Je Hyper Scape lepší ako PUBG, Fortnite alebo Call of Duty: Warzone?

Je Hyper Scape lepší ako PUBG, Fortnite alebo Call of Duty: Warzone? 1

Vzhľadom na rýchlo rastúcu popularitu hier Battle Royale je zaujímavé sa bližšie pozrieť na tento fenomén hry. Aj keď pôvod tohto žánru je dosť rôznorodý, tento koncept je dosť univerzálny – množstvo hráčov vstupuje do oblasti a zúčastňuje sa nepredvídateľnej, neuveriteľne násilnej a brutálnej bitky, ktorej jediným cieľom je zabiť alebo zabiť, kým nebudete sami. zostáva nažive.

Pri hraní v tomto žánri existuje veľa experimentov, s ktorými môžete experimentovať. Verejný záujem dosiahol vrchol, keď hry, ako sú Battlegrounds PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), Call of Duty: Warzone a Fortnite vybuchol na ihrisku. Odvtedy však existuje množstvo nových pracovných miest, ktoré týchto veteránov vyzvali na prvé miesto. Každá z týchto hier má svoj vlastný jedinečný záber na pôvodnom koncepte Battle Royale.

Najnovšia hra, ktorá vstúpi na scénu v tomto vysoko konkurenčnom žánri, je program Hyper Scape od Ubisoft. Toto je úplne nová hra bez hry od vývojárov, ktorí nám priniesli Rainbow Six Siege. V komunite videohier je táto hra samozrejme veľmi očakávaná. Hráči sa veľmi zaujímajú o to, ako sa vyrovná so zavedenými šampiónmi Battle Royale.

Dnes sme sa teda rozhodli vykonať porovnávaciu analýzu PUBG, FortniteCall of Duty: Warzone a Hyper Scape, jeden po druhom, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť ich funkciám.

Je Hyper Scape lepší ako PUBG, Fortnite alebo Call of Duty: Warzone?

Bojiskové ihriská hráčaUnknown’s (PUBG)

Je Hyper Scape lepší ako PUBG, Fortnite alebo Call of Duty: Warzone?

Začnime pravdepodobne prvým titulom, ktorý príde na myseľ väčšiny hráčov, keď sa spomína žáner bitky royale. PUBG vyvinula Brendan Greene – muž za nesmierne úspešnou Armou 3 Battle Royale režim. Verzia hry pre Android sa zvýšila na bezprecedentné výšky úspechu. Stala sa jednou z najlepších mobilných hier všetkých čias. A teraz PC verzia tohto druhu kráľovského monstra predala milióny kópií.

Táto hra sa vyhýba komplikáciám, ako sú komplikované bojové systémy a remeslá, a namiesto toho sa sústreďuje na vykonávanie spravodlivosti v samom srdci koncepcie boja. Vďaka dynamickým bojom s pištoľami, strategickej hre a veľkému počtu zúčtovaní si hra berie závislosť na úplne novú úroveň. A vďaka neustálemu vývojárstvu a pútavým novým aktualizáciám a mapám sa nebudete cítiť, ako kedykoľvek stlačíte tlačidlo Dokončiť.

Fortnite

Je Hyper Scape lepší ako PUBG, Fortnite alebo Call of Duty: Warzone?

Jednou z významných funkcií, ktorá odlišuje superhrdinu epických hier Fortnite od ostatných je to jedinečná vizuálna paleta. Trvá adrenalínovou kombinovanou štruktúrou PUBG a kombinuje ju s komiksovou grafikou v štýle úplne nového zážitku. Vývojári vyvinuli značné úsilie, aby komunite dali novú sezónu nové a osviežujúce účinky. Patria medzi ne nové vzhľady, mapy a dokonca aj mechanika. Hra vám umožňuje zhromažďovať zdroje a stavať rôzne štruktúry, ako sú rampy, steny a dokonca budovy na rôzne účely.

