Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Je to ofici├ílne: V Portugalsku u┼ż je ofici├ílny internetov├Ż obchod Xiaomi

Ofici├ílny obchod Mi Store Portugal je teraz online, ─Źo pr├íve umo┼żnilo zad├íva┼ą objedn├ívky na ├║zem├ş ┼ít├ítu a na ostrovoch v┼íetk├Żm milovn├şkom zna─Źky a technol├│gie. N├ízov ofici├ílneho internetov├ęho obchodu je mistoreportugal.pt.

Vesm├şr Xiaomi predstavuje ve─żmi kompletn├║ ┼ík├ílu, ktor├í presahuje r├ímec zn├ímeho smartphones, Aby sme mohli reagova┼ą na v├Żzvy, ktor├ę predstavuje digit├ílny spotrebite─ż, konkr├ętne spolo─Źnos┼ą MiFans a cel├í technologick├í komunita, zna─Źka pr├íve ozn├ímila spustenie ofici├ílneho internetov├ęho obchodu Mi Stores.

"Chceme rozv├şja┼ą nov├ę prepojenie medzi zna─Źkou a spotrebite─żom, kde pohodln├Żm, praktick├Żm a bezpe─Źn├Żm sp├┤sobom m├┤┼żete interagova┼ą a z├şska┼ą cel├Ż ekosyst├ęm Xiaomi, akoby v MiStore. ÔÇť, vysvet─żuje Pedro Maia, marketingov├Ż mana┼ż├ęr spolo─Źnosti Mi Store Portugal Xiaomi Portugal. ÔÇ×V┼íetky produkty dostupn├ę v na┼íich ofici├ílnych fyzick├Żch obchodoch bud├║ k dispoz├şcii aj online, ─Źo umo┼żn├ş pr├şstup k zna─Źke v┼íetk├Żm na┼íim sledovate─żom, ktor├ş nie s├║ z viacer├Żch d├┤vodov k dispoz├şcii v obchodoch Mi dostupn├Żch v krajine.ÔÇť, kon─Ź├ş.

Je to ofici├ílne: V Portugalsku u┼ż je ofici├ílny internetov├Ż obchod Xiaomi 1

Spustenie ofici├ílneho obchodu zna─Źky umo┼żn├ş bojova┼ą proti v┼íetk├Żm obchodom, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ n├ízov Xiaomi, hoci to nie je ofici├ílny obchod. Ambici├│zny pl├ín roz┼íirovania na rok 2020 u┼ż existuje.

V s├║─Źasnosti m├í spolo─Źnos┼ą Xiaomi ┼ítyri Mi Stores na celo┼ít├ítnej ├║rovni so s├şdlom v Braga Parque, Rua S├í da Bandeira (Porto), MarShopping (Matosinhos) a Oeiras Parque.

Ak├ę v├Żrobky s├║ dostupn├ę v ofici├ílnom obchode Xiaomi?

Trochu sme sk├║mali obchodn├Ż dom a zistili sme nieko─żko zauj├şmav├Żch obchodov, ktor├ę mnoh├ş spotrebitelia a fan├║┼íikovia zna─Źky, ktor├ş nem├┤┼żu cestova┼ą do Lisabonu, Porto alebo Bragy, maj├║ teraz mo┼żnos┼ą ofici├ílne k├║pi┼ą.

Je to ofici├ílne: V Portugalsku u┼ż je ofici├ílny internetov├Ż obchod Xiaomi 2

smartphony

Existuje ich nieko─żko smartphones k dispoz├şcii v internetovom obchode, napr├şklad Xiaomi Mi A3, r├┤zne varianty Mi A9, Xiaomi Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Mi 9T a Mi 9t Pro V┼íetci vieme, ┼że rozsah smartphones od Xiaomi je ve─żmi rozsiahla, ale tieto modely s├║ u┼ż dos┼ą zauj├şmav├ę.

Je tu tie┼ż zna─Źka Redmi, podraden├í zna─Źka Xiaomi, s Redmi 8, Redmi Note 8T a Redmi Note 8 Pro.

telev├şzory

Toto je jedna z noviniek na vn├║tro┼ít├ítnom trhu, od ktor├Żch sa o─Źak├íva vysok├Ż dopyt, preto┼że telev├şzory Xiaomi s├║ ve─żmi zauj├şmav├ę a za konkurencieschopn├ę ceny.

Na webov├Żch str├ínkach m├íme Mi Led TV 4A 32 ÔÇ│ a Mi Led TV 4S 43 ÔÇ│ a Mi Led TV 4S 55 ÔÇ│. K dispoz├şcii je aj Mi Projecto Laser 150 a Xiaomi Mi Box S.

SmartWatches

Tu je rozsah ve─żmi ┼íirok├Ż, od Xiaomi Mi Band 4 pod─ża Mi Amazfit Sratos 2S. K dispoz├şcii je ve─ża modelov a mnoho r├┤znych mo┼żnost├ş. Stoj├ş za to sa na to pozrie┼ą.

ekosyst├ęm

Na webe je v┼íak k dispoz├şcii mnoho pom├┤cok, ako s├║ kufre, inteligentn├ę ┼żiarovky a dokonca aj s├║prava Segway Ninebot Gokart.

V tejto oblasti n├íjdeme sl├║chadl├í, powerbanks, batohy, reproduktory a zn├íme elektrick├ę sk├║tre tejto zna─Źky. Nepochybne ve─ża mo┼żnost├ş.

Dodávky a spôsoby platby

Nov├Ż internetov├Ż obchod spolo─Źnosti Xiaomi m├í hlavn├ę platobn├ę prostriedky, ako s├║ Multibanco, Payapl a dokonca aj MBWay.

Pokia─ż ide o kontinent├ílne Portugalsko, n├íklady s├║ 5ÔéČ vo v├Żrobkoch do 250 ÔéČ a bez tejto ceny. V pr├şpade ostrovov je t├íto hodnota variabiln├í, ak vyberiete leteck├║ alebo n├ímorn├║ slu┼żbu, ako aj v z├ívislosti od hmotnosti zak├║pen├ęho produktu / v├Żrobkov.

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou je samozrejme mo┼żnos┼ą nakupova┼ą online a zbiera┼ą tovar v obchode.

Table of Contents