Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

„Je príliš silný“ – Ako jeden úderník: Hrdina, ktorý nikto nevie, podvracia očakávania so Saitamou

Ako vyvážite bojovú hru, v ktorej môže hlavná postava vyraziť kohokoľvek do jedného úderu? Odpoveď: nemáte. Prvá hra založená na populárnej mange a anime, One Punch Man: Hrdina, ktorý nikto nevie vyhodí tradičný anime bojový herný vzorec – dokonale postavený ťah pre sériu, ktorá paralyzuje toľko mangových tropov.

Saitama, One Punch Man, môže poraziť ktoréhokoľvek súpera jediným úderom. Ale namiesto toho, aby bol kaster v strede seriálu, ak ho vyberiete v hre A Hero Nobody Knows, do pekla dorazíte neskoro do boja, čo znamená, že musíte prežiť s postavou menšou ako je vaša normálna trojčlenná skupina, kým sa neobjaví.

Akonáhle sa konečne ukáže, nezraniteľný hrdina urobí to, čo vie najlepšie: porazí kohokoľvek jedným úderom.

One Punch Man nie je vaše priemerné hrdinové anime – jeho protimonopolné anime, vysvetľuje Yasuhiro Yahata, producent spoločnosti One Punch Man: A Hero Nobody Knows. Aj keď máte určité pravidlá, radi ich prevrátime a máme tie neočakávané prvky.

Bolo celkom zábavné rozvíjať tieto aspekty – veci, ktoré sa od vás očakávajú v normálnej hre, ale pretože toto je One Punch Man, nemusíte. Alebo veci, ktoré nemôžete robiť.

Myslím si, že prvý príklad a ten, s ktorým som bol veľmi spokojný, bolo, keď sme oznámili, že urobíme bojovú hru One Punch Man, ľudia predpokladali alebo sa obávali, že oslabia Saitama, čo by sa vo všeobecnosti stalo v hra.

Ale keď sme minulé leto uvoľnili príves a videli, že nie, Saitama je stále rovnako silný, stále dokáže vyraziť nepriateľa jediným úderom, ľudia na to reagovali veľmi dobre.

V režime príbehu hier si vytvoríte svojho vlastného hrdinu, ktorý postupuje cez rad tým, že bojuje proti zločinu a zachráni ľudí pred super poháňanými plazmi terorizujúcimi mesto.

Prihláste sa na odber bulletinu VG247 Získajte všetky najlepšie kúsky VG247 doručené do vašej doručenej pošty každý piatok!

Príbeh je založený na prvej sezóne anime, takže to zažívate, ale z pohľadu svojho avatárskeho hrdinu hovorí Yahata.

Na začiatku sme si mysleli, že Saitama je protagonista, ale bol príliš silný a nefungoval ako hra. Vo svete One Punch Man máte skvelé postavy, ale aj jedinečné a šialené hrdiny. Mysleli sme si, že by pre hráča bolo zábavné stať sa jedným z tých hrdinov a byť súčasťou sveta.

Vďaka úrovni výkonu Saitamasu vo vzťahu k zvyšku súpisky táto zmena umožňuje hráčovi komunikovať so zvyškom série vysielanej v celom príbehu bez toho, aby každý boj opakoval ten istý vtip znova a znova.

To tiež umožňuje Hero Nobody Knows mať viac rozvinutý bojový systém, ktorý by ste očakávali, s kombináciami spojenými so smerovými vstupmi, a nielen s jediným tlačidlom, ako v mnohých anime hrách. Postavy nabijú super meter pravidelnými útokmi a potom využijú svoje jedinečné špeciálne pohyby, ktoré v závislosti od sily odčerpávajú viac alebo menej baru.

Saitama nie je jediný, kto príde neskoro, Yahata sa smeje. Nie je to len priama bitka, ale aj trochu dráma.

Potrebovali sme sa ubezpečiť, že sme dostali tie skvelé postavy do hry, ale aj tú vtipnú hranu Saitamy, ktorá sa objavuje, aby znovu vytvorila tento jedinečný svet One Punch Man.

Túto hru vyvinula Spike Chunsoft, ktorý je v tejto hre naozaj dobrý. Urobili Dragon Ball Sparking [nazývaný Budokai Tenkachi na západe], urobili skokovú silu, a tak ju vyvinuli tak, aby ste si mohli užiť bitky, či už ste skúsení v tejto hre alebo nie.

Zatiaľ čo One Punch Man je relatívne nová séria v anime krajine, jej záber je veľmi rozšírený. Spike Chunsoft a Bandai Namco plánujú podporu po uvedení na trh hrdinu, ktorý nikto nevie, čím by sa mohol stať nový vlajkový objekt.

Začiatok nebude koniec príbehu, hovorí Yahata. Plánovali sme nepretržité aktualizácie, online udalosti, obsah, ktorý je možné stiahnuť, ale už to nebude koniec IP.

Boli sme skutočne vďační za to, čo sme doteraz dostali od fanúšikov, a dúfame, že táto hra bude všetko, v čo dúfate. Bude sa ďalej vyvíjať vpred, takže sledujte tento priestor.

Jeden úder: Hrdina, ktorý nikto nevie, vydania 28. februára pre PC, Xbox One a PS4.