Jedná sa o bojový royale s novou a inovatívnou príchuťou. Napríklad, ak vás vaši súperi počujú blízko stromu, môžete krumpáčom zozbierať niektoré guľatiny a postaviť tam múr na pokrytie. Môžete postaviť rampy okolo úbočí, aby ste sa preplížili za svojich nepriateľov a padli za nich. A nehovoriac o tom, budete môcť prejsť na Fortnite Kreatívny režim. To vám umožní vyskúšať si niektoré kreatívne vlastné mapy a herné režimy pomocou Fortnite Islandské kódy. Niet divu, že to mnohí považujú za súčasného kráľa bojových hier royale.

Call of Duty: Warzone

Je Hyper Scape lepší ako PUBG, Fortnite alebo Call of Duty: Warzone?

Na rozdiel od väčšiny ostatných titulov Battle Royale, Warzone ponúka výrazne odlišný herný režim. Napríklad sa odohráva vo forme hrozného boja jeden na jedného v Gulagu. Budete mať možnosť získať peniaze a použiť ich ako reakciu na svojich kolegov alebo zabíjačky v nákupných centrách. Je tiež možné zverejniť najlepšie Warzone absolutórium pred zápasom a nazvať ho ako cenu. Ako si viete predstaviť, obetovanie súdruha je vo Warzone menšou záležitosťou. Toto pripravuje pôdu pre niektoré z najzávažnejších brutálnych hier, aké sa kedy zažili v žánri Battle Royale.

Warzone má bitku o kráľovské klasiky, ktoré neustále zmenšujú „kruh smrti“. To znamená, že všetkých 150 hráčov sa snaží prežiť, kým nezostane iba jeden z tímov. Budete môcť použiť takmer všetky obvyklé útočné pušky na odstránenie nepriateľov a získanie koristi pre muníciu a peniaze. S licenciou sú spojené aj niektoré zjednodušenia. Nemusíte si napríklad robiť starosti s prilbami, pretože pancierové dosky vás zakrývajú od hlavy až k päte. Vaše zdravie sa regeneruje automaticky, ako pri multiplayeri. Neexistuje ani koncept kempingu vo veľmi nebezpečnom metanole.

Aj keď sú praktické, tieto vlastnosti sa výrazne líšia od realizmu. Warzone je teda pre vás, ak chcete bojový titul royale, ktorý je zadarmo, vysoko na oktánovom čísle a nie príliš komplikovaný.

Hyper Scape

Je Hyper Scape lepší ako PUBG, Fortnite alebo Call of Duty: Warzone? 2

Tu prichádza najnovší titul Battle Royale od spoločnosti Ubisoft, na ktorý sme netrpezlivo očakávali. Toto je v podstate úplne mestský svet podobný Trónu s niečím zaujímavým Twitch začlenenie a – predovšetkým – nejaká oslepujúca rýchla hra. Je to pravdepodobne najrýchlejší bojový titul kráľovskej rodiny na trhu. Musíte sa auto-plášť a dvojitý skok cez futuristické ulice a vysoké budovy, čo vedie k veľkému množstvu akcií vo vertikálnej rovine.

Hacky do hry hru ešte viac zrýchľujú a dávajú schopnosti ako smrtiaci gravitačný útok, takmer okamžitý teleportácia, neviditeľnosť a dokonca aj sila premeniť sa na skákaciu guľu ničenia! Pre tých z vás, ktorí nemajú radi dlhšie čakacie doby po ich zabití (to je skoro všetci z nás!), Sa môžete pohybovať po mape v duchovej podobe. To vám umožní počas pozerania sa pozerať na pozície vašich nepriateľov. Potom sa budete môcť dostať na priaznivú resuscitačnú stanicu (ktorá sa stáva pľuvaním zabitých oponentov).

Je Hyper Scape lepší ako PUBG, Fortnitealebo Call of Duty Warzone?

