Jeden plus 5 posta à prova pelo conhecido Youtuber JerryRigEverything

Já era de esperar que o já famoso JerryRigVšetko, žiadny kanál neprebieha, aby ste zaznamenali určité tempo, alebo aby ste mohli používať nový smartphone Jeden plus 5 apresentado ontem. E como era de esperar também já o submeteu and uns primeiros semenníky de resistência.

Autor fotografie: Android AutorithyOne Plus 5 posta à prova pelo conhecido Youtuber JerryRigEverything 1

Com uma espessura de 70,25 mm, čo je hlavné zariadenie pre semper da marca chinesa. Máte takú kapacitu batérií, koľko z nich môžete vyberať, kupovať a skladať všetky zariadenia, ako by ste mohli odolávať rizikám? Tambem a suca ochranne no vidro, or melhorada com or upgrade para Gorilla Glass 5, opredný model jedného plusu 3 e Gorilla Glass One Plus 3T éry 4. Myslíte si, že by ste museli riskovať? Como semper o JerryRigVšetko vai mostrar-nos, se melhorou ou não.

Foto: GsmarenaOne Plus 5 posta à prova pelo conhecido Youtuber JerryRigEverything 2

Pokiaľ ide o Mohs, všetky existujúce melódie nenasvedčujú tomu, že by riskovali a riskovali, že by sme mohli riskovať na stupňoch č. Digitálne senzory a senzory, ktoré odolávajú mnohým problémom riscos. Čo sa týka anodizácie hliníka, ako sa pripravuje, zvyšuje sa intenzita pôsobenia, ako je možné, môžu sa prejaviť aj ďalšie trvalé marky.

Súvisiace články: Používanie ShareMe, AirDrop od Xiaomi pre životné prostredie a príjem pre Android?

Agora um dos mais importantes, será que o Jeden plus 5 nemáte žiadne teste curvatura? Será que não dobrú? Sem spoilers, vejam vocês mesmo no video abaixo.

Relembramos que o One Plus 5, tem um ecrã AMOLED de 5.5 výkonné Full HD, čipová sada Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM + 64 GB interná pamäť, 8 GB RAM + 128 GB interná pamäť. Najnovšia konfigurácia dvojitých kamier, 16 megapixelov a frontálnych snímok selfie a ďalších snímok batéria 3 300 mAh. Podporuje a podporuje technológiu Dash Charging, ktorá môže mať za následok 30 -minútový nárast hmotnosti vozidla.

E então o que acharam? Nájdete tu množstvo komentárov, testov a testov One Plus.