iphone 9- Toto video zobrazuje váš návrh zo všetkých uhlov

Vyššia. 4 Február 2020 hodín 6: 26 dnes večer

iphone 9 Nemá takmer žiadne tajomstvá. Niekoľko týždňov pred prezentáciou návrhár zverejnil video o svojom návrhu. Umelec mal predchádzajúci únik, ktorý sa objavil na obrazovke. Nie je prekvapujúce, že tento smartphone je vybavený snímačom odtlačkov prstov Touch ID a vylepšený o celkový vzhľad veľmi podobný iPhone SE.

3 Vo februári 2020, kanál YouTube Spoločnosť ConceptsiPhone uviedla koncepčné video, ktoré obsahuje všetky podrobnosti 9 Dizajn pre iPhone Apple, 3D zobrazenie, ktoré tvorí sekvenciu, vytvoril umelec Mauro Battino. Muž je založený hlavne na 3D vykreslení iPhone 9 navrhnuté filtrom OnLeaks.

Podľa očakávania, iPhone 9 odlišný od najnovšieho iPhone od Dotknite sa integrácie snímača odtlačkov prstov ID a návrat na tlačidlo Štart. LCD obrazovka 4,7 palce obklopené širokým okrajom v hornej a dolnej časti. Na zadnej strane je smartphone veľmi podobný iPhone 7 alebo iPhone 8 napríklad. V ľavom rohu sa nachádza exkluzívny fotografický senzor, ktorý je sprevádzaný LED bleskom.

Prečítajte si tiež: iPhone 9 dorazí v roku 2021 vo verzii Plus so snímačom odtlačkov prstov

Apple uvádza na trh výrobu pre iPhone 9: vydané v marci 2020

Súbežne s tým prišla správa MyDriversApple Spustí testovaciu fázu výroby iPhone 9, Preto sa začala výroba zariadenia iPhone. V správe sa potvrdilo spustenie systému smartphones počas marca 2020.

Počas marcovej prezentácie Apple Predstaví tiež novú verziu iPad Pro, ktorá bude vybavená tromi fotografickými senzormi, ako sú iPhone 11, Bluetooth redukcie šumu a bezdrôtová nabíjacia základňa. O tomto pláne vás budeme informovať čo najskôr Apple, Medzitým sa môžete k iPhonu vyjadriť 9 v komentároch nižšie.

Zdroj: mydrivers