Nakoniec sme sa dostali k problému miliónov dolárov potom, čo sme prešli prehľadom všetkých týchto hier. Ako sme už uviedli, Hyper Scape je futuristická a mimoriadne rýchla hra. Ponúka niekoľko zaujímavých inovácií, ktoré sa zatiaľ nenachádzajú v žiadnom inom v súčasnosti dostupnom titule bojovej royale. Pre začiatočníkov je to skôr strelec prvej osoby ako obvyklá tretia osoba, ako vo väčšine hier BR. Medzi ďalšie vlastnosti patrí posledný kruh v každej hre od bitky o prežitie po súťaž Capture The Flag, kde každý tím musí buď vyčistiť svojich súperov alebo sa držať koruny počas celých 45 sekúnd.

Niet pochýb o tom, že hospodárska súťaž je drsná a dosť drvivá. Call of Duty: Warzone je napríklad obrovský a skutočne zábavný herný zážitok, ktorý umožňuje pohodlne sa zapojiť aj nováčikom. PUBG sa na druhej strane zameriava na samotné korene žánru a leštia základy s chvályhodným úspechom. Jeho blízky súper, Fortnite, je dynamický a neustále sa vyvíja s novými aktualizáciami a funkciami. Hyper Scape sa však líši od určitých funkcií, ktoré sa momentálne nemôže pochváliť iným titulom v boji proti royale. Ak sa chcete o tom dozvedieť viac, čítajte ďalej.

Aké ďalšie jedinečné funkcie ponúka program Hyper Scape?

Hyper Scape sa pridŕža tej istej všeobecnej formule bitky a royale, ale má výhodu správneho príbehu. Leží vo vzdialenej budúcnosti, kde veľká podniková spoločnosť známa ako Prisma Dimensions dohliada na úžasný virtuálny svet známy ako Hyper Scape (predstavte si OASIS v Ready Player One). Tento svet má tvrdú športovú súťaž známu ako Crown Rush. V tomto sa konkurenční hráči objavujú v kybernetickom priestore a zúčastňujú sa vzájomných konfliktov s cieľom vyhrať.

Okrem toho sú viditeľné aj špeciálne bojové stimulácie a inovatívne zmeny štandardného vzorca Battle Royale. Na rozdiel od väčšiny iných titulov v tomto žánri tu neexistujú žiadne jedinečné charakterové schopnosti ani spotrebný materiál. Namiesto toho môžu všetci hráči použiť každú z dostupných zbraní a schopností, vylepšiť ich a podľa potreby ich vybaviť. Vďaka tomu je pre vás omnoho ľahšie získať späť a zapojiť svojich nepriateľov do boja. Hra tiež ponúka vylepšenú mobilitu a odstraňuje niektoré funkcie, napríklad zranenia pádom. Výsledkom je, že na rozdiel od iných hier, ako je Warzone, zápasy v Hyper Scape môžu byť vytiahnuté, intenzívne a závislé od inteligentného plánovania, tímovej práce a niekedy aj čistého šťastia.

Final Face-Off

Nie je pochýb o tom, že pri vytváraní Hyper Scape bolo veľa tvrdej práce a starostlivého myslenia; konečný produkt to určite odráža. Bohužiaľ, hra riskuje, že sa stane obeťou „únavy BR“, ktorá nedávno videla komunitu videohier. Je to z dôvodu nadmerného nadhodnotenia názvov tohto žánru na trhu. Amazon Crucible Game Studios čelil tomuto problému len prednedávnom.

Dúfajme, že so všetkými týmito osviežujúcimi novými inováciami uvedenými vyššie bude Hyper Scape ukázať, že je dosť jedinečné, aby malo svoje vlastné zásluhy a postavilo sa na vysoko konkurenčnom trhu proti Call of Duty: Warzone, PUBG a Fortnite, Dúfame, že hráči sú ochotní dať mu šancu ukázať sa, pretože si to zaslúžia.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomôže vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a želaniam. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel vyhrať našu súťaž o 150 dolárov za darček. Vďaka.