Je váš účet Dropbox zakázaný? Tu je návod, ako to vyriešiť


  • K dispozícii je veľa cloudových služieb, ale jednou z najpopulárnejších je určite Dropbox.
  • Neschopnosť získať prístup k vášmu účtu môže byť problémom, ale čo môžete urobiť, ak je váš účet Dropbox zakázaný?
  • Máte ďalšie problémy s Dropboxom? Ak áno, nezabudnite navštíviť našu sekciu Chyby Dropbox, kde nájdete podrobnejšie príručky.
  • Existuje mnoho online služieb a my pokrývame všetky druhy problémov v našich webových aplikáciách Hub, preto vám odporúčame, aby ste sa s ním poradili.

Dropbox je jednou z najlepších služieb cloudového úložiska na trhu, ale niektorí používatelia nahlásili problémy s tým. Podľa nich sa zdá, že ich účet bol z nejakého dôvodu deaktivovaný.

Môže to byť veľký problém, najmä ak používate Dropbox na ukladanie dôležitých dokumentov a súborov. V dnešnom článku vám ukážeme, ako tento problém vyriešiť.

Čo robiť, ak je môj účet Dropbox zakázaný?

1, Prečo by bol môj účet Dropbox deaktivovaný?

zatvorený účet schránky otázok

Váš účet môžeme zablokovať z dvoch dôvodov: nečinnosť a porušenie Zmluvných podmienok.

Ak je váš účet neaktívny 12 mesiacov, bude deaktivovaný. Po ďalších 90 dňoch budú súbory odstránené z vášho Dropboxu.

Aby ste tomu zabránili, mali by ste vo svojom účte vykonávať nejakú aktivitu raz za 12 mesiacov, napríklad nahrávanie, sťahovanie alebo úpravy súborov alebo priečinkov.

Pokiaľ ide o porušenie Zmluvných podmienok, môže k tomu dôjsť, ak odovzdáte obsah chránený autorskými právami alebo iný obsah, ktorý porušuje Zmluvné podmienky.


2, Kontaktujte podporu Dropboxu

kontakt so zatvoreným účtom Dropbox podpory

Ak je váš účet deaktivovaný, nemáte čo robiť sám. Najprv sa pokúste prihlásiť do svojho účtu, ale ak to nie je možné, mali by ste sa obrátiť na podporu Dropboxu.

Upozorňujeme, že vaše súbory nebude možné obnoviť, pretože budú odstránené z dôvodu nečinnosti alebo porušenia Zmluvných podmienok.

Ak je váš účet Dropbox deaktivovaný, na vašej strane sa bohužiaľ veľa nedá, takže by bolo najlepšie kontaktovať podporu Dropboxu čo najskôr. Ak vám bude táto príručka užitočná, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Najčastejšie otázky: Prečítajte si viac informácií o Dropboxe

  • Prečo Dropbox nefunguje?

Existuje veľa dôvodov, prečo Dropbox nefunguje, ale najbežnejšie sú váš antivírus alebo firewall. V niektorých prípadoch môže byť problém so servermi Dropbox.

  • Odstráni Dropbox moje súbory?

Dropbox vymaže vaše súbory iba v prípade, že porušíte zmluvné podmienky alebo ak je váš účet neaktívny dlhšie ako rok.

  • Je Dropbox bezpečný pre dôverné dokumenty?

Áno, Dropbox je bezpečný pre dôverné dokumenty, ale pre ďalšiu úroveň ochrany môže byť užitočné zamknúť vaše súbory pomocou hesla.

  • Sú súbory Dropbox uložené v počítači?

Áno, súbory Dropbox sa ukladajú v cloude aj v počítači, pokiaľ nezmeníte nastavenia synchronizácie.