kanály YouTube naučiť sa Python z domu

Na internete existuje veľa zdrojov, aby sme sa naučili niečo nové. a YouTube, okrem zábavných videí a hudby, ponúka kurzy vo všetkých oblastiach.

Už som sa zmienil pri viacerých príležitostiach programová popularita vo svete, v ktorom žijeme integrácie technológie vo všetkých oblastiach nášho života vás vedie, ako naprogramovať niečo potrebné v mnohých profiloch a propagovať ich vzdelávanie v školách a ústavoch ako niečo prirodzené. tiež YouTube je plná videí o tom.

Jedným z najviac akceptovaných programovacích jazykov je podľa rôznych indexov Python. Okrem iného sa používa napríklad v neprogramových odvetviach, ako je napríklad vedecký výskum analýza dát,

Oplatí sa Python učiť? Závisí to od toho, čo chcete urobiť alebo máte dostatok času a od potreby alebo záujmu. Okrem toho máte k dispozícii množstvo online zdrojov na osvojenie si tohto jazyka. tiež v YouTube existujú kurzy a videá čo podrobne vysvetľuje Python.

kanály YouTube naučiť sa Python z domu 1

Telusko

Jeden z najviac odporúčaných kanálov je Telusko, programovací kanál, ktorý obsahuje návody a kurzy o Pythone, ktoré vám pomôžu začať v tomto jazyku a naučiť sa všetko, čo potrebujete, aby ste sa považovali za úplného Python programátor,

Najmä jeho Výukový program pre Python pre začiatočníkov pozostáva z viac ako 100 videí z 3 15 minút a kde jeho manažér vysvetľuje všetky aspekty Pythonu, ktoré sú potrebné na to, aby mu porozumeli a uplatňovali ho každý deň.

V opačnom prípade je kanál v angličtine, ale filmy ho majú automaticky generované titulky z YouTube a musíte sa aktivovať manuálne.

kanály YouTube naučiť sa Python z domu 2

Fazt

Kanál v španielčine Fazt Ponúka informačné videá, návody a ďalšie zaujímavosti týkajúce sa Pythonu, programovania webu, databáz, Linuxu alebo vývoja mobilných aplikácií.

Aj keď existuje niekoľko, ktoré sa zaoberajú Pythonom, sú preč Machine Learning a Python Course na základe verzie 3 Python.

Ako pri všetkom obsahu z YouTube, môžete ho konzumovať na akomkoľvek zariadení, pri cvičení na počítači ich často alebo v častiach sledujte a podľa potreby ich znova sledujte.

kanály YouTube naučiť sa Python z domu 3

Microsoft Developers

Kanál pre YouTube Microsoft for Developers je plný zaujímavého obsahu pre všetky úrovne znalostí. Volá sa Microsoft Developers a ponuky skladieb stráviť hodiny učením programovania.

Váš kurz Python pre začiatočníkov Skladá sa zo 44 videí s dĺžkou medzi 2 a 12 minút, takže ho môžete vidieť naraz alebo keď máte voľný čas.

K dispozícii v Angličtina s titulkami, vysvetľuje priebeh od najzákladnejších pojmov po pokročilejšie aspekty, ako sú API alebo JSON.

kanály YouTube naučiť sa Python z domu 4

OpenWebinars

O tom sme už hovorili OpenWebinars, stránka s kanálom YouTube kde sa učiť programovacie jazyky a ďalšie aspekty súvisiace s vývojom webu.

Medzi dostupnými materiálmi kurz vyniká krajta 3, asi 40 minút, rozdelené na štyri videá.

Nájdete tu tiež videá na zariadeniach Android, Big Data, JavaSript, Machine Learning a ďalšie témy, ktoré by vás mohli zaujímať. vystúpenia o Pythone,

kanály YouTube naučiť sa Python z domu 5

CS Dojo

Ďalší kanál YouTube ak je programovanie CS Dojo, ktorá sa vzťahuje prakticky na všetky aspekty týkajúce sa programovania a používania počítača vo všeobecnosti.

Pri aktuálnej téme je zoznam videí vynikajúci z vášho kanála Výukový program pre Python pre úplných začiatočníkov, ktorá obsahuje 15 videí s dĺžkou medzi 6 a 30 minút od základných princípov k booleovským funkciám, zoznamom, slučkám a operátorom.

Aj keď sú filmy v angličtine, môžete ich titulky vďaka automatickému titulkovaniu titulky YouTube, Ako zvedavosť tvorca CS Dojo pracoval ako vývojári softvéru pre spoločnosť Google

Viac odbornej prípravy v oblasti digitálnych zručností

Ak ste sa chceli dozvedieť viac, nezabudnite na to Pripojte zamestnanie máte veľa prístup bezplatný obsah školení (v kybernetickej bezpečnosti, komunikácii, vzdelávaní atď.). Môžete tiež vidieť, čo najobľúbenejšie digitálne profesie v Španielsku a dokonca aj podrobnosti z autonómnej komunity.

Ak ste fusion Client a máš doma UHD dekodérK týmto informáciám môžete pristupovať aj z aplikácie Movistar z Pripojte zamestnanie, Zadajte svoje diaľkové ovládanie v sekcii „Aplikácie“, ktorá sa nachádza v hornej ponuke obrazovky, a vyhľadajte časť Pripojiť úlohu, aby ste sa dostali k tréningu z televízora.