu so skuto─Źn├Żm prototypom.

Prez├Żvky

Okolo portr├ętu je vygrav├şrovan├ę nielen meno futbalistu, ale aj symbolick├Ż, zakorenen├Ż alias t├şmu, napr├şklad ÔÇ×Tri levyÔÇť na smartf├│ne ur─Źenom pre anglick├Ż t├şm, ÔÇ×Rode DuivelsÔÇť – na modeli ur─Źenom pre t├şm Belgicka. V pr├şpade rusk├ęho t├şmu si kon┼ítrukt├ęri nechali predstavi┼ą, ┼że prez├Żvku ÔÇ×ZabivakasÔÇť, ktor├í je s├║─Źas┼ąou n├ízvu symbolu ┼íampion├ítu, mo┼żno priradi┼ą k t├şmu, ak ukazuje dobr├Ż v├Żsledok. K dispoz├şcii je tie┼ż pozl├íten├Ż tanier ozdoben├Ż pam├Ątn├Żm n├ípisom ÔÇ×Svetov├Ż poh├ír 2018 RuskoÔÇť a znakom ka┼żdej krajiny pokryt├Ż zlatom.

Vzory

Osobitn├║ pozornos┼ą pri┼ąahuje vzor pozadia, ktor├Ż bol vyvinut├Ż pre ka┼żd├Ż model jednotlivo. Ka┼żd├Ż ornament je vari├íciou klasickej, tradi─Źnej ruskej ma─żby alebo n├írodnej v├Ż┼íivky. Napr├şklad portr├ęt Paula Pogbu je doplnen├Ż vzorom opakuj├║cim rusk├║ ─żudov├║ v├Ż┼íivku; Neymar je ÔÇ×obklopen├ŻÔÇť vzorom ÔÇ×kudrinaÔÇť, pozad├şm Ronaldovho obrazu je ÔÇ×bobu─żovit├ŻÔÇť ornament a portr├ęt Lionela Messiho dop─║┼ła obraz v ┼ít├Żle Gzhel. V┼íetky vzory s├║ v┼íak vykon├ívan├ę vo farb├ích vlajok t├şmov a ┼íportov├Żch uniforiem t├şmov.

Dizajn├ęri premysleli a implementovali tak├Ż neobvykl├Ż pr├şstup, aby zd├┤raznili jednotn├║ silu ┼íportu a symetricky vzdali hold legend├írnym n├írodn├Żm t├şmom r├┤znych kraj├şn a Ruska, ktor├ę ┼íampion├ít v├şta. N├íklady na tieto telef├│ny za─Ź├şnaj├║ od 4 340 dol├írov.

Pr├şpady

Po prv├Żkr├ít zna─Źka predstavila nielen smartphones, ale aj p├║zdra vyroben├ę v dvoch form├ítoch-m├Ąkk├ę, zdoben├ę pr├şrodnou ko┼żou a tvrd├ę, vyroben├ę z tit├ínu, s dvoj├║rov┼łovou ochranou pred po┼íkoden├şm. Ich n├ívrhy s├║ tie┼ż venovan├ę ┼íampion├ítu a jeho hrdinom a cena za─Ź├şna od 434 dol├írov.

Náš web: http://caviar.global/world-cup/?currency=USD