iPhone sa nezapne ani nenabíja [Risolto]

iPhone sa nezapne ani nenabíja

iPhone sa nezapne, nenabije sa ani sa náhle nevypne? iPhone nie je po pripojení zapnutý, vypnutý alebo nabitý? Problém sa môže vyskytnúť v dôsledku problémov so softvérom alebo hardvérom. Môže to byť nesprávny adaptér alebo nabíjací kábel, slabá batéria, zlyhanie softvéru atď.

Zaujíma vás:

Ak sa váš iPhone nenabíja alebo nezavádza, je tu tip Apple pre tento problém, ale ak sa vám na konci hodiny nepodarilo vyriešiť problém, musíte ho vziať na kontrolu technikovi.

iPhone sa nezapne ani nenabíja

IPhone sa nezapne, pretože došlo k havárii softvéru a je potrebné ho resetovať alebo resetovať, alebo je to problém s hardvérom, ktorý bráni jeho zapnutiu. Začnime tým, že sa rozhodneme, či existuje problém so softvérom alebo hardvérom, ktorý spôsobí, že sa váš iPhone nezapne ani nenabije

Nabite telefón

Áno, zdá sa to zrejmé, ale niekto si môže svoj iPhone uložiť. Uistite sa, že batéria vášho iPhone je nabitá na to, aby telefón fungoval. Ak chcete vziať svoj iPhone a pripojiť ho ako obvykle, k elektrickej zásuvke. Nechajte nabíjať 15-30 minút. Môže sa aktivovať automaticky. Ak nie, podržte gombík z zapnutie nasadiť to.

Skúste tiež nabiť svoj iPhone iným káblom a nabíjačkou. Prípadne skúste nabíjať iPhone niekoho iného pomocou kábla a nabíjačky, aby ste vylúčili normálnu funkciu oboch miniaplikácií.

Reštartujte svoj iPhone

Stlačte a podržte tlačidlo Spánok / Budenie v hornej časti telefónu, kým sa na obrazovke nezobrazí červený kurzor. Posunutím ho vypnete a opakovaním tohto postupu telefón znova zapnete.

Ak je iPhone uzamknutý a nedá sa reštartovať, postupujte takto:

Stlačte a podržte súčasne tlačidlo Spánok / Prebudenie a Domov po dobu najmenej 10 sekúnd. Ak sa objaví červený kurzor alebo obrazovka zhasne, pokračujte v stláčaní dvoch tlačidiel, kým sa nezobrazí logo. Apple,

Vykonajte tvrdý reset

Ak sa telefón nezapne z dôvodu problémov so softvérom, môže byť užitočné vykonať tvrdý reštart. Pred pokračovaním v tomto postupe si vytvorte záložnú kópiu svojho iPhone.

Ak používate iPhone 8, 8 Plus alebo iPhone X alebo novší

Rýchlo stlačte a uvoľnite tlačidlo daj hlasnejšie, potom stlačte a uvoľnite tlačidlo otoč to dole, Potom podržte vypínač (iPhone 8 alebo 8 Plus) alebo sidekeys (iPhone X). Držte ho až po logo Apple Nezobrazuje sa na obrazovke.

Ak používate iPhone 7 alebo 7 Plus

Choďte do toho a stlačte súčasne vypínač a tlačidlo zníženie objemu, Podržte ho najmenej 20 sekúnd, kým sa nezobrazí logo Apple Na obrazovke sa zobrazí.

Ak používate zariadenie iPhone 6S alebo staršie

Choďte do toho a podržte súčasne vypínač spolu s Tlačidlo Domov, Podržte ho najmenej 20 sekúnd, kým sa nezobrazí logo Apple Na obrazovke sa zobrazí.

dôležité:

Obnovte iPhone s iTunes

Ak sa úplne zotavíte, zapnite iPhone, ale neprekračujte domácu obrazovku alebo sa objaví modrá alebo červená obrazovka, nainštalujte iOS na iPhone s iTunes. Na začiatok potrebujete najnovšiu verziu iTunes.

Krok 01: pripojte svoj iPhone k PC

Krok 02: stlačte a uvoľnite tlačidlo na zvýšenie a zníženie hlasitosti jeden po druhom v rýchlom slede.

Ak máte iPhone 7 alebo 7 Plus

Súčasne stlačte tlačidlo napájania a tlačidlo hlasitosti, kým nezískate režim obnovenia iTunes.

Ak máte iPhone 6s alebo starší, potom

Súčasne stlačte a podržte tlačidlá domov a napájanie, kým sa neprepnete do režimu obnovenia.

Krok 03: Teraz podržte bočné tlačidlo, až kým sa na obrazovke nezobrazí režim resetovania.

Krok 04: Kliknutím na tlačidlo Aktualizovať aktualizujte. Pri aktualizácii systému iOS prostredníctvom služby iTunes nestratíte osobné údaje. Ak chcete vymazať údaje iPhone, vyberte Obnoviť.

Vyskytla sa neznáma chyba (4005)

Počas obnovy, ak sa zobrazuje chybná správa “IPhone nie je možné obnoviť “. Vyskytla sa neznáma chyba (4005). Vyskúšajte nasledujúce riešenia:

Inovujte na najnovšiu dostupnú verziu iTunes. Reštartujte počítač. Resetujte svoj iPhone pomocou iného kábla USB alebo počítača. Vynútite svoj iPhone znova. Uistite sa, že je váš iPhone úplne nabitý 1 GB Úložný priestor v telefóne iPhone Používajte certifikovaný kábel USB Apple originál na pripojenie telefónu iPhone k počítaču Aktualizujte počítač na najnovší operačný systém (SO)

Funguje teraz váš iPhone? Ak pre vás nič z uvedeného nefungovalo, odporúčame vám kontaktovať podporu Apple,

Prečítajte si tiež: