Japonskí používatelia porazili súčasný stav a hrali demo MediEvil …

Areajugones Váš priestor pre Areajugones | video, filmy, seriály a anime hry Váš priestor pre videohry, filmy, seriály a anime: nájdete všetko, čo súvisí s PlayStation, Xbox, Nintendo, PC a všetok obsah filmov, seriálov a anime.

Stav hry PlayStation je pár hodín po oslave a veľké správy sa očakávajú aj vonku. sľub Posledný z nás 2, Skôr to vyzeralo ako nevyhnutná realita uvidíme predstavenie dema MediEvil Remake, ktorý bol videný rýchlo v japonských obchodoch, Táto úmrtnosť však pre niektorých hráčov stačí na to, aby si ju stiahli a začali ju hrať.

Potom to vidíme nižšie ďalšia hra, ktorú vlastní používateľ Twitter @ YakuzaNinja4k:

Používateľ bol zobrazený v inom tweetu rôzne snímky obrazovky hier ako aj ponuku PlayStation, kde môžete vidieť, ako efektívne to je demo launcher od MediEvil Remake. Momentálne nevieme podrobnosti o trvaní ukážky, ale ten istý používateľ potvrdil, že «MediEvil beží na 60 MPa na PS4 Pro. Grafika a HDR fungujú ako šarm na mojom televízore Sony 4K, Hra je veľmi dobrá. Táto hra vyžaduje režim fotografií «.

Potom vás tiež opustíme uvedený úlovok z ukážky zdieľanej používateľom:

Nakoniec si to pamätáme Súčasný stav sa uskutoční dnes, v utorok 24 o 22:00 (čas na polostrove)., Podľa úradnej publikácie z roku 2006 blog Playstationto bude trvať 20 minút a bude mať aktualizovaný vzhľad. Po prvýkrát sa tento program bude vysielať naživo prostredníctvom kanála v Twitch z PlayStation Španielsko s komentáre v španielčine, čo uľahčuje divákom hovoriť španielsky.

Japonskí používatelia vynikajú v štáte Play and play demo MediEvil Remake od Cristiana M. Villa