iPhone 8 je Galaxy S8 s rovnakým snímačom odtlačkov prstov?

Ako vieme, budúcnosť smartphones Samsung Galaxy S8 je Apple iPhone 8 obe by mali byť charakterizované novou zakrivený displej na všetkých štyroch stranách a preto je úplne bez rámov a iných predných prvkov, vrátane tlačidla domov s tlačidlom integrovaný snímač odtlačkov prstov, Len dnes Synaptics predstavil FS9100, nový biometrický snímač na rozpoznanie odtlačok, navrhnuté tak, aby boli integrované pod povrchy obrazoviek.

Model FS9100 je zaujímavý mnohými spôsobmi. Predovšetkým môže pracovať aj pod ochranným sklom s hrúbkou 1 mm a potom je vodotesný a preto to umožňuje vykonávať rozpoznávanie odtlačkov prstov aj na mokrých rukách,

iPhone 8 2

Zatiaľ však nie je jasné, či bude snímač Synaptics adoptovaný jedným alebo oboma smartphones, pretože sme v súčasnosti v hypotéze týchto funkcií a pretože spoločnosť Synaptics neodkazovala na značky ani konkrétne modely, ktoré používajú ich nový senzor.

Samsung Galaxy Koncepty S8 3

Je však isté, že od budúcej generácie zariadení sa budú čoraz obľúbenejšie obrazovky a obrazovky domovských tlačidiel a integrované snímače odtlačkov prstov stále populárnejšie, aj keď si niekto kladie otázku, ako ergonomické môže byť toto riešenie, ale budeme mať čas a ako ich ovládať. v praxi o niekoľko mesiacov.