iPhone mystery as Apple n├║ti pou┼ż├şvate─żov prein┼ítalova┼ą star├ę aktualiz├ície aplik├íci├ş – a nikto nevie pre─Źo

Pou┼ż├şvatelia zariaden├ş IPHONE a iPad ozn├ímili z├íhadn├Ż n├írast po─Źtu aktualiz├íci├ş aplik├íci├ş vydan├Żch pre ich moduly gadget.

Stovky aplik├íci├ş pre iOS sa zrazu aktualizovali cez noc, pri─Źom niektor├ę znova vydan├ę aktualiz├ície boli stiahnut├ę pred t├Ż┼żd┼łami alebo dokonca mesiacmi.

V niektor├Żch pr├şpadoch bolo k jednej vydan├Żch a┼ż 100 aktualiz├íci├ş Apple gizmo, vr├ítane ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş ako Netflix, WhatsApp a Amazon.

Predpoklad├í sa, ┼że n├íval s┼ąahovania je v├Żsledkom technickej chyby.

Niektor├ş navrhli, aby boli prepojen├ę s chybou v syst├ęme iOS 13.5 – AppleNajnov┼í├ş opera─Źn├Ż syst├ęm vydan├Ż po celom svete len pred nieko─żk├Żmi d┼łami.

Apple zatia─ż o tejto t├ęme ml─Ź├ş a nech├íva pou┼ż├şvate─żov v tme, ─Źo mohlo probl├ęm sp├┤sobi┼ą.

Pod─ża MacRumours niektor├ş pou┼ż├şvatelia syst├ęmu iOS hl├ísili u┼ż v nede─żu desiatky alebo dokonca stovky aktualiz├íci├ş aplik├íci├ş, ktor├ę zasiahli ich telef├│n.

ÔÇ×V mnoh├Żch pr├şpadoch d├ítumy uveden├ę v t├Żchto nov├Żch aktualiz├íci├ích aplik├íci├ş siahaj├║ a┼ż do desiatich dn├ş,ÔÇť uv├ídza sa na str├ínke.

Po─Źet a typy ovplyvnen├Żch aplik├íci├ş zrejme z├ívisia od toho, ako ve─żmi pou┼ż├şvate─ż svoje aplik├ície aktualizuje.

Je mo┼żn├ę, ┼że probl├ęm bol sp├┤soben├Ż vypr┼ían├Żm certifik├ítom, to znamen├í Apple bude potrebn├ę znova vyda┼ą aktualiz├ície.

ÔÇ×Je mo┼żn├ę, ┼że do┼ílo k probl├ęmu s vypr┼ían├Żm certifik├ítom alebo in├Żm poveren├şm s├║visiacim so zdie─żan├şm aplik├íci├ş,ÔÇť povedal MacRumours.

“Apple Na vyrie┼íenie probl├ęmu mo┼żno bolo potrebn├ę znova vyda┼ą tieto aktualiz├ície, aby do ka┼żdej z dotknut├Żch aplik├íci├ş bol zahrnut├Ż platn├Ż certifik├ít. “

The Sun siahol po Apple na komentár.

Posledn├Ż Apple softv├ęr, iOS 13.5, pridal do iPhonov a iPadov mno┼żstvo zauj├şmav├Żch nov├Żch funkci├ş.

Jeden poskytuje pou┼ż├şvate─żom mo┼żnos┼ą odosla┼ą v┼íetky svoje lek├írske identifika─Źn├ę ├║daje osob├ím, ktor├ę reaguj├║ na n├║dzov├ę situ├ície po─Źas hovoru 911.

Apple hovor├ş, ┼że t├íto funkcia ÔÇ×ur├Żchli proces z├şskania potrebnej starostlivostiÔÇť.

Nov├Ż iOS tie┼ż u─żah─Źuje odomykanie tv├írou, ak m├íte masku na tv├ír.

Ohromuj├║ce video ÔÇ×iPhone 12ÔÇť odha─żuje, ─Źo AppleNov├Ż mobil by mohol vyzera┼ą

V ─Ćal┼í├şch novink├ích WhatsApp ├║dajne pl├ínuje obrovsk├║ aktualiz├íciu, v─Ćaka ktorej bud├║ u┼ż├şvatelia e┼íte bezpe─Źnej┼í├ş.

AppleO─Źak├íva sa, ┼że dlho spom├şnan├ę ÔÇ×inteligentn├ę okuliareÔÇť bud├║ pri uveden├ş na trh v marci 2021 st├í┼ą okolo 499 dol├írov/410 libier, tvrdia zasv├Ątenci.

A, Instagram teraz odstr├íni va┼íe vide├í na prehr├ívanie hudby, na ktor├║ nem├íte autorsk├ę pr├íva.

─îo si mysl├ş┼í o Appleprobl├ęmy s aktualiz├íciou? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu