Je dobre známe, ktorý procesor Redmi sa použije. Poznámka 8

redmi Poznámka 8 a verzie Pro sú dva telefóny, na ktoré sme čakali. Pred niekoľkými dňami bola oficiálne predstavená nová čínska značka strednej triedy. Okrem toho dnes máme prvý únik v oboch modeloch. Medzi nimi už vieme o procesore Pro Pro.

Existujú pochybnosti o tom, ktorý procesor Redmi bude Poznámka 8 bude použitý od Model Pro je dodávaný s Helio G90T, čo je čip, ktorý sa hrá v strednej triede. Preto sa predpokladá, že normálny model bude používať aj procesor MediaTek, ale nezdá sa, že by to tak bolo.

Bolo to odhalené bude procesor Snapdragon 665 ktoré sa stretneme v Redmi Note 8, Tieto týždne často špekulujú, že to bude procesor podľa vášho výberu. Je to jedna z najznámejších na trhu strednej triedy, takže niektoré z nich nie sú pre čínske značky prekvapujúce.

redmi Poznámka 8

Čínske značky tento čip predtým používali. od tej doby Xiaomi Mi A3 má tento procesor vo vnútri Preto je zrejmé, že stojíme pred telefónom, ktorý dosahuje strednú oblasť. Procesor, ktorý v tomto segmente trhu funguje dobre.

Preto je týmto spôsobom odhalená jedna z najdôležitejších podrobností o Redmi. Poznámka 8, Minulý týždeň bolo na oboch telefónoch veľa správ. O fotoaparáte sa veľa diskutuje, pretože sa očakáva jeden z týchto dvoch modelov použite snímač 64 MP, prvý na trhu.

Čakanie je teraz dosť krátke. Štvrtok 29. augusta bude oficiálne predstavený Táto nová poznámka a poznámka 8 Pro. Potom uvidíme, čo sa čínska značka pripravila s novou strednou triedou. Aj keď videli predchádzajúce generácie dobré výsledky, bol to určite úspech.