Jedna tretina používateľov. Instagram Zakúpené priamo z reklám na platforme

Instagram Pre inzerentov a značky sa javí ako veľmi atraktívna platforma, pokiaľ ide o vydávanie produktov a služieb. Približne 60% používateľov aplikácie sledovalo novú značku po tom, ako sa im zobrazila reklama v informačných kanáloch alebo príbehoch.

okrem toho Viac ako tretina sledovateľov aplikácie tvrdí, že nakupuje niektoré produkty priamo z reklamy. objavil sa v Instagram, Generácia Z (alebo sto rokov) je na tento druh akvizície najzraniteľnejšia, zatiaľ čo ženy vo veku 35 až 45 rokov majú najnižší trend.

Údaje pochádzajú zo štúdií VidMob a mFour. Obe spoločnosti oslovili 1 000 používateľov. smartphones v auguste medzi 16 a 45 rokmi.

Existujú aj ďalšie relevantné údaje. Napríklad vďaka tomuto výskumu to vieme Štyria z desiatich ľudí preskúmajú produkt interne po tom, ako ho videli, Medzitým ich ďalších 60% preskúma v iných aplikáciách.

Majú tendenciu tolerovať neznáme značky

Medzi kupujúcimi sa zdá, že muži nakupujú 10% častejšie prostredníctvom aplikácie. Zdá sa tiež, že ženy sú s novou značkou vystavené väčšiemu riziku. 81% kúpiť Instagram nepoznajú značku, zatiaľ čo u mužov sa ich počet zvýšil na 75%.

Podľa osôb zodpovedných za toto vyšetrovanie Instagram Bude to dobrá platforma na objavovanie módnych a kozmetických výrobkov vo vašom prípade a technologické výrobky vo vašich rukách

Ak sa chcete objaviť v Príručka pre vývojárov Údaje stačí odoslať pomocou formulára nižšie.

Môže sa vám to páčiť

×