Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

iPhone 9, prezent├ícia v polovici marca a bezprostredn├ę spustenie

iPhone 9, prezent├ícia v polovici marca a bezprostredn├ę spustenie 1

Na spustenie nov├ęho ch├Żba Lacn├ę iPhoneto je iPhone 9: to by sa u┼ż malo v ├üzii a ofici├ílna prezent├ícia by mala by┼ą napl├ínovan├í na polovicu marca. Toto nie s├║ ofici├ílne spr├ívy, ale ve─żmi d├┤veryhodn├ę zvesti.

Vyhl├ísi┼ą prezent├ícia iPhone 9 v polovici marca bol Evan Blass zapnut├Ż Twitter, zvy─Źajne ve─żmi spo─żahliv├Ż zdroj, zatia─ż ─Źo spr├ívy o v├Żrobe tohto smartf├│nu u┼ż za─Źali poch├ídzaj├║ od spolo─Źnosti Bloomberg, ktor├Ż dod├íva, ┼że spolo─Źnos┼ąami, ktor├ę u┼ż zostavuj├║ prv├ę exempl├íre, s├║ spolo─Źnos┼ą Hon Hai Precision Industry, Pegatron Corp a Wistron Corp. LCD vyr├íba Japan Display Inc. Existuje tie┼ż takmer istota, ┼żeN├şzke n├íklady na iPhone integrova┼ą SoC Apple A13 Bionic, rovnako ako iPhone 11, preto┼że Apple po┼żiadal Taiwan Semiconductor Manufacturing, aby zv├Ż┼íil svoju v├Żrobu za tento ┼ítvr┼ąrok. V┼íetky stopy teda ved├║ k rovnak├ęmu z├íveru: iPhone 9 prich├ídza.

iPhone 9: ako to bude

Tomu sa hovor├ş iPhone SE2 alebo iPhone 9, l├ítka sa ve─żmi nemen├ş: prv├Ż n├şzkon├íkladov├Ż smartphone vyr├íban├Ż spolo─Źnos┼ąou Apple od roku 2016, kedy vy┼íiel prv├Ż iPhone SE. SoC A13 Bionic je s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou namontovan├Ż na iPhone 9 bude ma┼ą ni┼ż┼íie frekvencie ako t├í, ktor├í tla─Ź├ş na iPhone 11, ale bude to st├íle vynikaj├║ci ─Źip schopn├Ż da┼ą tomuto smartf├│nu viac ne┼ż slu┼ín├ę v├Żkony 3 GB RAM integrovanej v z├íkladnej doske.

Potvrdil LCD displej, lacnej┼í├ş ako OLED, s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou uhloprie─Źka z 4,7 palec a rozl├ş┼íenie 1334 ├Ś 750 pixelov. Fotoapar├ít bude oslabenou verziou verzie telef├│nu iPhone 11: v┼żdy 12 MP, ale bez ultra┼íirok├ęho rozsahu a teleobjekt├şvu. Nebude existova┼ą Face ID, ale bude Touch ID, integrovan├ę vo fyzickom tla─Źidle Home (a preto bude existova┼ą ve─żk├Ż doln├Ż r├ím).

iPhone SE2: ko─żko to bude st├í┼ą

Skuto─Źn├í pochybnos┼ą ko─żko bude st├í┼ą iPhone 9/ SE2: nikto nevie. iPhone 8 st├íle na trhu za cenu 449 dol├írov Apple v roku 2016 ste uviedli na trh prv├Ż iPhone SE za 399 dol├írov. Trh Android pon├║ka desiatky modelov s charakteristikami porovnate─żn├Żmi s predpokladmi pre iPhone SE2, tak┼że ak Apple chce doby┼ą (ako sa zd├í) Indiu a ─Ćal┼íie rozv├şjaj├║ce sa trhy s ÔÇ×hospod├írskymÔÇť iPhone, potom to ur─Źite nem├┤┼że urobi┼ą drah┼íie ako prv├ę n├íklady na SE. Uvid├şme.