Je možné získať koronavírus nákupom z Číny? Tu je odpoveď!

koronavírus nakupovanie v Číne

Koronavírus naďalej vyvoláva paniku vo všetkých častiach sveta. Od vypuknutia epidémie vo Wu-chane (Čína) sa počet úmrtí v dôsledku tejto epidémie zvýšil. Z tohto dôvodu sa mnohí čudujú ak je možné nakaziť sa koronavírusom nákupom z Číny. Po prečítaní týchto informácií budete môcť vyvodiť vlastné závery!

Buďte si istí, že nie ste jediný, kto váha s nákupom na Aliexpress, Alibaba alebo akomkoľvek čínskom obchode kvôli prepuknutiu koronavírusu.

Dá sa v Číne nakupovať aj napriek koronavírusu?

aliexpress koronavírus

Hoci tento vírus viedol k zatvoreniu tovární a fyzických obchodov v Číne, nemá to nič spoločné s populárnymi internetovými obchodmi. prečo? Pretože Ako väčšina vírusov, aj koronavírus sa šíri vzduchom alebo kontaktom.

Ak má čínsky predajca koronavírus a odošle váš produkt, vírus zahynie do niekoľkých hodín po tom, čo sa na predmete nachádza. A keďže ide o zásielku z Číny, ktorej cesta do Španielska bude trvať niekoľko dní, môžete si byť istí, že nebude existovať žiadna šanca na nákazu.

Všetky tieto informácie zdieľa Svetová zdravotnícka organizácia a vláda Spojených štátov amerických. V prípade, že ste nevedeli, vírus musí mať určité podmienky, aby prežil. Kvôli tomu, koronavírus sa môže šíriť iba medzi živými bytosťami, ktoré boli zasiahnuté.

koronavírus

Americké centrum pre imunizáciu a respiračné choroby objasnilo, že tento vírus nemôže prežiť pri izbovej teplote. Aj to dali celkom jasne najavo Nemôže podporovať toľko dní cesty, koľko zodpovedá objednávke, ktorá smeruje z Číny do Španielska.

Buďte opatrní, ak ste nakúpili v Číne skôr, ako sa začne šíriť koronavírus, Vaša objednávka môže utrpieť dlhé oneskorenie, kým sa dostane do Španielska. Z tohto dôvodu odporúčame byť trpezliví a pokojní, pretože koronavírus sa nemôže šíriť produktom, ktorý pochádza z ázijskej krajiny.

Na druhej strane vás pozývame pozrieť si túto mapu, ktorá vám umožní zistiť, ktoré časti sveta boli zasiahnuté koronavírusom. Bezpochyby je to najlepší spôsob, ako skontrolovať, do akej miery sa vírus rozšíril po celej planéte.