iPhone 7: najdramatickejšia zmena dizajnu od iPhone dní?

IPhone 6s je v súčasnosti na trhu k dispozícii, ale ako vždy prelomí všetky záznamy, čo je znakom toho, že ide o model, ktorý dokáže uspokojiť vkus spotrebiteľov, a to aj z hľadiska estetického, skutočne podľa mnohých predstavuje najlepšiu generáciu iPhone od tej doby, čo existuje.

v každom prípade nezvyknite si na ich vzhľad podľa známeho analytika, Piper Jaffray’s Gene Munster, nasledujúci iPhone 7 môže to všetko prevratiť, predstavuje viac ako drastickú zmenu základného dizajnu.

iPhone 7

Prvý diskutovaný aspekt je odstráňte tlačidlo Domov, ktoré sú od začiatku prítomné a ktoré podľa Munstera v súčasnosti majú 50% šancu zmiznúť najmä vďaka technológii 3D Touch správne implementované môže vývojárom umožniť, aby sa obišli bez tlačidla Štart, znížili celkovú stopu zariadenia alebo využili ďalší priestor na integráciu väčšej obrazovky, čo je druhá zmena navrhnutá analytikom.

Ako je to s funkciou Touch ID? Jednoúčelové tlačidlo môže migrovať na svoju stránkuriešenie, ktoré sa považuje za ergonomickejšie ako umiestnenie na zadný kryt.

iPhone 7

Fráza zafírového kryštálu prichádza rovnako presne ako každý rok, stará oprava Steve Jobs od pôvodného iPhone, ktorá však kvôli problémom súvisiacim s výrobnými ťažkosťami nebola nikdy úspešná, nútila spoločnosť Cupertino, aby upadla na chemicky spevnené sklo Corningu: rok 2016 by mohol byť celkom rokom?

Nakoniec Munster hovorí aj o a zvýšená batéria a tým aj autonómia, téma, ktoré nemá priamy vplyv na estetiku iPhone 7 ale je to veľmi dôležité.

Stručne povedané, budúci iPhone 7 Môže sa líšiť mnohými spôsobmi od súčasných zariadení iPhone 6, čo si myslíte, čo by ste očakávali od iného?