Just.me sa sp├║┼í┼ąa v syst├ęme Android, Aktualiz├ície v syst├ęme iOS & amp; Webov├í aplik├ícia

Minul├Ż piatok bola v syst├ęme Android spusten├í aplik├ícia pre soci├ílne spr├ívy just.me, ktor├í pl├ínuje roz┼í├şri┼ą svoju viac ako 250 000 pou┼ż├şvate─żsk├║ z├íklad┼łu. Verzia pre Android je moment├ílne k dispoz├şcii zadarmo v Google Play Store. Aplik├ícia (verzia 1.0) bude v┼íak fungova┼ą iba na telef├│noch a tabletoch s Androidom so zmrzlinov├Żm sendvi─Źom alebo nov┼í├şm. V─Ćaka spusteniu syst├ęmu Android je aplik├ícia teraz vo─żne dostupn├í na 3 hlavn├ę platformy; iOS, Android a web.

Aplikácia Just Me pre Android

Just.me umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom smartf├│nov roz┼í├şri┼ą schopnosti spr├ív telef├│nu o v├Żkonn├ę funkcie a neobmedzen├ę mno┼żstvo funkci├ş. Pozreli sme sa na Obchod Play, aby sme zistili, ─Źo t├íto aplik├ícia rob├ş pre pou┼ż├şvate─żov: Poskytuje v├ím koktail najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre textov├ę spr├ívy, e -maily a soci├ílne siete na jednom mieste Umo┼ż┼łuje v├ím zahrn├║┼ą viacero fotografi├ş, vide├ş a hlasov├Żch spr├ív do jedna spr├íva Otv├íra v├ím bezplatn├ę, neobmedzen├ę odosielanie soci├ílnych spr├ív Integruje v├í┼í telef├│nny zoznam a umo┼żn├ş v┼íetk├Żm va┼íim kontaktom prij├şma┼ą spr├ívy od v├ís, aj ke─Ć nemaj├║ samotn├║ aplik├íciu Umo┼ż┼łuje v├ím uklada┼ą spr├ívy ako ÔÇ×s├║kromn├ęÔÇť iba pre va┼íe o─Źi m├íte ├║pln├║ kontrolu nad t├Żm, komu sa zobrazuj├║ va┼íe spr├ívy a m├ędi├í pri ka┼żdom odoslan├ş alebo zverejnen├ş spr├ívy

Aplik├ícia pre Android, ktor├í je v├Żznamn├Żm krokom spolo─Źnosti Silicon Valley financovanej rizikov├Żm kapit├ílom, podporuje 32 jazykov a zv├Ż┼íi jej schopnos┼ą konkurova┼ą in├Żm aplik├íci├ím na zdie─żanie soci├ílnych siet├ş alebo spr├ív na trhu so smartf├│nmi.

Vylepšenia pre iOS a web

Just.me tie┼ż pris─ż├║bil ─Ćal┼íie vylep┼íenia svojich iOS a webov├Żch aplik├íci├ş. Vlajkov├í lo─Ć aplik├ície pre iOS bola aktualizovan├í na verziu 1.1, a teraz pon├║ka atrakt├şvnej┼íie rozhranie pre niektor├ę zo svojich procesov. O─Źak├íva sa, ┼że aktualiz├ície aplik├ície pre iOS prines├║ nat├şvnu aplik├íciu pre iPad a ─Ćal┼íiu aplik├íciu pre iPhone, ktor├ę bud├║ plne vyu┼ż├şva┼ą Appleje nov├Ż iOS 7.

Na webovej hranici just.me aktualizovala svoju aplik├íciu tak, aby podporovala opera─Źn├Ż syst├ęm Firefox OS a ─Ćal┼íie bohat├ę HTML 5 prehliada─Źe. Pou┼ż├şvatelia webovej aplik├ície bud├║ teraz tie┼ż m├┤c┼ą odpoveda┼ą na spr├ívy, t├íto funkcia predt├Żm nebola zahrnut├í.