Jediná aplikácia balíka Microsoft Office je teraz otvorená pre všetkých

Spoločnosť Microsoft už nejakú dobu pracuje na aplikácii Office all-in-one. Koncom roka 2019 sme sa zaoberali správami o tom, ako spoločnosť chcela kombinovať programy Word, Excel a PowerPoint do jednej vhodnej aplikácie.

V tom čase bola aplikácia Microsoft Office vo verejnej ukážke, čo znamená, že na prístup k beta verzii sa musela zaregistrovať. Teraz sa zdá, že táto aplikácia je k dispozícii všetkým, aspoň v systéme Android.

  • Najlepšie aplikácie pre Android: dokonalý sprievodca

Nová aplikácia balíka Office je nastavená tak, aby vám umožnila robiť všetko na jednom mieste. Odtiaľto môžete prehľadávať súbory OneDrive, vytvárať a upravovať dokumenty programu Word, tabuľky Excel alebo prezentácie PowerpointPoint a robiť pekné veci, ako napríklad skenovať text, dokumenty a obrázky, a tiež ich pretiahnuť do aplikácie Office.

Android Police uvádza, že sa zdá, že aplikácia je obmedzená na Android smartphones V súčasnosti to nefunguje s tabletmi alebo Chromebookmi, aj keď to môže byť spôsobené skôr návrhom aplikácie ako nekompatibilitou.

Nie je tiež jasné, kedy bude aplikácia Office all-in-one dostupná pre používateľov iPhone, pretože v súčasnosti je v testovaní verzie beta prostredníctvom TestFlight stále. Hoci spoločnosť nedávno vydala aktualizovanú verziu programov Word, Excel a PowerPoint pre iOS, to je niečo.

Related Articles

Back to top button