Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ja, Viking Hack 1.17.4.43865 (MOD, odstráňte čakaciu dobu) Apk

Ja, Viking Hack 1.17.4.43865 (MOD, odstráňte čakaciu dobu) Apk 1Prihlásiť sa k odběru HackDl Gaming Youtube Channel – –

Obsah

Ja, Viking Hack 1.17.40,43865 (MOD, odstráňte čakaciu dobu) Apk + Mod – vzrušujúca akčná hra „Som Viking“ pre Android s údajmi
Normálna verzia + verzia Mod (odstráňte čakaciu dobu na obsadenie jednotiek) jednotlivo
Testované so spustením online

Ja, Viking Ja, Viking Registrovať QR kód Ja, Viking Developer: Mad Dog Games, LLC Cena: Bude oznámené

Ja, Viking Mod odstránim čas čakania – Som Viking je názov úžasnej a dobre vyrobenej akčnej hry v štýle akčných hier s prvkami z ruského ateliéru hry Mad Dog, ktorý je k dispozícii zadarmo s nákupom v aplikácii a je k dispozícii používateľom systému Android. Nachádza sa po celom svete. Vydaním najnovšej aktualizácie služby Google Play vydala spoločnosť HackDL najnovšiu verziu hry po kontrole služby svojich blízkych a vydala najnovšiu verziu spolu so zmenenou verziou na stiahnutie. Štúdio Mad Dog Games už urobilo niekoľko veľmi dobrých hier, ako je napríklad ShaqFu: Legend Reborn, a bol pevne založený v oblasti akčných hier a teraz s vývojom a vývojom zábavnej akčnej hry sa ďalšou grafickou cestou usiluje pokračovať v popularite. a získať lepšie postavenie medzi hráčmi týchto štýlov. V hre I cestujú Vikingovia do násilného a slávneho sveta i Viking Mod Apk a preberajú úlohu skupiny týchto bojovníkov vo veľmi úchvatných bitkách. Táto hra nemá dejovú líniu alebo dejovú líniu, ale poskytuje sa jednoduché vysvetlenie od tvorcu, ktoré sa zdá byť dostatočné pre celkový príbeh. Podľa tohto opisu a toho, čo vidíme vo vnútorných prúdoch hry, sa uvádza, že v ďalekej krajine sa objavil veľký zdroj pokladu a bohatstva, a keďže Vikingovia sú vždy v popredí vyplenenia pokladov, napadajú túto zem, aby zachytila ​​tento poklad rýchlejšie! To vytvára občiansky spor a veľkú vojnu medzi niekoľkými sektami.

Ja, Viking Mod Apk, hráte úlohu jednej z týchto sekt a vodcu skupiny Vikingov, ktorí teraz nemajú na výber, bojovať na bojisku. Vikingovia považujú vojnu za česť a víťazstvo v každej bitke ako svoju vlastnú hrdosť, takže všetci, ktorí sú v krajine, idú do boja s dôverou. To znamená, že musíte tiež využiť všetku svoju silu na porazenie konkurentov a pokúsiť sa vyhrať tieto bitky. Celá hra je multiplayer a budete hrať online s ostatnými hráčmi online. V spoločnosti Viking Mod Apk je vašou úlohou vybrať to najlepšie z bojovníkov a bojovníkov spoločnosti Vikings a pridať ich do svojej skupiny. Každá postava v tejto hre má jedinečnú schopnosť. Okrem hrdinov, ktorí za vás môžu bojovať, je druhým faktorom úspechu použitie zbraní a brnení. Túto hru môžete vyhrať nákupom, odomknutím a aktualizáciou rôznych položiek. Hra I, Viking má tiež zaujímavú a zvládnuteľnú časť, kde musíte postaviť dedinu a rozvinúť ju pomocou rôznych nástrojov. Vaši bojovníci sa pripájajú k vašej skupine z tej istej dediny, takže je to druh vášho veliaceho strediska a musíte ju dobre spravovať a upgradovať. Skvelý grafický a herný dizajn a modelovanie sú 3D. Hry tretích osôb sú podobné hrám v štýle RPG. Bojový systém hry je navrhnutý s úžasnými funkciami, ktoré vám môžu priniesť zážitok z hry podobnej konzole. Viking má viac ako 200 000 stiahnutí a doteraz dosiahol skóre 4,6 z 5,0, Ak sa chcete dozvedieť viac o hre, stiahnite si ju zo serverov HackDL a nainštalujte ju do svojho zariadenia s Androidom.

Vyberte verziu verzie –

Note: Hra sa dá nainštalovať a spustiť na všetkých zariadeniach armeabi-v7a a arm64-v8a.

I Viking Mod apk "width =" 788 "height =" 365 "srcset =" https://ssf-co.com/wp-content/uploads/2020/03/Ja-Viking-Hack-1.17.4.43865-MOD-odstrante-cakaciu-dobu-Apk.jpg 300w, https: / /hackdl.com/wp-content/uploads/2020/02/I-Viking-Cover.jpg 600w "veľkosti =" (maximálna šírka: 788px) 100 Vw, 788 px

I, Vikings Mod Version Zmeny na v1.17.40,43865:

* Opravené menšie chyby

Pokyny na inštaláciu a prevádzku:

– Najskôr stiahnite a nainštalujte inštalačný súbor.

– Stiahnite si dátový súbor a rozbaľte ho. Skopírujte priečinok com.ndga.iv do adresára Android / obb interného úložiska zariadenia.

– Spustite hru.

Odkaz na stiahnutie zadarmo

Stiahnite si Direct Link Original APK- 59 MB

Stiahnite si Direct Link Mod APK- 37 MB

Stiahnite si priamy súbor na stiahnutie dát – 239 MB

  • Vyžaduje sa verzia systému Android: 4,0 a nad
  • Ceny na trhu (pre informáciu!):
  • Vek hry: +3 leta

Ja, Viking Hack 1.17.4.43865 (MOD, odstráňte čakaciu dobu) Apk 1