Jednoduchý trik na zistenie, s kým najviac chatujete na WhatsApp

Jednoduchý trik na zistenie, s kým najviac chatujete na WhatsApp 2

Ak chcete zistiť, kde je päť ďalších miestností v WhatsApp, aplikácia má počítadlo interných správ, ktoré odhalí neznáme.

Triky podrobne opisujú počet textových správ odoslaných a prijatých v konverzácii. Teším sa na to.

V rovnakom duchu sa zobrazuje počet zdieľaní aktuálnej polohy alebo polohy v reálnom čase. Oznámil tiež, koľko fotografií, GIFov, videí, hlasových správ, dokumentov a nálepiek bolo odoslaných.

Okrem toho to ukazuje množstvo úložného priestoru vymeneného za všetok obsah s niekým. Ak chcete získať tieto informácie, postupujte podľa piatich jednoduchých krokov.

Skontrolujte počítadlo správ

Najprv musíte otvoriť slávnu aplikáciu na odosielanie správ smartphones, Potom musíte kliknúť na kartu Nastavenia, ktorá sa objaví v pravom dolnom okraji od začiatku WhatsApp.

Potom by ste mali otvoriť panel Ukladanie a používanie údajov, čo je jedna z možností uvedených v časti nastavení aplikácie. V ďalšom kroku kliknite na položku Využitie úložného priestoru, ktoré sa nachádza v spodnej časti.

Zobrazí sa zoznam konverzácií zoradený podľa úložného priestoru, ktorý používajú, od najväčšieho po najmenší. Ľudia na začiatku zoznamu sú tí, ktorí si vymieňajú veľa fotografií alebo videí.

Ak chcete zistiť, koľko textových správ, kontaktov, umiestnení, fotografií, GIFov, videí, hlasových správ, súborov a ďalších položiek odoslaných s niekým kliknite na jednu z četu, získajte podrobnú štatistiku.