Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Je Facebook Môžete používať portál bezplatne?

je facebookový portál zdarma na použitie

Už ste to vyskúšali Facebook Portál, zariadenie určené na inteligentné videohovory? Pokiaľ ide o videohovory, je to malá revolúcia. Portál vám umožňuje hovoriť so svojimi priateľmi a rodinou, akoby ste boli v rovnakej miestnosti. Kvalita videa a zvuku je fantastická!

Niektorí ľudia sa pýtajú, prečo by sme potrebovali ďalšie video zariadenie, keď budeme môcť používať naše telefóny na videohovory. No, to jednoducho nie je to isté! Každý, kto to vyskúšal, potvrdí, že tento rozdiel je obrovský.

Je to zadarmo?

Facebook Portál je bezplatný na používanie. Neexistuje žiadny mesačný poplatok a videohovory vás nestoja nič. Hovory prechádzajú Messenger alebo WhatsApp a všetko, čo potrebujete, je dobré pripojenie k internetu.

Za fyzické zariadenie však budete musieť platiť. Dodáva sa v troch veľkostiach a cena závisí od toho, ktorý z nich si vyberiete. Môžete si tiež kúpiť portál Portal TV, ktorý vám umožní uskutočňovať videohovory na akejkoľvek inteligentnej televízii. O cenách sa dozvieme neskôr.

V prípade, že vás zaujíma, druhá osoba nemusí mať Facebook Portal. Potrebujú jednu z uvedených aplikácií. Ak však obidve strany majú portál, existujú niektoré ďalšie funkcie. Napríklad môžete sledovať videá alebo počúvať piesne spolu.

facebookový portál zdarma na použitie

Facebook Zariadenia portálu

Ako už bolo spomenuté, máte k dispozícii štyri rôzne zariadenia. K štandardným funkciám patrí vstavaná podpora Alexa, inteligentná kamera, inteligentný zvuk a AR zážitky. Najvýznamnejším rozdielom je veľkosť displeja, ako aj veľkosť zariadení. Poďme ich preskúmať spoločne.

portál

Štandardný model má 10 ”displej HD. Jeho veľkosť je 70,03 "h x 10,23" š x 5.56 ”d, vďaka čomu je pohodlný. Nie je to príliš veľké a môžete si ho vziať so sebou. Môžete si ho kúpiť za 179 dolárov. Teraz preskúmame niektoré z funkcií, ktoré majú všetky zariadenia okrem portálu Portal TV spoločné.

Štandardný portál je dodávaný v dvoch farbách – čiernej a bielej. Jeho použitie je veľmi jednoduché, podobne ako veľká väčšina tabliet. Ponúka vysoko kvalitnú adaptívnu obrazovku HD, ktorá zodpovedá farbe a osvetleniu vašej izby.

Ak máte obavy o súkromie, mali by ste vedieť, že je možné kameru kedykoľvek zakázať alebo zakryť.

Portál Mini

S produktom Portal Mini môžete robiť takmer všetko, čo môžete so štandardom robiť Facebook Portal. Má 8”HD displej. Je tiež o niečo menšia ako štandardná verzia. Meria sa 50,91 "h x 80,45 "š x 5,0”D, vďaka čomu je super pohodlné. Portál Mini je vynikajúci pre ľudí, ktorí často cestujú a chcú zostať v kontakte so svojimi blízkymi.

Môžete si ho kúpiť za 129 dolárov. Mnoho ľudí si prvýkrát kúpi Portal Mini, aby zistilo, o čo tu ide. Ak sa rozhodnete upgradovať nadol, Portal Mini je vždy elegantným darčekom pre niekoho z vašej rodiny.

Portál Plus

Tento má zvislú 15.6”HD displej. Jeho rozmery sú 17,71 ”h x 50,73 palcov 80,78 “d. Tento model má vynikajúci zvuk a je ideálny pre tých, ktorí chcú bohatý zvuk s dostatkom basov. Jeho cena je o niečo vyššia. Stojí to 279 dolárov. Tí, ktorí to vyskúšali, hovoria, že skúsenosť, ktorú získate, stojí za túto cenu.

Portál TV

Portal TV je inteligentné zariadenie, ktoré sa môžete pripojiť k ľubovoľnej inteligentnej televízii. Je to malá čierna skrinka s mocným mikrofónom. Môžete ho získať za 149 dolárov.

Najlepšie je, že je zahrnutá celá rodina. Je to, akoby ste sedeli v tej istej miestnosti so svojimi starými rodičmi, aj keď ste ďaleko. Aby ste ukázali všetkým, nemusíte svoje zariadenie premiestňovať. Automaticky sa rozširuje alebo zväčšuje podľa počtu ľudí v miestnosti.

Konečne sme schopní komunikovať s našimi blízkymi, akoby boli priamo pred nami. Žiadne ďalšie nepríjemné otázky ako „Počuješ ma“ každých päť sekúnd?

facebookový portál

Pre koho je toto zariadenie určené?

Facebook Portál je ideálny pre rodiny, ktoré žijú oddelene. Je skvelé, ak chcete zostať v kontakte so svojou rodinou a vidieť ich každý deň. Je to tiež skvelé pre páry, ktoré pracujú v rôznych mestách alebo štátoch a ktoré chcú zdieľať všetky podrobnosti svojho dňa so svojimi významnými ostatnými.

Mladé páry, ktoré sa sťahovali zo svojich miest alebo krajín a ktoré vychovávajú deti od svojich rodičov, milujú Facebook Portal. Niektorí starí rodičia deti často neuvidia, a to je jeden z najlepších spôsobov, ako zostať v kontakte.

Existuje ďalší dôvod, prečo sa rodičom páči Facebook Portal. Môžu skontrolovať mladých ľudí a zistiť, či hrajú videohry alebo študujú, aj keď sú na míle ďaleko. Týmto spôsobom môžete pracovať a mať istotu, že vaše deti robia to, čo majú.

Facebook Portál vám umožňuje vyťažiť maximum z moderných technológií bez toho, aby ste sa nechali prevziať kontrolu nad svojím životom.

Bezstarostný plán

Ak si portál zakúpite priamo, budete mať jedno veľké pohodlie Facebook, Ak sa vám zariadenie nepáči, Facebook ponúka rýchle a ľahké vrátenie do 30 dní. Je dobré to vedieť, ak po chvíli zmeníte názor.

Zostaňte v kontakte

Facebook Portál má veľa výhod. Je to pohodlné, ľahko použiteľné a veľmi moderné. Je to tiež pripomienka, že bez ohľadu na to, ako pokročilé technológie môžu získať, nikdy nebude schopná nahradiť ľudské vzťahy.

Aké aplikácie a zariadenia zvyčajne používate na to, aby ste boli v kontakte s rodinou? Dali by ste portálu šancu? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Table of Contents