Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Katalóg hier Xbox Game Pass: Ori a Vôla vosov, NBA 2K20, Pikuniku a ďalšie

Katalóg hier Xbox Game Pass: Ori a Vôla vosov, NBA 2K20, Pikuniku a ďalšie 1

Služba Xbox Game Pass, služba predplatného videohier spoločnosti Microsoft, čaká ďalšie kolo nových hier. Odberatelia vstupného na konzolu sa môžu na mesiac marec tešiť na celý rad nových titulov, ako sú Ori a Vôľa Wispov, NBA 2K20, Train Simulator World 2020 a Pikuniku.

Ori a Vôla Wispsov

Ori a Will of the Wisps je pripravovaná adventúra s platformou Metroidvania od tvorcov 2015 a Blind Forest. Nová hra je naplánovaná na spustenie 11. marca pre Xbox One a PC cez Steam. Príbeh sleduje ducha menom Ori pri hľadaní jeho osudu. Ori nie je cudzie nebezpečenstvo, ale keď osudový let poškodí sovu Ku, bude trvať viac než len statočnosť, než sa rodina spojí.

Ori a Will of the Wisps budú po vydaní Xbox Game Pass k dispozícii pre konzolu 11. marca 2020.

NBA 2K20

NBA 2K20 je najnovšia splátka v sérii basketbalových simulátorov 2K Sports. Hra sa začala v septembri minulého roka a kvôli horde chýb sa stretla s negatívnym prijatím. Niekoľko týždňov po prepustení boli problémy vyriešené a hra momentálne čaká na Steam zmiešané celkové hodnotenie.

Očakávajte, že na konzole Xbox Game Pass uvidíte konzolu NBA 2K20 5. marca 2020,

Train Simulator World 2020

Train Sim World, ktorý bol uvedený na trh v roku 2018, je jednou zo starších hier zameraných na hru Pass Pass tento mesiac. Simulátor prichádza do služby spoločnosti Microsoft spolu s NBA 2K20 5. marca a skontroluje všetky políčka železničných nadšencov.

Nakoniec je Pikuniku logická adventúra, ktorá predtým vydala drvivú pozitívnu recepciu. Vďaka štýlovému umeleckému štýlu hra vidí, ako hráči riešia náročné hádanky a postupujú cez zaujímavý príbeh. Pikuniku prichádza na konzolu Xbox Game Pass 11. marca 2020,