iQOO 8 Pro no Google Play Console, predstavte si globálny význam

Telefóny s Androidom môžu byť v Číne dodávané s rôznymi aplikáciami a službami Google. Portanto, eles não precisam de nenhuma certificação do Google. Prejdite do iQOO 8 Pro no Google Play Console a mnoho ďalších globálnych a významných výziev.

No início deste mês, a iQOO zobraziť telefóny vlajkové lode iQOO 8 e iQOO 8 Pro. Enquanto que a different standard standard temp chip Snapdragon 888, variant Pro apresenta or maispoderoso chipset Snapdragon 888 Plus. Parece que o iQOO 8 Pro nižšie a viac ako niekoľko krátkych skladieb, ktoré sú k dispozícii, sú k dispozícii a sú podporované službou Google Play Console.

Telefóny s operačným systémom Android, ktoré sú k dispozícii v Číne, môžu obsahovať a používať všetky aplikácie Google. Portanto, eles não precisam de nenhuma certificação do Google. Esta passagem do iQOO 8 Pro č Konzola Google Play globálna globálna dôležitosť.

Žiadna konzola Google Play, o iQOO 8 Pro Ak sa prihlásite na odber čipu SM8350 Qualcomm, musíte mať k dispozícii väčšinu čipových súprav Snapdragon 888 Plus. Zoznam podporovaných funkcií s vysokým rozlíšením Full HD+ (1080 x 2400 pixelov), 12 GB de RAM a operačný systém Android 11. Recentemente, um leaker afirmou que o iQOO 8 será lançado na Índia em setembro. Provavelmente, jedna z najpopulárnejších a najpopulárnejších ukážok z acerca da chegada da linha iQOO 8 rôzne druhy meraní, nie sú k dispozícii.

Špecifické typy iQOO 8 Pro

O iQOO 8 Pro tem um ecrã de laterais curvas AMOLED de 6, 78 rozlíšených funkcií Quad HD+, rozlíšenie 120 Hz a snímač digitálneho ultrassónico bez displeja. O SoC Snapdragon 888 Plus é aliado com até 12 GB pamäť RAM LPDDR5 e 512 GB de armazenamento UFS 3.1. Mnoho korektných operačných systémov Android 11, kompatibilných s hlavným rozhraním a používaným rozhraním iQOO Ui.

Všetkých 16 predných megapixelov, konfigurácia hlavných kamier pozostáva z 50 megapixelov, maximálne 16 megapixelov a ultraširokého 48 megapixelov. Jedna batéria 40,500 mAh má väčšiu kapacitu 120 W, priemernú kapacitu 50 W a kapacitu 10 W.