K dispozícii bude S21 bez 5G. Bude to Samsung? Galaxy S21 FE …

Pred niekoľkými týždňami výrobca predstavil svoju novú generáciu rodiny Galaxy S. Spoločnosť Samsung Galaxy S21, S21 + a S21 Ultra prišli nabité energiou, aby mohli čeliť ťažkým váham vysokého radu. ale žiadne známky spoločnosti Samsung Galaxy S21 FE alebo S21 Lite.

Pravdou je, že Samsung Galaxy S20 FE získal vynikajúcu kritiku od špecializovanej tlače. Lacný high-end, najmä vzhľadom na to, že je to telefón Samsung, a doprial rodine závan čerstvého vzduchu. Galaxy S. A mohol by mať dôstojného nástupcu.

Mohlo by byť a Galaxy S21 FE alebo a Galaxy S21 Lite

samsung galaxy s21 fe

Väčšinou preto, že cez Bluetooth SIG, washingtonskú certifikačnú agentúru Bluetooth, unikol záhadný telefón. A vyzerá to ako verzia bez kofeínu Galaxy S21.

Hovoríme o zariadení z rodiny S21, ktoré vyniká LTE konektivitou, ako môžete vidieť na oficiálnom webe certifikačnej agentúry Bluetooth SIG. S číslo modelu SM-G990F.

Majte na pamäti, že Samsung Galaxy S20 FE bol predstavený v októbri minulého roka, takmer osem mesiacov po zvyšku členov radu Galaxy S20. Najlogickejšie by teda bolo, keby juhokórejská firma zopakovala hru a ponechala priestor veľkým vlajkovým lodiam, aby sa predali čo najviac, kým S21 FE začne kanibalizovať predaj. To vylučuje možný S21 FE a robí to Lite.

Byť úprimný, S20 FE bol skutočným zabijakom vlajkových lodí, čím zničila svojich rivalov, aby sa stala najlepším bestsellerom firmy. Musíte len vidieť úspech, ktorý tento mobil v USA dosahuje, aby bolo zrejmé, že bol úspešný. A Samsung si po úspechu svojho predchodcu nenechá ujsť príležitosť. Je možné, že práve preto to majú s modelom Lite ešte lepšie premyslené, čo sa týka tržieb.

Z tohto dôvodu, aj keď v správe Bluetooth SIG nebolo uvedené, že je očakávaný záhadný model SM-G990F Galaxy S21 bez kofeínu.

Pokiaľ ide o možné vlastnosti, v súčasnej dobe o nich nemáme informácie, ale je veľmi pravdepodobné, že v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov začnú úniky prúdiť, aby sme poznali všetky funkcie tohto nového Samsungu.