iPhone, zbohom monopolu Apple opravy obrazoviek

Apple ukon─Ź├ş svoj monopol na opravy obrazoviek iPhone, Spolo─Źnos┼ą Cupertino skuto─Źne prinesie svoje vlastn├ę ┼ípeci├ílne stroje, tzv horizontv r├ímci 400 centier podpory tret├şch str├ín rozmiestnen├Żch po celom svete v 25 krajin├ích. Bolo prijat├ę rozhodnutie zameran├ę na prijatie nov├Żch pr├ívnych predpisov 8 ┼át├íty USA, ktor├ę si pod lupou postavili vlastn├ę met├│dy opravy ┼ípi─Źkov├Żch spolo─Źnost├ş.

D├┤vodom bolo zaru─Źi┼ą to, ─Źo bolo definovan├ę ÔÇ×Pr├íva na opravuÔÇťo─Źividne s├║vis├ş s pou┼ż├şvate─żmi, ktor├ş vlastnia ur─Źit├ę elektronick├ę zariadenia vr├ítane smartphones, R├ímec, ktor├Ż by mohol v bud├║cnosti vies┼ą k malej revol├║cii v tomto konkr├ętnom sektore.

Apple    oprava displejaKlasick├í pr├şsavka na zdv├şhanie obrazoviek iPhone

Apple uviedol v┼íak, ako to v┼íetko nes├║vis├ş s jeho rozhodnut├şm o zaraden├ş horizont├ílne vybavenie v servisnom stredisku tretej strany. V tejto s├║vislosti zasiahla Brian Naumannalebo ved├║ci div├şzie prev├ídzky slu┼żieb spolo─Źnosti Cupertino, ktor├í je tie┼ż zodpovedn├í za ─Źas┼ą t├Żkaj├║cu sa opr├ív iPhone:

ÔÇ×Na┼íe rozhodnutie roz┼í├şri┼ą roz┼í├şrenie horizont├ílne vybavenie bola zoh─żadnen├í zv├Ż┼íen├í doba ─Źakania na opravy Apple sklad, To v┼íetko zlep┼í├ş slu┼żby majite─ża iPhone, tie┼ż zefekt├şvni┼ą pr├ícu v na┼íich fyzick├Żch obchodoch, ktor├ę s├║ v niektor├Żch obdobiach obzvl├í┼í┼ą prepracovan├ę ÔÇť.

Apple    oprava displejaIPhone s popraskanou obrazovkou

Mus├ş sa v┼íak objasni┼ą. Apple u┼ż umo┼ż┼łuje r├┤znym autorizovan├Żm stredisk├ím pomoci tret├şch str├ín opravi┼ą obrazovky iPhone bez zru┼íenia z├íruky. V niektor├Żch zvl├í┼í┼ą z├íva┼żn├Żch pr├şpadoch v┼íak horizont├ílne vybavenie je jedin├Ż, kto m├┤┼że zasiahnu┼ą, napr├şklad v pr├şpade, ┼że je tie┼ż potrebn├ę nahradi┼ą Dotknite sa polo┼żky ID,

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Apple AirPods prakticky nemo┼żn├ę opravi┼ą

Je zrejm├ę, ┼że prv├ę servisn├ę stredisk├í tret├şch str├ín, ktor├ę dostan├║ stroj Horizon, bud├║ v Spojen├Żch ┼ít├ítoch (zn├ímy re┼ąazec bol v├Żslovne uveden├Ż medzi prv├Żmi Najlep┼íia k├║pa). Pl├ín na Apple roz┼íiruje sa v┼íak v celosvetovom meradle do konca roku 2017. ─îas, ktor├Ż n├ím nevyhnutne pripom├şna pr├şchod na trh iPhone 8,

Apple    oprava displejaStroje s├║ umiestnen├ę v Apple sklad

V marci 2017 bola vydan├í spr├íva online, kde bolo po prv├Żkr├ít mo┼żn├ę na obr├ízku pozorova┼ą stroje pou┼ż├şvan├ę v Apple sklad na opravu alebo kalibr├íciu obrazoviek iPhone, V tejto anal├Żze bolo z├ímerom spolo─Źnosti Cupertino prisp├┤sobi┼ą n├ístroj tomu, ─Źo by bolo konkr├ętnymi zlo┼żkami syst├ęmu iPhone 8,

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: iPhone 8, Apple bude monopol na opravy obrazoviek?

V skuto─Źnosti nie je ┼żiadnym tajomstvom, ┼że nasleduj├║ci vrchol intervalu, s v├Żnimkou skreslenia Apple nebude ma┼ą klasiku Dotknite sa polo┼żky ID, okrem jedn├ęho funk─Źn├Ż priestor dotykov├í obrazovka, so sn├şma─Źom rozpozn├ívania odtla─Źkov prstov pravdepodobne integrovan├Żm pod obrazovkou. Vo─żba, ktor├í by mohla ma┼ą ve─żmi komplikovan├ę opravy a v├Żmeny obrazovky.

Apple    oprava displejaZmena poh─żadu na iPhone 6 Plus

Ale ┼í├şrenie stroje horizont by sa mali t├Żmto probl├ęmom vyhn├║┼ą. V ka┼żdom pr├şpade bude v nadch├ídzaj├║cich mesiacoch situ├ícia lep┼íie objasnen├í. Ka┼żd├Ż ─Źak├í z├íkladn├Ż t├│n v septembri, ke─Ć Apple kone─Źne zdv├şha oponu iPhone 8, najo─Źak├ívanej┼í├ş Apple smartphone v posledn├Żch rokoch.

Tomove odpor├║─Źanie

ONE tvrden├ę sklo m├┤┼że by┼ą rozhoduj├║ce, aby nedo┼ílo k rozbitiu obrazovky iPhone v d├┤sledku kol├şzie alebo nehody.