iPhone 8 neskoro na trhu, slovo o Wall Street

iPhone 8 príde neskoro na trhu v porovnaní s obvyklými časmi, na ktoré si zvykol Apple, Sú o tom presvedčení Analytik Wall Street ktorý v súvislosti so zverejnením výsledkov druhého štvrťroku 2017 spoločnosťou Cupertino počul poplach. Príčinou tejto situácie by boli problémy s prístupom pre komponenty.

Je to komplexný obraz, ktorý musí ísť späť, aby to pochopil. Pred niekoľkými mesiacmi sme sa už zaoberali možným oneskorením výroby SoC A11alebo procesor, ktorý bude predstavovať bitie srdca iPhone 8,

iPhone 8

Ako vždy, Apple svoju realizáciu pripísala taiwanskej TSMC, ktorá sa však stretla s rôznymi ťažkosťami najmä v dôsledku výrobného procesu a 10 nm FinFET, Niet divu, že sa zdá, že masová výroba sa oficiálne začala len pred pár dňami, podľa denníka Tech News,

Prečítajte si tiež: iPhone 8, 10nm SoC A11 výroba začína neskoro

V tomto všetkom sa otázka tiež týka iOS 11, ako sme už povedali pred dvoma týždňami. V skutočnosti sa zdá, že nová verzia najnovšieho operačného systému sa snaží roztaviť časť nového hardvéru, ktorý bude integrovaný do iPhone 8, najmä v prípade 3D rozpoznávanie tváre a to bezdrôtové nabíjanie,

iPhone 8

Niet divu, že sa o tom už nejaký čas hovorí Apple môže predávať iPhone 8 s niektorými blokovanými funkciami, ktoré sa potom aktivujú vydaním iOS 11.1, Všetky podrobnosti, ktoré budú objasnené počas prezentačnej fázy.

Prečítajte si tiež: oneskorenie iPhone 8 na trhu v dôsledku problémov so softvérom?

Mozaika, ktorá vždy nasleduje Analytik Wall Street, by čiastočne vysvetlilo, čo bude výsledkom druhého štvrťroka 2017 Apple zajtra zverejní. Očakáva sa, že spoločnosť so sídlom v Cupertine bude vykazovať čistý zisk 8,2 miliárd dolárov, stráca špičku ziskovosti v prospech spoločnosti Samsung, s jeho 9,7 miliárd dolárov,

iPhone 8

Konkrétne sa musí pochopiť, čo sa s ním stane iPhone 8, Niet pochýb o tom, že pravidelná prezentácia hlavnej myšlienky sa bude konať v septembri, počas ktorej bude jednotka oficiálne predstavená.

Aj keď budú odhalené iPhone 7s je 7s plus, tieto dva výrobky s veľkou pravdepodobnosťou okamžite vstúpia na trh iPhone 8 ktorý by sa namiesto toho mohol predstaviť v novembri a decembri, včas, aby sa počas vianočných sviatkov stal hlavným protagonistom.

iPhone 8

Je jasné, ako Apple čelí aj zložitej situácii iPhone 8 bude sa tiež musieť vysporiadať Samsung Galaxy Poznámka 8 je Huawei Mate 10, Aj keď v posledných rokoch išlo o profily ako iPhone s väčšinou noviniek, oneskorenie na trhu môže byť problémom, pokiaľ ide o predaj.

Prečítajte si tiež: Samsung, zaregistrujte zisky v druhom štvrťroku 2017 a neskôr Apple

Zverejnenie výsledkov z druhého štvrťroka 2017 pomôže poskytnúť dôležité informácie. Podrobnosti bude potrebné počkať na septembrovú hlavnú poznámku s Apple čo sa pokúsi prekvapiť a dať všetok oneskorený marketing na pozadí.

Tomove odporúčanie

Ak hľadáte jeden desktop pre iPhone, pozrite sa na model, ktorý vytvoril Lamicall, vyrobené z hliníka a dostupné na Amazon v rôznych farbách.

Related Articles

Back to top button