Johnny Trigger v1.7,0 [MOD, Unlocked/Money]

 • Developer: SayGames
 • verzia: 1,7,0
 • Kateg├│ria: ak─Źn├ę
 • rozmery: 52 Mb
 • aktualiz├ícia: 26. febru├íra 2020 o 13:43 h
 • Z├şska┼ą od: Johnny Trigger v1.7,0 [MOD, Unlocked/Money] 1 Hra─Źk├írstvo
 • Spy je skvel├í postava v komikse alebo filme, ─Źo z n├ís rob├ş obrovsk├║ in┼ípir├íciu. Tento druh postavy sa ┼ípecializuje na vykon├ívanie zlo┼żit├Żch ├║loh. ─Żudia ich v┼íak zriedka uvidia v ka┼żdodennom ┼żivote kv├┤li ┼ípecialite ich pr├íce. Dnes by sme v├ím radi predstavili jednoduch├║ hru o ┼ípi├│noch s n├ízvom Johnny Trigger. Toto je zauj├şmav├í hra vyvinut├í a poskytovan├í spolo─Źnos┼ąou SayGames. Hr├í─Źi sa pretransformuj├║ na profesion├ílnych ┼ípi├│nov a spoja sa s jedine─Źn├Żmi v├Żzvami, aby porazili mafiu.

  Stiahnite si Johnny Trigger Mod Apk pre Android

  Hranie

  Johnny Trigger priv├ídza hr├í─Źov do sveta nebezpe─Źn├Żch agentov. V ktorom bud├║ hr├í─Źi hra┼ą ├║lohu hrdinu, ktor├ęho hlavnou ├║lohou je porazi┼ą v┼íetk├Żch nebezpe─Źn├Żch zlo─Źincov na ka┼żdej hernej obrazovke. Va┼ía postava bude musie┼ą prejs┼ą mnoh├Żmi ter├ęnmi a bojova┼ą proti ┼í├ęfom zlo─Źinu. Hr├í─Źi pou┼ż├şvaj├║ zbrane na porazenie zlo─Źincov. Sp├┤sob, ak├Żm pracuje Johnny Trigger, v┼íak nebude rovnak├Ż ako be┼żn├ę hry. Namiesto toho bud├║ bojov├ę situ├ície pomal├ę. S obmedzen├Żm po─Źtom amour musia hr├í─Źi ─Źo najsk├┤r zni─Źi┼ą v┼íetk├Żch nepriate─żov bez zranenia. Ak chcete vyhra┼ą hru, mus├şte ma┼ą spr├ívny v├Żpo─Źet v ka┼żdej situ├ícii. Hr├í─Źi tie┼ż musia robi┼ą r├Żchle rozhodnutia, aby zabili nepriate─żov a dokon─Źili misie.

  Mnoho ├║rovn├ş

  V hre Johnnyho Triggera s├║ ├║lohy hr├í─Źa r├┤zne. Ka┼żd├í etapa bude ma┼ą ve─ża v├Żziev, ako je ni─Źenie ┼í├ęfov, z├íchrana rukojemn├şkov … N├íro─Źnos┼ą misi├ş sa bude postupne zvy┼íova┼ą pod─ża ├║rovne. Po nieko─żk├Żch norm├ílnych ├║rovniach sa m├┤┼żu hr├í─Źi stretn├║┼ą s javiskom so symbolmi lebky. S├║ to ┼ąa┼żk├ę ├║rovne, ktor├ę vy┼żaduj├║ dobr├ę zru─Źnosti, aby mohli vyhra┼ą. Okrem toho si mus├şte pam├Ąta┼ą na celkom zauj├şmav├║ vec, ktor├║ m├┤┼żete prekona┼ą na t├Żchto ├║rovniach. Umo┼ż┼łuj├║ v├ím pokra─Źova┼ą v hre na tejto poz├şcii aj po zlyhan├ş misie.

  Unik├ítna zbra┼ł

  Zbrane s├║ nevyhnutn├ę pre ┼ípi├│nov. Johnny Trigger prinesie hr├í─Źom ve─ża ┼ípeci├ílnych zbran├ş. So zbra┼łami sa tie┼ż nem├┤┼że obchodova┼ą norm├ílne. Namiesto toho ich mus├şte zbiera┼ą alebo k├║pi┼ą po─Źas questov. Hr├í─Źi uvidia obchody so zbra┼łami na cest├ích, v ktor├Żch mus├şte peniaze pou┼żi┼ą na n├íkup vec├ş.

  Stiahnite si Johnny Trigger Mod Apk pre Android

  Pekn├Ż dizajn

  Hne─Ć od za─Źiatku hry hr├í─Źi okam┼żite uvidia jeho jednoduch├Ż dizajn. Platforma, ktor├║ v├Żvoj├ír pou┼ż├şva, je 2D na porovn├ívanie viacer├Żch zariaden├ş a poskytuje hr├í─Źom bezprobl├ęmov├Ż z├í┼żitok. Tento dizajn tie┼ż rob├ş krajinu tak rozmanitou. Mnoh├Żm hr├í─Źom sa m├┤┼że p├í─Źi┼ą zvuk zbran├ş, ktor├ę s├║ ve─żmi skuto─Źn├ę.

  záver

  Johnny Trigger je nov├í a ob─ż├║ben├í hra, ktor├í m├í ve─ża atrakt├şvnych prvkov modernej ak─Źnej hry. Hr├í─Źi si t├║to hru m├┤┼żu ─żahko stiahnu┼ą zadarmo na odkaz na konci ─Źl├ínku. Nezabudnite hru vyhodnoti┼ą a zdie─ża┼ą, ak sa v├ím zd├í zauj├şmav├í. V─Ćaka a bavte sa!

  Stiahni teraz