Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

iPhone SE 2 Má Údajne Dosiahol Konečnom Štádiu Overovania Výroby

iPhone SE 2 finálna výroba overenie fáze

IPhone SE 2 je blíži jej začatia, a podľa povestí, odhalenie sa uskutoční v určených Apple mediálne udalosti. Pred tým, správa z DigiTimes, ktorý je za paywall bol nanesie MacRumors a detaily, ktoré low-cost model vstúpil do záverečnej fázy overovania výroby na montáž strojov nachádza v Zhengzhou, Čína. Novinky pochádza z priemyselných zdrojov, ktoré boli citované podľa DigiTimes.

Tu je nejaký text z pôvodnej správy.

Nové LCD iPhone vstúpi konečné overenie fáze

Apple čoskoro zaviesť nový LCD iPhone série, prezývaná skusmo SE2, ktorý bol nedávno vstúpil do záverečnej fázy overovania na zhromaždení rastlín v Zhengzhou, Čína, podľa priemyselných zdrojov.”

IPhone SE 2 bude Apple”s prvým low-cost model od roku 2016, ako to je, keď je iPhone SE debutoval. Avšak blížiace sa nástupcom sa očakáva, že šport väčšie 4.7-palcový displej, aj keď iná správa hovorí o väčší 4.9-palcová uhlopriečka obrazovky. IPhone SE 2 očakáva sa, že sa viac alebo menej iPhone 8 s inovované hardvérové špecifikácie. Tieto vnútorné bude obsahovať rýchlejšie A13 Bionic a zvýšené 3GB z LPDD4X RAM. Ako sa informácie o cenách, je očakávaná, že bude dôkladne konkurencieschopnosť na $399 pre 64GB základný model.

Zatiaľ čo všetky tieto špecifikácie vyzerajú sľubne, je to neistota spustenie, že to asi bude robiť veľa ľudí nervózny. Je to preto, lebo minulý mesiac, analytik Ming-Chi Kuo uvádza, že zatiaľ čo Apple stále má plány na vydanie iPhone SE 2 počas prvej polovice roku 2020, ale tieto plány sa môžu zmeniť v dôsledku koronavirus ohnisko na celom svete.

Aj keď odhalenie ide podľa plánu, prvý dodávky by mohli byť ovplyvnené, kým Apple”s dodávky partneri pracujú na plný výkon. Je vysoko pravdepodobné, že masová výroba bude pokračovať na maximálny výkon počas druhej polovice roku 2020, tak je to dobré znamenie.

Ak iPhone SE 2 príde čas, budete prvý, aby si ju vyzdvihnúť? Povedzte nám svoj názor dole v komentároch.

Zdroj: DigiTimes

Odoslať