Karta Cyberpunk 2077 je „o niečo menšia“ ako Zaklínač 3, ale oveľa hustejšia

S tým, čo sme prežili v posledných mesiacoch Cyberpunk 2077 Môže to byť jeden z najšpecifickejších fenoménov v priemysle videohier. Veľké očakávania okolo tejto hry Projekt CD RED Z tohto projektu sa stal jeden z najvyhľadávanejších titulov v poslednej dobe a keď už je dátum začiatku, už vieme oveľa viac detailov.

Cyberpunk 2077

Bolo to pri tejto príležitosti Richard Borzymowski, jeden z producentov hry v poľskom štúdiu, ktorý nám dal viac informácií o hre. Producent CD Projekt RED na to upozornil v nedávnom rozhovore Mapa Cyberpunk 2077 je „trochu menší“ ako Zaklínač 3ale čo má oveľa väčšiu hustotu ako to isté

„Ak sa pozriete iba na čistý povrch v kilometroch štvorcových, potom Mapa Cyberpunk 2077 je o niečo menšia ako mapa Zaklínača 3ale to Hustota obsahuje oveľa staršie, aby ste si vzali svet Zaklínača a vytlačili ho.

Samozrejme, v Zaklínači sme mali obrovský otvorený svet so širokými ulicami a lesmi, s malými a veľkými mestami ako Novigrad. V Cyberpunk 2077 však máme iba mesto Night City,

Je neoddeliteľnou súčasťou rovnice, je to v podstate protagonista, ak to chcete nazvať, musí byť mapa hustejšia. Keby mesto nebolo dôveryhodné, nedalo by nám to konečný efekt, ktorý chceme dosiahnuť, potom to naplníme životom. “uviedol vývojár CD Projekt RED.

prostredníctvom: PCGamer