Je to oficiálne, OnePlus 5 môže upgradovať na Android 10

OnePlus 5 oficiálne aktualizovať na Android 10

Túžite mať Android 10 vo svojom OnePlus? No, čakanie sa blíži ku koncu. Áno, staršie vlajkové lode tohto čínskeho giganta sa chystajú aktualizovať na najnovšiu verziu Androidu. Takže sa pohodlne usaďte, pretože vám povieme všetko o Oneplus 5 a jeho aktualizácia na Android 10 oficiálne.

Kým predtým ste mohli nainštalovať Android 10 na OnePlus 5 Pri niektorých vlastných ROM bude teraz zmena na nový operačný systém oficiálna. Ale napriek tomu, OnePlus zatiaľ vo veci nerozhodol, čo znamená, že neexistuje žiadny oficiálny odkaz na stiahnutie a inštaláciu systému Android 10.

Stabilná aktualizácia na Android 10 je teraz k dispozícii na OnePlus 5

Stabilná aktualizácia na Android 10 je teraz k dispozícii na OnePlus 5

Používatelia OnePlus 5 a 5T už nebude musieť čakať, keďže aktualizácia na Android 10 je už dostupná. Ako to môžeš chytiť? Musíte byť trpezliví, pretože ako ste práve čítali, neexistuje žiadny oficiálny odkaz na stiahnutie, takže budete musieť počkať, kým sa upozornenie na aktualizáciu dostane do vášho mobilu.

Aktualizácia na stabilnú verziu OxygenOS 10.0.0 hmotnosť 1.8 GB, preto vám odporúčame vyčistiť svoj mobil a odstrániť aplikácie, ktoré nepoužívate, ako aj odstrániť nepotrebné fotografie alebo videá. Týmto spôsobom nebudete mať problémy pri inštalácii tejto novej verzie operačného systému.

Keďže OnePlus túto záležitosť nekomentoval, nie je známe ani to, aký bude proces aktualizácie. Ale ako je zvykom, tieto aktualizácie zvyčajne prichádzajú v balíkoch alebo vlnách, takže nestrácajte trpezlivosť, ak uvidíte, že sa zoznámite s OnePlus 5 Už sa aktualizoval na Android 10, ale váš mobil nie.

Novinky o OnePlus 5 so systémom Android 10

Novinky o OnePlus 5 so systémom Android 10

Nová aktualizácia na Android 10 pre OnePlus 5 a 5T so sebou priniesli niekoľko zmien:

  • Nové používateľské rozhranie.
  • Nová funkcia prispôsobenia ikon.
  • Nové gestá pre navigáciu.
  • Gesto späť bolo odstránené zo spodnej časti obrazovky a umiestnite ich na ľavý a pravý okraj obrazovky.
  • Pridali a nový navigačný panel v spodnej časti z obrazovky ktorý umožňuje prepínanie medzi najnovšími aplikáciami.
  • Dostanú funkciu OnePlus Game Space (možnosť, ktorá vám umožňuje ovládať nastavenia hier).
  • Zoptimalizovali fotografickú časť.

Ako vidíš, Aktualizácia na Android 10 prichádza na vylepšenie OnePlus 5 a 5T. Aj keď boli tieto mobily vlajkovými loďami čínskeho giganta počas roku 2017, to, že sa stále môžu aktualizovať na Android 10 a prijímať vylepšenia, o nich hovorí veľmi dobre. Hoci ak ste premýšľali o zmene mobilu, necháme vám tu OnePlus 8 v super ponuke na obmedzený čas, na čo čakáš!