Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Jedno používateľské rozhranie Samsung 2,1 umožňuje vašim hodinám používať funkciu Spotify ako budík

Jedno používateľské rozhranie Samsung 2,1 umožňuje vašim hodinám používať funkciu Spotify ako budík 1

Pravdepodobne jednou z najmenej obľúbených vecí ľudí, ktorí musia každý deň chodiť do práce alebo do školy, je zvuk ich budíka, najmä ak ide o zásoby, ktoré budete musieť každý deň počuť. Urobilo by to prebudenie vašich obľúbených skladieb trochu znesiteľnejšie? To je to, čo spoločnosť Samsung dúfa v jednu z nových funkcií, ktoré prichádzajú s jej jedným používateľským rozhraním 2,1 aktualizácie. Používatelia internetu Galaxy Séria S20 bude teraz môcť používať Spotify ako svoj budík v aplikácii hodiny.

Zlou správou je, že je k dispozícii iba pre majiteľov internetu Galaxy S20, Galaxy S20 + a Galaxy S20 Ultra. Ak ste hrdým vlastníkom niektorého z týchto troch zariadení, znamená to, že si budete môcť nastaviť obľúbenú službu streamovania hudby ako budík, a nie iba tie zásobné, ktoré sa dodávajú s predvolenou aplikáciou hodín spoločnosti Samsung. Pokiaľ ide o to, či sa to zavedie na staršie zariadenia, pravdepodobne sa raz stane jedným používateľským rozhraním 2,1 tiež sa k nim dostane.

Ak vlastníte niektorý z 3 Ak máte na smartfóne spustenú najnovšiu verziu jedného používateľského rozhrania, prejdite do nastavenia Zvuk alarmu v samotnej aplikácii Hodiny. Aby ste ho mohli používať, musíte mať na svojom zariadení nainštalovaný Spotify. Môžete si vybrať, ktorú skladbu alebo zoznam skladieb chcete prebudiť, a dúfajme, že by to malo zlepšiť proces vstávania z postele a prípravy na deň.

Ak nemáte Galaxy Na zariadení S20 môžete ako upozornenie stále mať Spotify. Pred niekoľkými rokmi bola táto funkcia uvedená na trh v aplikácii Hodiny Google, takže ak vám nebude vadiť inštalácia inej aplikácie hodín na vaše staršie zariadenie Samsung, potom je to tak. Aspoň teraz. Dúfajme, že keď iné zariadenia Samsung získajú rozhranie Android 10 a One UI 2,1, nebudete potrebovať inú aplikáciu.

Jedno používateľské rozhranie 2,1 nie je v skutočnosti to radikálne odlišné od 2,0 ale sú to také malé vlastnosti, ktoré to vylepšujú. Získate tiež vylepšenú integráciu AR emoji, Music Share a Google Duo. Získate tiež Quick Share, čo je ich alternatívna verzia AppleAirDrop.