Jeden zo súťažiacich tvrdí, že iPad Air s dotykovým ID pod obrazovkou a 12-palcovým ARM MacBookom je v akcii

  • Leak hovorí Apple Na rozdiel od všetkého, čo ste kedy vytvorili, uvedie na trh veľa nových produktov.
  • Medzi nové produkty patrí iPad Air so snímačom Touch ID pod dotykom a 12-palcový ARM MacBook Apple Hovorí sa, že tento rok.
  • Úskok poskytol presné informácie o niektorých produktoch Apple Bola uvedená na trh v roku 2020 vrátane novej série iPad Pro a iPhone SE.
  • Viac príbehov nájdete na domovskej stránke BGR.

Apple Neznámy útočník povedal, že pracuje na niekoľkých zariadeniach, na rozdiel od všetkého, čo urobil predtým. Jednou z nich je ARM MacBook, ktorá sa objavila v mnohých ďalších správach. Tento MacBook používa vlastnú verziu čipovej sady Apple A-série so systémom iPhone a iPad. Mnoho ľudí už dlho predpokladalo, že výkonnejšie procesory série A sa môžu v počítačoch Mac stále častejšie používať a zdá sa, že sme takmer hotoví. Únik tiež povedal, že Apple Dizajn IPad Air uvedie na trh úplne nový tablet, ktorý bude mať na obrazovke Touch ID, ktorý bude prvý Apple„Spoločnosť sa doteraz tomuto konkrétnemu typu technológie na svojich zariadeniach vyhýbala.

Povesti o telefóne IPhone X čoskoro povedali, že telefón bude mať pod displejom snímač odtlačkov prstov, čo je technológia Apple Bolo skúmané v priebehu rokov. Keď sme sa však priblížili k skutočnému uvedeniu telefónu na trh, vyšlo najavo, že v zariadení na celej obrazovke nebude žiadne tlačidlo Touch ID. Všetky nasledujúce telefóny, s výnimkou tohtoročného zariadenia iPhone SE, majú rovnaký dizajn s funkciou Face ID.

IPad Pro bol ďalším procesom straty snímača odtlačkov prstov, pretože tablet získal nový dizajn v roku 2018. iPad Pro získal dizajn na celej obrazovke, štíhly profil, podporu pripojenia Face ID a USB-C.
Rýchly posun vpred až do súčasnosti pokračuje čínsky únik s názvom @ L0vetodream Twitter Má veľa podrobností o pripravovaných produktoch spoločnosti Apple. povesti Hovorí, že vedúci má „pomerne presný záznam“ a zdá sa, že veľké množstvo tweetov naznačuje, že táto osoba má prístup Apple Zdroje. Buď to alebo niekto vyrába materiály založené na iných netesnostiach.

Únik bol prvým, ktorý spomenul Apple signalizujúci takzvané slúchadlá AirPods X, ako uvádza správa, dlho predtým, ako to urobil John Prosser. V polovici marca spoločnosť @ L0vetodream zverejnila ďalšie podrobnosti o niekoľkých neohlásených produktoch.

Tento Tweet zobrazuje všetky zdanlivo Apple Produkty, ktoré sa môžu tento rok dostať do obchodov:

大致 布局 应该 是 这样 的 :
Erpods 3 svetlý
jablko
airtag
iPhone9 A13
iMac
MacBook 12 rameno
Mac mini
IPad Pro 11 12.9 Tove
AirPods X 头戴式 耳机
无线 充电 板
homepod lite
ipad air4 屏 屏 11 寸 带 指纹
IPad 2020 A12
游戏 手柄
iPhone12 Lite
iPhone12 6,1
iPhone12 Pro 6,1
iPhone12 Pro 6,7

– 没有 没有 搞 措 (@ L0vetodream) 12. marca 2020

Povedal, že iPad Air bude mať malú LED obrazovku a dizajn celej obrazovky bez výšky tónu. Aby sme boli spravodliví, iPad s Face ID nemajú praskliny, ale skôr väčšie hrany. Únik povedal, že v zariadení nie je žiadne zariadenie Face ID, ale bude mať snímač Touch ID v dolnej časti obrazovky.

Nový iPad Air bude používať malú LED obrazovku a je dodávaný s celou obrazovkou bez rozstupu, nie s Face ID ,, ale Touch ID v dolnej časti obrazovky

– 没有 没有 搞 措 (@ L0vetodream) 10. marca 2020

Osoba povedala tajomnejším tweetom Apple Rozviňte tiež ich konzolu:

Apple Rozvíjajú svoju hernú konzolu

– 没有 没有 搞 措 (@ L0vetodream) 8 Marec 2020

V nasledujúcich dňoch únik oznámil, že všetky štyri telefóny iPhone 12 môžu podporovať 5G a že sa zvažuje možnosť voľby tmavomodrej farby telefónu.

Všetky štyri telefóny „iPhone12“ môžu podporovať siete 5G (základný rozsah pochádza od spoločnosti Qualcomm) a majú novú tmavomodrú farbu „tmavo modrá“

– 没有 没有 搞 措 (@ L0vetodream) 19. marca 2020

Neskôr povedal, že iMac bude mať oneskorenie:

V mojom sne iMac meškanie

– 没有 没有 搞 措 (@ L0vetodream) 29. marca 2020

V nedeľu únik oznámil, že spoločnosť Apple odloží čip A14, ktorý bude používať aj série iPhone 12.

Čip Apple A14 z TSMC – oneskorenie

– 没有 没有 搞 措 (@ L0vetodream) 19. apríla 2020

Existuje veľa informácií, ktoré si môžete stiahnuť tu, a budeme potrebovať čas, aby sme zistili, či sa niektorá z týchto informácií dosahuje.

Avšak, povesti Označuje, že únik odhalil niektoré kľúčové detaily zariadenia iPhone SE pred inými únikmi, vrátane okna spustenia, úložných kapacít a farieb. Osoba tiež vedela, že iPad Pros 2020 sa zrejme objaví v treťom týždni marca.

V mojom sne

IPhone9 bude uvedený na webovú stránku spoločnosti Apple v druhom aprílovom týždni

– 没有 没有 搞 措 (@ L0vetodream) 18. marca 2020

Nový iPad Pro bude uvedený na trh v treťom marcovom týždni

– 没有 没有 搞 措 (@ L0vetodream) 5 Marec 2020

Zdroj obrázka: Apple

Chris Smith začal písať o nástrojoch ako hobby a predtým, ako to vedel, zdieľal svoje názory na technické veci so čitateľmi z celého sveta. Keď nepíše o nástrojoch, nedokáže ich nešťastne držať ďalej, hoci sa zúfalo snaží. Nie je to však nevyhnutne zlá vec.