Jednoducho povoľte tajný režim na plný výkon na GPU…

povoliť vysokovýkonný tajný režim xiaomi

Nedávno bola spoločnosť MediaTek spoplatnená, pretože sa zdá, že podvádza pri porovnávaní s cieľom dosiahnuť lepšie výsledky. Použitá metóda by bola cez domnelý „športový režim“, skrytý vo firmvéri jeho procesorov.

Výrobca existenciu tejto tajnej funkcie potvrdil a jej použitie odôvodnil tým, že ju na určité aplikácie používali aj iné spoločnosti. Pravdou je, že je to tak, keďže ho majú takmer všetci výrobcovia čipov, alebo priamo tí Android telefónov, dokonca aj Xiaomi. Zistite, ako jednoducho aktivovať skrytý režim maximálneho výkonu GPU vo vašom Xiaomi.

Plnohodnotný stealth režim spôsobí, že váš Xiaomi GPU bude lietať

povoliť režim pretaktovania GPU xiaomi

Telefóny Xiaomi a Redmi majú v MIUI 11 skrytý režim pretaktovania pre svoj grafický čip, vaša vrstva prispôsobenia. Pretaktovanie sa spustí pri každom spustení hry a jeho jediným účelom je zlepšiť konečný výkon GPU.

Keď povolíte tento režim, môžete získať viac FPS v hrách, ako aj lepšie skóre v benchmarkoch ako Antutu alebo PC Mark. Ak to však urobíte, zariadenie sa bude zahrievať viac ako normálne a tiež spotrebuje viac energie. Z dlhodobého hľadiska by to mohlo poškodiť životnosť vášho smartfónu, najmä batérie. Ak sa však stále chcete pozrieť na zlepšenie výkonu vášho zariadenia, môžete to urobiť týmto jednoduchým spôsobom:

  1. Zadajte aplikáciu na volanie.
  2. Vytočte kód * # * # 8106 # * # *
  3. Hotový!

Také ľahké? Áno, je to také jednoduché. Ak ju chcete deaktivovať, musíte proces zopakovať a je to. Ujasnime si však, že tento režim je dostupný iba na telefónoch Xiaomi s procesormi Snapdragon 855 alebo vyššími. V skutočnosti nevidíme, čo niečo také môže urobiť s týmito výkonnostnými monštrami, ale existuje a je zábavné, že ho môžete tak jednoducho aktivovať.

Teraz je čas, aby ste to vyskúšali a využili svoj mobil na maximum, aby sa správal lepšie v aplikácii, ktorá beží trochu pomaly. To, alebo že sa pred kolegami pochválite, že váš mobil je v benchmarku lepší ako ich, aj keď ide o ten istý mobil.