JioMeet, klon Zoom, ktorý umožňuje videohovory až 24 hodín …

Reliance Jio, jeden z najväčších operátorov v Indii s takmer 400 miliónmi zákazníkov, práve spustila aplikáciu pre videokonferencie, aby mohla konkurovať Zoom a Google Meet. Toto je JioMeet, aplikácia, ktorá vyzerá a funguje veľmi podobne ako Zoom, ale nemá platené funkcie, pretože je úplne zadarmo. Aplikácia je teraz k dispozícii pre Android, iOS, MacOS, Windows a prehliadačoch PC v niektorých krajinách.

S JioMeet môžete uskutočňovať všetky požadované videohovory vo vysokom rozlíšení (720p), napríklad Zoom a Google Meet, a podporuje až 100 účastníkov hovoru. Čím je však JioMeet výnimočný a čím sa odlišuje od ostatných existujúcich návrhov na trhu, je to, že vám umožní bezplatne uskutočňovať videohovory až 24 hodín. A v skutočnosti aplikácia v súčasnosti neponúka žiadny typ plánu platieb poistného.

Toto je JioMeet, aplikácia pre videokonferencie, ktorá chce zosadiť z trónu Zoom

snímky obrazovky aplikácie jiomeet

Ak chcete používať službu videohovorov JioMeet, stačí si stiahnuť aplikáciu a zaregistrovať sa pomocou svojho e -mailu alebo telefónneho čísla. Akonáhle to urobíte, uvedomíte si, že JioMeet je klon Zoom pre svoje rozhranie aj pre svoje funkcie. Aplikácia chráňte každý uskutočnený videohovor konkrétnym heslom, ktoré môžete zdieľať s inými ľuďmi a pripojiť sa k svojim hovorom.

Tiež vám to umožňuje naplánujte automatické spustenie videokonferencií kedykoľvek chcete, zdieľajte obrazovku svojho zariadenia, chatujte počas hovoru, vytvorte čakáreň na ovládanie prístupu k videohovorom a oveľa viac … Hostiteľ videohovoru dokonca umožňuje ovládať, čo môžu ostatní účastníci robiť sami . No tak, robí všetko, čo Zoom, a ešte viac.

JioMeet neponúka žiadny typ pozadia ani možnosti prispôsobenia tomuto štýlu. Avšak áno vám umožňuje používať aplikáciu s rovnakým účtom až 5 rôzne zariadenia takže môžete pokračovať vo videohovoroch, kdekoľvek chcete. Pokiaľ ide o súkromie, webová stránka služby zaisťuje šifrovanie videohovorov, ale neuvádza, či je šifrovanie end-to-end.

Kde je JioMeet k dispozícii?

jiomeet na počítači

Práve teraz je JioMeet k dispozícii vo všetkých obchodoch s aplikáciami v Indii, aj keď niektorí ľudia mimo tejto krajiny to už mohli vyskúšať. Stále však jeho developerská spoločnosť Nevyjasnilo sa, či je JioMeet globálnou službou alebo či je exkluzívny iba pre Indiu. Aj tak všetko nasvedčuje tomu, že JioMeet bude globálnou službou a že ak ho teraz nemožno stiahnuť do celého sveta, je to preto, že prechádza testovacou fázou.

Najviac pritiahne pozornosť JioMeet na používateľov je, že všetky jeho funkcie sú úplne bezplatné, pretože to nie je v tomto type služby bežné. V Indii však spoločnosť, ktorá vlastní túto aplikáciu, je známa tým, že pri uvedení na trh rozdáva svoje služby. Treba poznamenať, že JioMeet vlastní najbohatší muž Indie (Mukesh Ambani). Očakáva sa teda, že JioMeet zostane nejaký čas zadarmo, ale nie navždy, najmä ak sa stane veľmi populárnym.

JioMeet

JioMeet