Jedin├í aplik├ícia bal├şka Microsoft Office je teraz otvoren├í pre v┼íetk├Żch

Spolo─Źnos┼ą Microsoft u┼ż nejak├║ dobu pracuje na aplik├ícii Office all-in-one. Koncom roka 2019 sme sa zaoberali spr├ívami o tom, ako spolo─Źnos┼ą chcela kombinova┼ą programy Word, Excel a PowerPoint do jednej vhodnej aplik├ície.

V tom ─Źase bola aplik├ícia Microsoft Office vo verejnej uk├í┼żke, ─Źo znamen├í, ┼że na pr├şstup k beta verzii sa musela zaregistrova┼ą. Teraz sa zd├í, ┼że t├íto aplik├ícia je k dispoz├şcii v┼íetk├Żm, aspo┼ł v syst├ęme Android.

  • Najlep┼íie aplik├ície pre Android: dokonal├Ż sprievodca

Nov├í aplik├ícia bal├şka Office je nastaven├í tak, aby v├ím umo┼żnila robi┼ą v┼íetko na jednom mieste. Odtia─żto m├┤┼żete preh─żad├íva┼ą s├║bory OneDrive, vytv├íra┼ą a upravova┼ą dokumenty programu Word, tabu─żky Excel alebo prezent├ície PowerpointPoint a robi┼ą pekn├ę veci, ako napr├şklad skenova┼ą text, dokumenty a obr├ízky, a tie┼ż ich pretiahnu┼ą do aplik├ície Office.

Android Police uv├ídza, ┼że sa zd├í, ┼że aplik├ícia je obmedzen├í na Android smartphones V s├║─Źasnosti to nefunguje s tabletmi alebo Chromebookmi, aj ke─Ć to m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├ę sk├┤r n├ívrhom aplik├ície ako nekompatibilitou.

Nie je tie┼ż jasn├ę, kedy bude aplik├ícia Office all-in-one dostupn├í pre pou┼ż├şvate─żov iPhone, preto┼że v s├║─Źasnosti je v testovan├ş verzie beta prostredn├şctvom TestFlight st├íle. Hoci spolo─Źnos┼ą ned├ívno vydala aktualizovan├║ verziu programov Word, Excel a PowerPoint pre iOS, to je nie─Źo.